Sympatia, forum a może puby, kluby??

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez socorro 21 lut 2014, 21:31
Już naprawdę nie wiem, gdzie jeszcze możnaby poznać kogoś sensownego w dzisiejszych czasach.

wydaje mi się, że nie ma tak, że w pewnych miejscach poznaje się ludzi 'sensownych' , w innych- nie.
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez ladywind 22 lut 2014, 00:38
slow motion napisał(a):Dawny kolega powiedział mi, żeby robić co się lubi, a miłość przyjdzie sama. Coś w tym jest.... odpuściłam sobie szukanie na jakiś czas, a miłość niespodziewanie się pojawiła. I trwa, kwitnie.

Tylko, ze ja robie to, co lubie, a miłość jak nie przyszła, tak nie przychodzi :bezradny:

-- 21 lut 2014, 23:41 --

zujzuj napisał(a):zasada jest prosta...nie na imprezie:)...nawet jak kiedyś gadałem z dziewczynami zawsze mówiły to samo...Z jedną laską co pracuje jako barmanka też zdecydowanie mówiła, że jak dziewczyna to albo uczelnia albo praca...nigdy poznanej na imprezie. No ale ja jestem kolesiem:)

No z imprezą muszę się z Toba zgodzic. Kilka razy poznałam chłopaków na dyskotece i dobrze, że nic wiecej nie wyszło, bo były to osoby, które ewidentnie żyły od imprezy do imprezy i co rusz nastepna.

-- 21 lut 2014, 23:49 --

Zgadza się, że na internecie jest być może wieksze prawdopodobienstwo poznania psychopaty, ale w życiu realnym również. Także tu raczej nie ma specjalnej reguły czy to ktoś z internetu czy poznany na zywo. Wszedzie mozna trafic na wariata/tke.

*Ai*, na basen nie chodze , bo pływac nie umiec :lol: , a co to jest to night runners? :mrgreen: Prawde powiedziawszy, to pierwsze słysze o czyms takim :P

Luktar, Twoja historia jest faktycznie wręcz niemozliwa. Ja tylko raz poznałam psychola, gdzie do tej pory sprawa sie ciągnie na policji,ale na szczescie tylko raz trafiłam az tak źle:/

tahela, tez słyszałam o udanych małzenstwach poznanych w interenecie.

-- 21 lut 2014, 23:52 --

dar napisał(a):To ja mogę się z Tobą spotkać :mrgreen: Sprawdzimy czy możemy być życiowymi partnerami :?:

No dobrze, tylko, że ja myslę poważnie o związku i nie interesuja mnie przygody :D
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez CnaV 22 lut 2014, 00:54
https://www.youtube.com/watch?v=VGFF3DlAOIM A może właśnie tam czeka na Ciebie książę z bajki.
""You're so afraid of love there's not much time.. All the pain inside just makes you want to die.. Love me, Don't hate me You're angry it's ok trust me come this way live in eternity... "

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aranjani 22 lut 2014, 00:56
Ja mam znajomych ktorzy poznali sie na sympatii, są małżenstwem juz 7 lat :D

Swojego mężczyznę też poznałam przez neta, a mianowicie forum. A zawsze zarzekałam się że nie ma takiej opcji ;)
Aranjani

przez ladywind 22 lut 2014, 01:01
CnaV, taa i co jeszcze? :lol:

Aranjani, biorę internet pod uwagę, zwłaszcza sypatie i ktos wczesniej pisał o e darling.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Aranjani 22 lut 2014, 01:03
ladywind, :D
Ze swojej strony moge Ci zyczyc tylko powodzenia. Obys w koncu trafiła na Tego człowieka :smile:
Aranjani

przez ladywind 22 lut 2014, 01:25
Aranjani, dzięki wielkie!!! :mrgreen: Mam nadzieje ze sie w niedalekiej przyszłosci sprawdzi:)

przez Aranjani 22 lut 2014, 01:32
ladywind, trzymam kciuki zeby sie sprawdzilo :smile:
Uwierz mi ze ja te sie nie spodziewalam tego co sie stalo ;) Powodzenia :smile: :smile:
Aranjani

przez dar 22 lut 2014, 09:44
ladywind napisał(a):
dar napisał(a):To ja mogę się z Tobą spotkać :mrgreen: Sprawdzimy czy możemy być życiowymi partnerami :?:

