Jacy ludzie nas pociagaja?

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez carlosbueno 29 mar 2014, 17:46
dream*, za 3 miesiące to będzie już lato i może jakieś spotkanie na plaży w bikini. ;) Ja już zaczynam pakować aby godnie się zaprezentować :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

przez Reiben 29 mar 2014, 17:51
Carlos a marudzisz w trakcie na ból mięśni?
Reiben

przez carlosbueno 29 mar 2014, 18:01
Reiben napisał(a):Carlos a marudzisz w trakcie na ból mięśni?

póki co jeszcze nie zacząłem ćwiczyć( no ale w pracy dźwigam choć maks. 30 kg a zwykle 13 kg co powoduje chudniecie a nie rozrost mięśni) a co do narzekania to w realu aż tak nie narzekam, czym niektórzy są rozczarowani jak mnie poznają za żywo. :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 31 mar 2014, 13:45
Bardzo lubię kobiety inteligentne.Choćby Agata Passent,nie jest śliczna.Mimo,to lubię jej słuchać.Jak prowadzi Xięgarnia w TVN24.

przez elo 31 mar 2014, 13:50
tefalen klaMIE!!!1111ONEONE a aga jest ok tylko nieodpicowana
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez wiejskifilozof 31 mar 2014, 13:52
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

przez Perplessa 01 kwi 2014, 10:30
Nawiaze do tematu-ze tak sie wcisne miedzy dyskusje, wybaczcie :) -jacy ludzie nas pociagaja? Z autopsji wiem,ze zmienia sie wszystko z biegiem zycia. Dzisiaj najbardziej pociagaja mnie ludzie z ciekawa osobowoscia, interesujacy, pasjonaci, oczywiscie kazdy musi byc conajmniej pogodny jak nie radosny lub calkiem zwariowany :) Lubie ludzi, ktorzy lubia uczyc sie zycia, obserwatorzy, idacy wciaz przed siebie, otwarci na to czego nie znaja, nieoceniajacy ale wyciagajacy wnioski. To tak po krotce.

przez Arasha 04 mar 2015, 18:18
Odświeżam wątek :P

Steviear napisał(a):Co mnie odrzuca( łatwiejsze zadanie)?-Infantylność, przesadna powaga, dżentelmeni, kanciarze, błazny, emo, słuchacze pewnej muzyki, prostactwo, obleśność, przesadna życzliwość, nerwicowcy, głupota, roztargnienie, wieczny smutek, opryskliwość, pesymizm, kapryśność, mściwość, samochwała, uległość, dzikość, fanatyzm, naiwność, niewierność, ostrożność, pobożność, przezorność, pycha, próżność, skąpstwo, tchórzostwo, smutna wrażliwość, niewinność, katolicy, chytrość, przesadzona oszczędność, pedanci, sportowcy, kulturyści, podejrzliwość, perfekcjonizm, GŁUPOTA, opalenizna, łysa głowa, wulgarność, słodkość, narcyzm, alkoholizm, niewolnik, ubrany w najmodniejsze ciuchy, romantyczność, popychadło, mamisynek, ''rzep'' , brudas, banalny..
Mogłabym jeszcze wymieniać.

:shock: :shock: :shock:

Aha :? ( czyli praktycznie 90% społeczeństwa :mrgreen: też widzę, że spotkać kogoś sensownego graniczy z cudem :bezradny: )

Btw Jestem infantylna ( na całe forum ), naiwna, w pewnym sensie perfekcjonistka, podobno mam cechy narcystyczne ( diagnoza z nerwicy.com ), zdarzają mi się ostatnio wulgaryzmy i słucham bardzo specyficznej muzyki :?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez zmęczona_wszystkim 04 mar 2015, 18:24
Jest wielu sensownych ludzi, ale cały w tym ambaras, żeby dwoje chciało naraz :D Sensowni ludzie, którzy nam się podobają, szukają kogoś innego, a ci sensowni, którym my się podobamy, nie leżą w naszym polu zainteresowań. bo bycie wartościowym i sensownym, to za mało - jeszcze potrzebna jest ta iskra z obu stron.

przez Zebrec 04 mar 2015, 18:41
zmęczona_wszystkim, świetnie napisane. :great:
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

przez carlosbueno 04 mar 2015, 19:03
Mnie zwykle pociągają takie którym ja się nie podobam, ewentualnie zajęte. A te którym ja się podobam nie pociągają mnie wcale i dlatego m.in wiecznie jestem sam.

przez smutny lisek 04 mar 2015, 19:12
Z sarkastycznym poczuciem humoru, bezpośredni. Pociągają mnie też, niestety, ludzie zbyt pewni siebie.
Cause she's just like the weather, can't hold her together
Born from dark water, daughter of the rain and snow

przez stx 04 mar 2015, 19:12
ludzie mają tak, że pociągają ich osoby które dowartościują ich ego.

niby pociągają mnie niedostępne dziewczyny, bo tak naprawdę chce ją zdobyć i poczuć się lepszy niż inni.
niby pociągają mnie imprezowiczki, bo mam kompleks nudziarza itd
niby pociągają mnie bardzo ''miastowe'' damy, bo wychowałem się na wsi i kompleks pozostał

itd, taka moja teoria spiskowa. przykłady nie dotyczyły mnie
stx

przez cyklopka 04 mar 2015, 19:19
Jednak stwierdziłam, że szerokie zainteresowania to jest coś, co mnie zwala z nóg. Jest to niejako związane z inteligencją, bo tylko inteligentny człowiek może odnaleźć coś dla siebie w różnych dziedzinach.

Jeśli potrzebuję kogoś w życiu, to tylko takiego, kto jest ciekawy świata i komu chce się żyć.

No i sorry, z pasztetem bym nie była, chociaż gust mam troszkę inny niż statystyczna Polka, więc potrafię się wpatrywać jak w święty obrazek w kogoś, kogo 80% by kijem nie tknęło ni przez szmatę, i vice versa ;)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg