znerwicowany świr

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Re:

przez SZUKAMPOMOCY79 24 sty 2009, 00:47
snaefridur napisał(a):Przez głowę przemknęło mi słowo 'psychopatia'.Brrr

W pewnym stopniu Cię rozumiem,bo mnie też z równowagi wyprowadza moja matka,czasem do tego stopnia,że denerwuje mnie wszystko,cokolwiek zrobi,ale w życiu nie pomyślałam o morderstwie.Gdy przeczytałam,co zrobiłaś bratu,aż mi się zimno zrobiło.Dzieciak dostał od Ciebie w prezencie niezłe podstawy ,do tego,zeby zostać stałym bywalcem gabinetów psychiatrycznych.
Opuszczenie domu to napewno dobre wyjście.Plus długotrwałe leczenie.

POPIERAM

:shock: i jestem w szoku, uważam, że wizyta u dobrego specjalisty jest wskazana w trybie pilnym....

[*EDIT*]

snaefridur napisał(a):Przez głowę przemknęło mi słowo 'psychopatia'.Brrr

W pewnym stopniu Cię rozumiem,bo mnie też z równowagi wyprowadza moja matka,czasem do tego stopnia,że denerwuje mnie wszystko,cokolwiek zrobi,ale w życiu nie pomyślałam o morderstwie.Gdy przeczytałam,co zrobiłaś bratu,aż mi się zimno zrobiło.Dzieciak dostał od Ciebie w prezencie niezłe podstawy ,do tego,zeby zostać stałym bywalcem gabinetów psychiatrycznych.
Opuszczenie domu to napewno dobre wyjście.Plus długotrwałe leczenie.

POPIERAM snaefridur

:shock: i jestem w szoku, uważam, że wizyta u dobrego specjalisty jest wskazana w trybie pilnym....
Behind Enemy Lines

Re: znerwicowany świr

przez bialechmury 15 gru 2009, 21:05
Witam jesteś chyba niekochanym dzieckiem i dlatego to wszystko się z tobą dzieje.Wyprowadż się z domu jak najszybciej odpoczniesz popatrzysz na to wszystko z dystansu,a mając kiedyś własne dzieci dasz im wiele miłości i napewno wyrosną na szczęśliwych ludzi.Pozdrawiam serdecznie trzymaj się.

Re: znerwicowany świr

przez Jaśminka 13 mar 2010, 18:41
Twoje zachowanie, jest delikatnie mówiąc "NIENORMALNE". MAM PYTANIE: Czy cokolwiek spowodowało uzasadniona nienawiść do Twojej rodziny? Czy to jest po prostu Twoje chore podejście? Bo jeśli tak, to jesteś po prostu chora psychicznie i idź do psychologa i psychiatry.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg