Jacy ludzie nas pociagaja?

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez macieywwa 15 lut 2014, 21:29
TEUFEL, Jakby w towarzystwie powiedziała, że wygląd jest ważniejszy to zaraz miałaby zrujnowaną opinię. Że leci na 3-dniowy zarost, na kasę i na auto, a facet jak ładny, to na pewno pusty w środku. Bo dziwnym trafem ludzie jak są w kupie to wolą sami sobie nawzajem przytakiwać niż dyskutować kto jaki ma pogląd. Lepiej się nie wychylać i na wszelki wypadek mieć to samo zdanie co inni. No i często się do sprowadza do 1 prostego wyboru - albo siedzisz cicho i przyjmujesz czyjeś opinie w całości albo jesteś chojrak, mówisz co myślisz i masz w dupie to co myśli reszta. :D
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez buka 15 lut 2014, 21:32
buka, czyli Twój problem z jądrami moze kogoś pociągać,jak widać. Nie łam sie już tyle

poniżej pasa

przez *Monika* 15 lut 2014, 21:35
Pociągają mnie ludzie przede wszystkim z poczuciem humoru, nie grzeszący inteligencją. Muszą mieć w sobie to "coś"... zarówno kobiety jak i mężczyźni.
Lubię osoby z konkretnymi zainteresowaniami, gruntownie wykształcone. Mogą mieć skomplikowaną osobowość jak ja bo lubię rozbrajać jej mechanizm ;)
Lubię gdy mają dużą przestrzeń na przemyślenia, refleksje, możliwość zaglądania w głąb siebie, przez co robią coś twórczego. Rozumiem ten mechanizm bo sama mam identycznie.
Lubię gdy są wymagający wobec siebie i innych, zasadniczy i restrykcyjni, adekwatnie odbierający moje intencje.
Lubię typy samotników, elastycznych, wrażliwych, okazujących uczucia w delikatny, subtelny sposób...
Nie pociąga mnie chamstwo i prostactwo.
Lubię, gdy są czytelni. Nie lubię, gdy w kontakcie odnoszę wrażenie, że zatracam się pomiędzy tym co myślą, mówią, a czynią… sprzeczności, które wynikają ze wspomnianej wcześniej nieczytelności wywołują u mnie lawinę pytań bez odpowiedzi...

Oczywiście pociągają mnie ludzie zadbani, urodziwi...
:D ;)
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TEUFEL 15 lut 2014, 21:35
macieywwa, Ja zawsze mówie co myśle i tego samego wymagam bezwzględnie o drugiej strony. Czesto widać po dziewczynie jak ściemnia, żeby przy podrywie zachowywać się szablonowo, bo tak wypada. Ja lubie bezpośredniość, totalny freak i wyjebanie na szary nudny ogół pop masy. Ciekawa, inteligentna, niezależna, z pomysłem na siebie kobieta i chcąca od życia czegoś więcej nigdy nie będzie gadać w taki sposób. Ale takich kobiet jest garstka :bezradny:
TEUFEL

przez Labradorek 15 lut 2014, 21:35
Masz racje,przepraszam stary

przez macieywwa 15 lut 2014, 21:37
bittersweet napisał(a):do tego estetyczny wygląd + dodatki extra spicy : niedostepnośc, dystans, zaburzenia i problemy różnej maści - czyli tzw drugie dno, dodaje kolorytu i zaciekawia ;)

to chyba o mnie :lol:

-- 15 lut 2014, 21:50 --

Kobiety często chciały mnie zmieniać. Czesto krytykowały moje zachowanie z różnych powodów. Mniej i bardziej racjonalnych. Często również dlatego, że same chcialyby postępować jak ja, ale są za bardzo cipowate, by się na to zdobyć. Mówiły mi, że powinienem zachowywać się tak, albo srak, bo „tak należy”, bo „tak wypada”, bo „Ash Ketchum z Pokemonów tak robił”.
Jak idealny bym nie był, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie we mnie coś nie pasować.

A to za duży penis, a to zbyt fajne buty lub za dobrze ułożona fryzura. Sorry, ale za dużo jest ludzi na tej planecie, żebym dla wszystkich był okej. Choćbym załatał wszystkie dziury na osiedlowych drogach i rozwiązał problem głodu w Etiopii, w końcu i tak spotkam kogoś, kto powie, że jestem chu.jem.

Olać to. „Hakuna matata” jakby to powiedzieli moi mentorzy z dzieciństwa.

przez socorro 15 lut 2014, 21:50
TEUFEL, niby czemu? a jakie teraz są czasy? że wszystko się etykietuje, posługuje się wyłącznie definicjami?
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez TEUFEL 15 lut 2014, 21:52
socorro, Ze nie trzeba sie kryć z tym czym jest "coś", kiedyś nie wypadało się o tym mówić, teraz świat troszeczke się zmienił, choć w Polsce jeszcze do końca to nie dotarło
TEUFEL

przez socorro 15 lut 2014, 21:54
TEUFEL,
to co wg Ciebie znaczy TO COŚ?
bo dla mnie to złożony "konstrukt", którego istotę trudno uchwycić w kilku przymiotnikach
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...

przez TEUFEL 15 lut 2014, 22:04
socorro napisał(a): dla mnie to złożony "konstrukt", którego istotę trudno uchwycić w kilku przymiotnikach

Proszę bardzo:

Spasowanie genetyczne zapewniające zdrowe potomstwo przede wszystkim. Wychwytywanie tego działa na poziomie podświadomym, instynktownym. To jest to "coś"

Romantycznie co? :105:

-- 15 lut 2014, 21:07 --

macieywwa napisał(a):Kobiety często chciały mnie zmieniać. Czesto krytykowały moje zachowanie z różnych powodów. Mniej i bardziej racjonalnych. Często również dlatego, że same chcialyby postępować jak ja, ale są za bardzo cipowate, by się na to zdobyć. Mówiły mi, że powinienem zachowywać się tak, albo srak, bo „tak należy”, bo „tak wypada”, bo „Ash Ketchum z Pokemonów tak robił”.

Nie cierpie takich sztampowym dziewczyn :hide:
TEUFEL

przez buka 15 lut 2014, 22:07
to co wg Ciebie znaczy TO COŚ?
bo dla mnie to złożony "konstrukt", którego istotę trudno uchwycić w kilku przymiotnikach

może o to chodziło:

Gość zdecydowanie ma to COŚ w sobie,złożony "konstrukt", którego istotę trudno uchwycić w kilku przymiotnikach;)

przez socorro 15 lut 2014, 22:11
wyżej użytkowniczki pisały, że podobają im się faceci z zaburzeniami.
chyba to nie jest predyktorem pożądanych cech, potencjalnie przekazywanych przyszłemu potomstwu? a jednak się kobietom podoba.

przez TEUFEL 15 lut 2014, 22:15
socorro, Przede wszystkim chodzi o fizyczność. Wyobraź sobie brada pitta z nerwicą, a potem brzydkiego jóżka z pod budki z piwem również z nerwicą. W którym z tych przypadków nerwica by Ci nie przeszkadzała wręcz intrygowała? To pytanie retoryczne ;)
TEUFEL

przez macieywwa 15 lut 2014, 22:16
buka, a może jednak o to..
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Sortuj wg