Sympatia, forum a może puby, kluby??

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez ladywind 20 lut 2014, 23:44
Powiedzcie, gdzie można poznać/znalesc zyciowego partnera na reszte życia? Czy jest w ogole szansa czy to juz przeszło do historii i niektorzy są z goła skazani na samotny bój w świecie pełnym wyscigu szczurów.

Najlepiej jakby sie wypowiedziały osoby, które są z kimś w związku ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez pinda 21 lut 2014, 00:05
spróbuj na oazie, tam cię chyba jeszcze nie było
burning down the house!

przez cyklopka 21 lut 2014, 00:09
Szkoda, że swat to już wymarły zawód.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Łapa 21 lut 2014, 00:19
Tam gdzie są inni ludzie, tam można potencjalnie poznać partnera/kę na resztę życia. Oczywiście określone miejsca zwiększają szansę na spotkanie określonych typów osób, także musisz sprecyzować.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez ladywind 21 lut 2014, 13:22
Mam pracę, gdzie spotykam wielu ludzi, ale szkopuł jest w tym, że osoby te są już albo żonate albo są w dfługoletnim związku.
Próbowałam już na różne sposoby i przez internet i w realu, ale trafiam albo na manipulantów, którzy tak naprawdę nie myślą poważnie o związku, a tylko chcą zabić swój czas, albo na osoby pokroju mojego ojca, czyli egoistyczne i mało zaradne.

Oaza wiąże się z wiarą, a ja jestem ateistką, co też przekłada się na to, że taka osoba niekoniecznie chciałaby spotykać się z kimś, kto ma zupełnie odmienne poglądy. Także chyba odpada taka opcja...

Już naprawdę nie wiem, gdzie jeszcze możnaby poznać kogoś sensownego w dzisiejszych czasach. A może słabo szukam?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez cyklopka 21 lut 2014, 13:43
Z tym się zgadzam, uważam że dla związku jest niezwykle ważne, żeby osoby podzielały swoją wiarę bądź niewiarę. Bo inaczej zawsze ktoś się będzie czuł w jakiś sposób wyobcowany i niezrozumiany.

ladywind napisał(a):A może słabo szukam?

Właśnie zbyt intensywne szukanie czasem prowadzi do frustracji czy złych wyborów.
Może to się wydać dziwne, ale takie częściowe odpuszczenie sobie w środku dużo daje.

Jak się ma jakąś specyficzną pasję typu ulubiony zespół, fotografia, wycieczki górskie i.t.d. to bardzo łatwo nawiązywać znajomości na forach tematycznych.

A zupełnie serio, gdybym teraz była singielką to chyba bym się skusiła na eDarling, bo tam są fajne testy osobowości i dużo parametrów do ustawienia.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez zaczarowana 21 lut 2014, 15:34
Powiedzcie, gdzie można poznać/znalesc zyciowego partnera na reszte życia? Czy jest w ogole szansa czy to juz przeszło do historii i niektorzy są z goła skazani na samotny bój w świecie pełnym wyscigu szczurów.

Moim zdaniem absolutnie wszędzie tylko nie w internecie, bo w internecie to się nawet znajomości nie zdobędzie, a co dopiero drugą połówkę ;) - chociaż może ja po prostu zbyt konserwatywna jestem
Jeśli większość jest o czymś przekonana, to wcale nie znaczy, iż ma rację.

całkowicie wolna od psychotropów od 24.04.2014r - NIGDY WIĘCEJ!

przez slow motion 21 lut 2014, 15:38
Kiedyś chodziłam na randki z sympatii. W moim przypadku była to klapa totalna. Co nie oznacza, że w Twoim wypadku się nie sprawdzi.
Dawny kolega powiedział mi, żeby robić co się lubi, a miłość przyjdzie sama. Coś w tym jest.... odpuściłam sobie szukanie na jakiś czas, a miłość niespodziewanie się pojawiła. I trwa, kwitnie.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez zujzuj 21 lut 2014, 15:41
zasada jest prosta...nie na imprezie:)...nawet jak kiedyś gadałem z dziewczynami zawsze mówiły to samo...Z jedną laską co pracuje jako barmanka też zdecydowanie mówiła, że jak dziewczyna to albo uczelnia albo praca...nigdy poznanej na imprezie. No ale ja jestem kolesiem:)

przez dar 21 lut 2014, 15:44
ladywind napisał(a):Powiedzcie, gdzie można poznać/znalesc zyciowego partnera na reszte życia? Czy jest w ogole szansa czy to juz przeszło do historii i niektorzy są z goła skazani na samotny bój w świecie pełnym wyscigu szczurów.

Najlepiej jakby sie wypowiedziały osoby, które są z kimś w związku ;)

To ja mogę się z Tobą spotkać :mrgreen: Sprawdzimy czy możemy być życiowymi partnerami :?:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez Kokojoko 21 lut 2014, 15:53
dar, :D
zaczarowana, jestes zbyt konserwatywna - mam znajoma poznana przez internet i znajomosc trwa juz 4 lata...
edit: 5 lat :P
Ostatnio edytowano 21 lut 2014, 16:02 przez Kokojoko, łącznie edytowano 1 raz
Kokojoko

przez zmęczona_wszystkim 21 lut 2014, 15:55
slow motion napisał(a):Dawny kolega powiedział mi, żeby robić co się lubi, a miłość przyjdzie sama. Coś w tym jest.... odpuściłam sobie szukanie na jakiś czas, a miłość niespodziewanie się pojawiła. I trwa, kwitnie.

Może to i się sprawdza, ale czasami. Co osoba, to inny przypadek. Jedni szukają i znajdują, inni nie, jeszcze inni nie szukają, tylko normalnie żyją, i też różnie to bywa, raz się ktoś pojawia, raz nie. Nie ma jednej recepty dla wszystkich.

-- 21 lut 2014, 15:58 --

zaczarowana napisał(a):Moim zdaniem absolutnie wszędzie tylko nie w internecie, bo w internecie to się nawet znajomości nie zdobędzie, a co dopiero drugą połówkę ;) - chociaż może ja po prostu zbyt konserwatywna jestem

Ja wszystkie osoby, z którymi się spotykałam lub wiązałam, poznawałam tylko i wyłącznie przez net (z wyjątkiem tych poznanych w epoce przed-internetowej :D ). Nie widzę w tym nic dziwnego. Niektóre z tych znajomości trwały bardzo długo, niektóre krótko, niektóre były zerwane z mojej winy, inne z innych powodów. Różnie to bywało.

przez macieywwa 21 lut 2014, 18:22
ladywind napisał(a):Najlepiej jakby sie wypowiedziały osoby, które są z kimś w związku ;)

Zakładam, że może być osoba która była kiedyś w związku. Rocznym, dwuletnim, miesięcznym, tygodniowym. Nieważne ile on trwał, nieważne jakie uczucia się z nim wiązały. Czy była to miłość, fascynacja, przywiązanie, czy rozsądek? Choć to ostatnie to nie uczucie, tylko wynik logicznego rozumowania. Niezależnie czy byłem z drugą osobą tylko dla seksu, czy dlatego, że panowała miedzy nami kosmiczna harmonia dusz :mrgreen:
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez kupmitrumne 21 lut 2014, 18:58
puby , siłownia , kluby , biblioteka , na ulicy , tak na prawdę wszędzie , ja głównie poznawałam przez znajomych znajomych , na domówkach ..

przez internet hmm ciężka sprawa , może okazać się jakiś psycholem , chodzącym w pieluchach , już kiedyś pisałam co spotkało moją ciotkę :)

Sortuj wg