Jacy ludzie nas pociagaja?

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez macieywwa 15 lut 2014, 20:45
Z ust kobiety możesz usłyszeć wiele niedorzeczności ocierających się o granice absurdu, ale dwie największe z nich, to to że:

1.NAPRAWDĘ chce wiedzieć co myślisz o tej gównianej, niepasującej do niczego bluzce, którą ma na sobie.
2.Wygląd partnera nie ma znaczenia, istotna jest tylko osobowość. :lol:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez TEUFEL 15 lut 2014, 20:49
macieywwa, Pkt. 2 jest prze :mrgreen: :lol: Tak samo jak to, ze kobiety nie są zboczone - są tak samo jak faceci, albo nawet bardziej, uwielbiają seks. Nie rozumiem dlaczego tak się utarło w tym kraju, ze one muszą mówić, że nie patrzą na wygląd i są święte. Na zachodzie wygląda to zupełnie inaczej :bezradny:
TEUFEL

przez Candy14 15 lut 2014, 20:55
2.Wygląd partnera nie ma znaczenia,

dla niewidomej pewnie nie ma 8)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Labradorek 15 lut 2014, 20:55
buka, no wlaśnie. Sam byłem w związku, który wedle moich wcześniejszych" założeń " nie miał prawa w ogóle się zacząć. A jednak. Przyklad mojego kumpla który zakochał się w swojej żonie rozwala w pył takie infantylne schematy.

przez macieywwa 15 lut 2014, 20:55
TEUFEL, Na to pierwsze zazwyczaj nic się nie poradzi i choćby wyglądała jak miks Joli Rutowicz z Dodą, to musisz powiedzieć, że jest świetnie i bardzo stylowo. Chyba, że masz ochotę mierzyć się przez tydzień z jej naburmuszeniem i miną w stylu „jak mogłeś mnie tak skrzywdzić, Ty potworze!”. Jeśli chodzi natomiast o tę drugą brednię, to trzeba z nią walczyć za wszelką cenę. :lol:
Masz racje,święte nie są ale dobrze graja cnotki..lepiej niz Kobuszewski :D

przez TEUFEL 15 lut 2014, 21:02
macieywwa, udało mi się zauwarzyć pewną zależność. Te dziewczyny, które właśnie głoszą te kłamstwa z pkt.2, najczęściej słuchają wszystkie tego samego, mają takie same plany na życie, uczęszczają na podobne studia itp itp... To by miało sens, bo takie osoby są wpływowe i lecą z nurtem jak zdechłe ryby, więc gadają to co wszystkie inne a że wszystkie inne gadają to co w pkt.2 to koło się zamyka i dlatego tak wiele z nich tak gada :mrgreen:
No przyznaj Maciek, że ma sens ta teoria :P
TEUFEL

przez bittersweet 15 lut 2014, 21:11
Na poziomie przyjacielskim : inteligencja, poczucie humoru, tolerancyjność, szczerość :P

Na poziomie damsko-męskim: jak wyżej, do tego estetyczny wygląd + dodatki extra spicy : niedostepnośc, dystans, zaburzenia i problemy różnej maści - czyli tzw drugie dno, dodaje kolorytu i zaciekawia ;)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Labradorek 15 lut 2014, 21:14
bittersweet, to ma sens. Podpisuje się

przez mark123 15 lut 2014, 21:16
carlosbueno napisał(a):Steviear, czyli 99% ludzi Cie odrzuca bo ma którąś z tych wielu cech które wymieniałaś( ja mam chyba z 5)

Ja u siebie naliczyłem 11.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez macieywwa 15 lut 2014, 21:17
1000 razy powtórzone kłamstwo staje się prawdą i nie daj boże, jakiś facet faktycznie uwierzy, że to, że jest gruby, niski i chodzi w łachmanach nie ma znaczenia. A ma i to jak cholera.
Ten świat jest tak skonstruowany, że najpierw kogoś widzisz, a dopiero później dowiadujesz się, czy jest tak fajny jak Ja, czy tylko się stara. Drogie romantyczki i drodzy romantycy (którym de facto też jestem), Wasze piękne hasło „miłość od pierwszego wejrzenia” oznacza „zakochanie się w kimś od momentu ZOBACZENIA go po raz pierwszy”. To definicja słownikowa i nie macie jak z nią polemizować.

Wiem, że w przypadku kobiet to nie ma sensu, ale odwołam się do logicznego aspektu sprawy. Wyobraź sobie, że jesteś na imprezie/uczelni/kółku różańcowym i jest dwóch gości. Jeden wygląda jak skrzyżowanie Roberta Pattisona z Radzimirem Dębskim, a drugi jak z kampanii społecznej o bezdomnych na Ukrainie. Po co miałabyś zagadywać i rozpoczynać kontakt z tym drugim? Wiem, że i tak tego nie zrobisz, bo będziesz czekać, aż facet podejmie inicjatywę, ale odwołując się do racjonalnych przesłanek – po jaką cholerę miałabyś poznawać kolesia, który totalnie Cię nie pociąga i zupełnie nie zwrócił Twojej uwagi? W większości przypadków nie zauważysz go nawet choćbyś po nim przeszła. Jest poza obszarem Twojej percepcji.
Gdybyście faktycznie równie chętnie poznawały brzydali, co przystojniaków (i sypiały z nimi), to:
nie byłoby tylu sfrustrowanych gości spazmujących, że kobiety są złe.
I właśnie dlatego ci wszyscy informatycy we flanelach i denkach od słoików na nosie mają takie wzięcie i ciągle randkują :lol: .
Korzystając z okazji, przyznajcie, że to jak ktoś wygląda i czy się Wam podoba ma znaczenie. Tak samo duże, jak to, czy ktoś jest ciekawy, inspirujący, ma nietuzinkową osobowość, czy jest tylko zwykłym nudziarzem kochającym się na misjonarza raz w tygodniu. Amen.

przez buka 15 lut 2014, 21:19
+ dodatki extra spicy : niedostepnośc, dystans, zaburzenia i problemy różnej maści -

haha,to jeszcze lepsze! :lol:

przez socorro 15 lut 2014, 21:25
Poprostu spotykasz kogoś i albo coś się załącza albo nie.

no i właśnie to jest TO COŚ
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Labradorek 15 lut 2014, 21:27
buka,...
Ostatnio edytowano 15 lut 2014, 21:36 przez Labradorek, łącznie edytowano 1 raz

przez TEUFEL 15 lut 2014, 21:28
socorro, Tylko że to nie te czasy, że TEGO CZEGOŚ nie da sie zdefiniować.
TEUFEL

Sortuj wg