Sympatia, forum a może puby, kluby??

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez carlosbueno 24 mar 2014, 22:46
ladywind, portale randkowe są dobre ale przede wszystkim dla kobiet, zwłaszcza jak są ładne albo mają ładne zdjęcia. Ja byłem na Edarling i dwóch jeszcze innych i nic z tego nie wynikło nawet z nikim się nie spotkałem na żywo, a 95% moich zapytań pozostało bez odpowiedzi co mnie strasznie frustrowało bo js się produkowałem a prawie nikt nie odpisywał zwłaszcza jak w rubryce zawód miałem pracownik budowlany( po skreśleniu tego było minimalnie lepiej)
monk.2000, Ja myślę ze dla Ciebie byłoby dobre jakies forum tematyczne albo miejsce gdzie mógłbyś spotkać się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach i spojrzeniu na świat. Dla "zwykłych" ludzi możesz być jednak trochę za bardzo ekscentryczny i portale typu sympatia albo dyskoteki i tego typu przybytki możesz mieć niewielką szansę na podryw, choć nigdy na 100% pewnym tego być nie można.
Największy Forumowy Maruda

przez Arhol 24 mar 2014, 22:57
ladywind, portale randkowe są dobre ale przede wszystkim dla kobiet, zwłaszcza jak są ładne albo mają ładne zdjęcia. Ja byłem na Edarling i dwóch jeszcze innych i nic z tego nie wynikło nawet z nikim się nie spotkałem na żywo, a 95% moich zapytań pozostało bez odpowiedzi co mnie strasznie frustrowało bo js się produkowałem a prawie nikt nie odpisywał zwłaszcza jak w rubryce zawód miałem pracownik budowlany( po skreśleniu tego było minimalnie lepiej)

true story mister.

Co do e-darlinga,płatność tam za wszystko (by spojrzeć,jaki kolor sraki ma użytkownik/czka X lub Y wyślij sms i wykup pakiet premium) to z jednej strony upierdliwa i zniechęcająca rzecz,z drugiej - dobra ochrona anty-trollowa,raczej niewielu trolli zechce poświęcić swe fundusze,by zawodowo i rasowo trollować innych :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Lethality 25 mar 2014, 13:36
carlosbueno, Fajnie, że się produkowałeś, ale jak już wiesz to nie ma prawie żadnego znaczenia. Znajomy z liceum, którego poziom inteligencji jest mniej więcej równy IQ psa. Siedział 24/7 na portalach randkowych pisząc teksty w stylu "co tam", "co słychać". Dzisiaj ma taką laskę z badoo, że pozazdrościć można :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez aptasia 25 mar 2014, 13:56
KochajacyFacet napisał(a):carlosbueno, Fajnie, że się produkowałeś, ale jak już wiesz to nie ma prawie żadnego znaczenia. Znajomy z liceum, którego poziom inteligencji jest mniej więcej równy IQ psa. Siedział 24/7 na portalach randkowych pisząc teksty w stylu "co tam", "co słychać". Dzisiaj ma taką laskę z badoo, że pozazdrościć można :)

no, słyszałam o wielu udanych podrywach z badoo i z sympatii.
Ja osobiscie jestem zbyt nieśmiała by spotykać się z ludźmi poznanymi przez internet, odrazu wydaje mi się, że mają wobec mnie swoje wyobrażenia i oczekiwania którym ja napewno nie sprostam. I nie chodzi tu tylko o randkowanie, ale też o inne relacje, np myślę, że nie odważyłabym się pojechać na zlot tego forum, choć teoretycznie wiem, że nikt tu raczej nie ocenia ludzi krytycznie bo wszyscy się wspierają.
W sumie więc wolę gdy ktoś mnie podrywa na żywo bo chocaż wiem, że nie robi tego dlatego, że w sieci pokazałam zaledwie skrawek siebie (a w przypadku portali randkowych wiadomo, że jest to najlepszy kawałek ciasta a nie najgorszy) i na tej podstawie buduje swoje wyobrażenia.