No dobrze, tylko, że ja myslę poważnie o związku i nie interesuja mnie przygody :D

ja też zastanawiam się nad poważnym związkiem i nie interesują mnie przygody 8)
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez metka00 22 lut 2014, 11:07
Motyw jest taki ze iłosc swego zycia mozesz spotkać nawet na głupich zakupach czy wyjsciu z psem. Na imprezach nikogo raczej bym nie szukał. Dziewczyne z która byłem 3 lata poznałem na czateri a okazało sie ze chodzilismy do jednej szkoly praktycznie do równorzednych klas, inne raczej tez ze szkoły. Najlepszym sposobem jest zaprzestanie szukania na siłe, jak ma sie znalezc to milosc znajdzie sie sama.
Spełniłem marzenia poświęciłem wszystko
Spuściłem rottweilera zrobiłem widowisko
Otworzyłem futerał z karabinem trafiam czysto
dała siła idea jestem synem z blizną

przez socorro 22 lut 2014, 11:15
No z imprezą muszę się z Toba zgodzic. Kilka razy poznałam chłopaków na dyskotece i dobrze, że nic wiecej nie wyszło, bo były to osoby, które ewidentnie żyły od imprezy do imprezy i co rusz nastepna.

na Twoim miejscu nie skreślałabym tego miejsca z góry.
też poznawałam różnych chłopaków na dysce.
w każdym razie wśród nich było kilku takich, którzy nie byli tacy, jak opisujesz- byli to wartościowi ludzie, dużo się od nich nauczyłam, cieszę się, że miałam możliwość ich poznać :)

i tak jak pisze metka00, praktycznie wszędzie możesz spotkać kogoś fajnego, nie ma reguły ;)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Saruś 22 lut 2014, 11:24
Tak piszecie, że impreza to nie, że tam nazbyt rozrywkowi, że poważnego związku nie chcą. Ale też chodzicie na imprezy, czyli co jesteście tacy płytcy jak stereotypowy imprezowicz?

przez Kokojoko 22 lut 2014, 11:47
Saruś, chyba jeszcze zalezy jakie imprezy...
Jak idziesz do klubu chcesz cos wypic, wyluzowac sie i dobrze sie bawic, a nie szukac milosci zycia. Wiekszosc klubowiczow to niestety puste osoby, zyjace od weekendu do weekendu. Oby sie upic, nacpac i zabawic jednego wieczora, a pozniej wrocic do domu, wytrzezwiec i do kolejnego weekendu. Zdarzaja sie normalne, wartosciowe osoby, ale baaaaardzo rzadko - trafic na taka to jak wygrac w lotku.
Co innego impreza u znajomych. Wiesz kim sa i z jakimi ludzmi przebywaja. Na takiej imprezie jak najbardziej...
Kokojoko

przez zujzuj 22 lut 2014, 11:56
moim zdaniem ważne jest tez to jak sie związek zaczyna a nie tylko kto go zaczyna...Pewnie że są normalne osoby na imprezach, ale nie koniecznie one musza szukać kogoś na stałe...dziewczyny np: często pamiętam że przychodziły sobie potańczyć w swojej grupie i nie były nikim zainteresowane...wręcz przeciwne. Były aktywnie niezainteresowane:)...są oczywiście też te inne dziewczyny... To jeszcze zależy jaka impreza, jaki klub. Do tych seledynowych, odpicowanych to ja bym nawet nie wchodził...Znam 2 kolesi co trenowali podrywanie rodem z NLP. Dzisiaj te "fajne" kluby są pełne tego typu kolesi i lasek co na tego typu kolesi lecą....W jakichś bardziej klimatycznych klubach, studenckich może jest troche lepiej...W pubach to myślę że jest już spoko i ok.

Sortuj wg