Jacy ludzie nas pociagaja?

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez Kokojoko 17 lut 2014, 22:32
macieywwa napisał(a):
Aurora92 napisał(a):kupmitrumne, dużą i grubą parówę :mrgreen: :lol:

No chyba Cie poniosło dziewko :lol:
Chciałabyś znaleźć sobie przystojnego chłopaka z dobrym pochodzeniem, dbającego o swój styl, interesującego się rosyjską literaturą z przełomu baroku i oświecenia, zajmującego wysokiego stanowisko w głównym dziale korpo z wielkiej czwórki, mówiącego w trzech językach obcych, w tym jednym azjatyckim i będącego absolwentem latynoskiej akademii tańca.
Skoro jestes prawie-grubaską z zaszpachlowaną dziurą, no dziurką, między zębami,krzywymi nogami,dłońmi niczym po heinego medina,zarosnieta jak szympans bez własnego samochodu, świadczącego o twej niezależności :lol: ..bez szans :lol:

Zostanisz starą panną z nieudanym ombre hair i przeterminowaną odżywką do paznokci...

:great:
Ostatnio edytowano 17 lut 2014, 22:35 przez Kokojoko, łącznie edytowano 1 raz
Kokojoko

przez SmutnaTęcza 17 lut 2014, 22:33
macieywwa, no fakt, krytykuję się. Ale co to ma do tego, jacy faceci mi się podobają? W tej kwestii to już poniosła Cię wyobraźnia, bo ja napisałam coś zupełnie innego. :roll: A mianowicie, że jeśli chodzi o osobowość, liczy się dla mnie głównie łagodność, inteligencja i znajomość języków obcych.

przez macieywwa 17 lut 2014, 22:36
kupmitrumne, proporcjonalne,ładne zadbane kobiece dłonie to taki moj mały fetysz :D
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 17 lut 2014, 22:38
Ja z kolei znam ludzi, którzy są wiecznie zadowoleni i prawdopodobnie z powodu sugerowania się obecną relacją, bardziej podobają mi się optymiści. Pewni siebie, szczęśliwi. Ogólnie zaczęłam lubić szczęśliwych ludzi i to pomaga w wielu sprawach

wysłowiona, Ja generalnie tez jestem szczesliwa i zadowolona. Nie ma co ukrywac ze od paru lat lubie swoje zycie. Ale miewam gorsze chwile tyle ze nie krzycze o nich . Mysle ze i oni takie maja ale zachowuja je dla siebie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Adam Smith 17 lut 2014, 22:38
kupmitrumne, Zrobię taki mały off top, ale mam tylko jedno pytanie. Co sądzisz o tym laserze light sheer ( czy jak to się tam nazywa) ? jak jest z jego skutecznością? bo kremy do depilacji pomagają na jakiś czas, a wolałbym coś co dałoby trwalszy efekt.
Adam Smith

przez kupmitrumne 17 lut 2014, 22:43
Tomcio Nerwica, Jaką okolice chcesz poddać zabiegowi ?

-- 17 lut 2014, 21:43 --

macieywwa, :105:

przez Adam Smith 17 lut 2014, 22:49
kupmitrumne, Chodzi o tułów.
Adam Smith

przez kupmitrumne 17 lut 2014, 22:54
Tomcio Nerwica, napisałam Ci na Pw

przez macieywwa 17 lut 2014, 22:58
Aurora92, Opisałem ideal o jakim marzą kobiety no moze raczej dziewczynki a teraz stan przed lustrem i przymierz botki z ostatnich zakupów do burgundowych jegginsów i staników w panterkę zarezerwowanych na TĘ noc :lol:
Może jeszcze będzisz nowoczesną, nadążającą za trendami kobietą. Weź taryfę na punkty payback, podjedz do Galerii po buty joggingowe, po drodze wskocz do Zary po nowy trencz i zahacz o Bershkę, żeby mieć coś choć trochę młodzieżowego z kolekcji na 2014. Przed wyjściem kup w Rossmanie tę wodę spalającą tłuszcz, olejek hydrofilowy, suplement diety dla kobiet z nieregularną owulacją,maszynki do golenia z potrójnym ostrzem, tusz niesklejający rzęsy i nową farbę do włosów z witaminą A i odżywką wzmacniającą połysk. Tak, to może się udać! :lol:

przez jolantka 17 lut 2014, 23:00
Chopie, tyś nie chop, a baba! <strach>
jolantka

przez SmutnaTęcza 17 lut 2014, 23:00
macieywwa, ja o kimś takim nie marzę. A z tego, co piszesz, to chyba ty o kimś takim marzysz. ;) Nie rozumiem tego ataku na moją osobę. Nic Ci człowieku nie zrobiłam, więc się ode mnie łaskawie odczep. :roll:

przez kupmitrumne 17 lut 2014, 23:01
macieywwa, faceci powinni się od Ciebie uczyć , znasz nowe trendy , jestem pod wrażeniem ;)

przez zmęczona_wszystkim 17 lut 2014, 23:03
Przyciągają mnie ludzie z poczuciem humoru, optymizmem, ale nie tym przerysowanym, tolerancyjni, empatyczni i wrażliwi (w dobrym znaczeniu tego słowa), ciekawi świata i innych ludzi. Inteligencję doceniam, ale bynajmniej nie chodzi tu o wynik IQ, a jeszcze bardziej mile widziana byłaby inteligencja emocjonalna. Odpychają mnie: ludzie zapatrzeni w siebie, zarozumiali, gardzący innymi, totalni egoiści, fałszywi, ze snobistycznymi tendencjami.

przez macieywwa 17 lut 2014, 23:32
Aurora92, Wiesz co,łycha zaczyna mnie mulic.. na dzisiaj dam Ci spokój,co byś dobrze spała :D
jolantka, prowokujesz mnie sprężynicho:?: :lol:
kupmitrumne, oj tam, oj tam.. słyszałem to juz wiele razy :D

Sortuj wg