co do forum, myślę, że sporo tu interesujących mężczyzn, ale... nie wiem czy związek 2ch zaburzonych osób miałby rację bytu na dłuższą metę. Może jeśli są to dwie osoby z depresją czy nerwicą, ok. Ale jeśli np. to osoba z zaburzeniami osobowosci lub zwyczajnie toksyczna + osoba z nerwicą/depresją etc to niestety może wyjść z tego niezła, bolesna i toksyczna tragedia a nawet zaostrzenie chorób. Tak więc w moim przypadku poszukiwanie kogokolwiek na forum odpada bo jestem toksyczną związkofobką.

kluby i puby, nie wiem. bo w sumie czego oczekuje mężczyzna który nie znając Cie zagaduje? Ocenia tylko fizyczność...

Raczej najfajniej kogoś po prostu poznać na imprezie u znajomych itp. choć wiadomo, że czasem np towarzystwo jest tak hermetyczne, że nie ma kogo poznawać a Ci których już znamy, np są nam tak dobrze znani, że prędzej mogliby być braćmi niż kimś więcej...
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

przez khaleesi 25 mar 2014, 14:40
ladywind powodzenia :great:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez aptasia 25 mar 2014, 15:14
ladywind napisał(a):A ja musze podziekowac jednej forumowiczce za polecenie mi portalu edarling, jest tam wiele ludzi na poziomie i poznałam fajną osobę, żeby nie zapeszać narazie nic wiecej nie napiszę :mrgreen:

:great: :brawo:
powodzenia :) Widać, kto szuka, znajdzie.
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

przez Reiben 25 mar 2014, 15:19
Co Wy piszecie...nie wierzę, że na tych syfiastych portalach są realne kobiety a nie giki dorabiający na miecze do WoW'a :>
Reiben

przez khaleesi 25 mar 2014, 15:19
chyba ja pisałam o tym portalu :oops: :P
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez Reiben 25 mar 2014, 15:26
A takie co idą od razu do łóżka i potem nie dzwonią też są tam?
Reiben

przez khaleesi 25 mar 2014, 15:28
Reiben, :lol:
Mistrz Avatara

przez ladywind 25 mar 2014, 17:55
khaleesi, dream*, dzięki dziewczyny:)) trzymajcie kciuki:)

carlosbueno, Kestrel, podchodziłam do tego portalu rejestrując sie tam bardzo sceptycznie, ale muszę przyznać, że oprócz kolesi, którzy chcą sie tylko podniecic fotkami jest naprawde wiele ciekawych osób.
Kurde musze mykać z pracy, ale wieczorem napiszę coś więcej o tym kogo poznałam i jak wyczuc że ktos jest w porzo ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez carlosbueno 25 mar 2014, 18:27
ladywind, Mnie w portalu edarling najbardizej wkurza że reklamują się jako portal dla ludzi z aspiracjami, a ja takowych nie mam przecież. Ale najbardziej mnie wkurzyło że mieszkając zagranica zarejestrowałem się na portalu polishdating czy coś w tym stylu, był oczywiście płatny i płaciło się np za miesiąc 10 funtów, i zapłaciłem i myślałem że to koniec a tu się po roku okazało że mi przez rok cały z konta ściągali co miesiąc , a później odkręcić tego mnie mogłem bo nie odpowiadali a kombinowąłem na 100 sposobów aż to olałem. Do dziś pewnie tam kasa płynie bo moja angielskiej karty bankowej mi nie pozwolono zamknąć i są tam gigantyczne długi. I się może okazać kiedyś że wyląduję w pace przez m.in taki głupi portal randkowy albo obciąża mnie megadługi.

Także nie dziwota że reaguje alergicznie na wszystkie portale randkowe, choć wiem że wiele osób przez nie spotkało się czy utworzyło stałe związki, ale nie mi to pisane było ;)
Największy Forumowy Maruda

przez Candy14 25 mar 2014, 19:20
A takie co idą od razu do łóżka i potem nie dzwonią też są tam?

Reiben, :lol: :lol: :lol:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez khaleesi 25 mar 2014, 19:54
carlosbueno, to tylko reklama portalu. Przeciez nie zareklamują go jako portal dla ludzi ułomnych :P
Mistrz Avatara

Sortuj wg