Bolesna rzeczywistość

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Bolesna rzeczywistość

przez mark123 14 kwi 2014, 14:46
Jeśli chodzi o zmianę rzeczywistości rozumianej jako moje życie, to mam małą nadzieję że uda mi się zmienić, ale nie wcześniej niż za 5-10 lat. Jeśli chodzi o zmianę rzeczywistości rozumianej jako ogólna rzeczywistość, to oczywiste jest, że nie da się jej zmienić, można się jedynie dostosować, ale i z tym będzie problem, ponieważ pomiędzy moją osobowością, a ogólną rzeczywistością jest bardzo duża przepaść.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Bolesna rzeczywistość

przez Lenka30 14 kwi 2014, 14:49
Marek1977 napisał(a):Najlepiej jest żyć w zgodzie z własną naturą.

Zgadzam się! To dopiero zmienia rzeczywistość :-)
" Jestem życiem, które pragnie żyć, pośród życia, które pragnie żyć "

Bolesna rzeczywistość

przez mark123 14 kwi 2014, 14:51
Ja, jakbym miał żyć w zgodzie z własną naturą, to ogólna rzeczywistość musiałaby dostosować się do mnie, potrzebny byłby nowy porządek na świecie według moich zasad.

-- 19 cze 2014, 15:57:42 --

Marek1977 napisał(a):Najlepiej jest żyć w zgodzie z własną naturą.

A tak w ogóle to stwierdzenie to bzdura. To czy najlepiej jest żyć w zgodzie ze swoją naturą zależy od tego, jaką kto ma naturę.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg