Włosy

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Włosy

przez Candy14 14 lut 2014, 18:25
Z pewnością to nie jest skuteczny sposób na depresję ;)

No raczej.. mialam na mysli jakies "dramaty" dnia codziennego :smile:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Włosy

przez Rebelia 14 lut 2014, 18:32
Ło, gdyby nowy fryz miał leczyć depresję, to zaliczyłabym chyba najdroższą wizytę u fryzjera w swoim życiu :P
"To jak tam dzisiaj, co pani dolega? Depresja? To polecam to lecznicze cięcie za jedyne <tu cena z kosmosu>"

Włosy

przez wysłowiona 14 lut 2014, 18:38
Ja wiem dziewczyny, ale jakby popatrzeć szerzej to ludzie mają tendencję do leczenia się takimi "zewnętrznymi" sposobami.

Nie mogę się dogadać z ludźmi w kolejnej pracy- zmieniam pracę
Boję się spać sama- znajduję faceta i śpię z nim
Nie umiem przemawiać publicznie- omijam na studiach kursy, na których trzeba to robić

Myślę, że znajdę też kogoś, kto w odpowiedzi na marazm i zmęczenie zmienia garderobę i fryzurę^^

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Włosy

przez Etna 14 lut 2014, 18:40
A ja jestem dupa wołowa tak strasznie przyzwyczajona do długich włosów, że choćby nie wiem co się wydarzyło chyba nie zetnę. No nie wiem co musiałoby się wydarzyć. Mam tą cholerną myśl z tyłu głowy, że w krótkich włosach wyglądałabym jak debil. No nie nie, nie zetnę. A w temacie bardziej też nigdy mi się nic takiego nie wydarzyło, chociaż chęć zmian jak najbardziej - ale nie takich zmian. :P

Włosy

przez mousike 04 gru 2014, 13:40
Ja bylam naturalna ciemna blondynka ktorej podobaly sie od zawsze jasne wlosy a po zachorowaniu na depresje i nerwice zdecydowalam sie zafarbowac wlosy na czarno i zrobic sobie prosta grzywke. Moze cos w tym byc sama jestem tego przykladem... wydaje mi sie ze fryzura moze bardzo zmienic nasz wyglad, wplynac na urode wiec dlatego po jakims przezyciu chcemy w sobie cos zmodyfikowac, stac sie moze troche inna osoba wolna od nieprzyjemnych lub silnych przezyc, wspomnien...moze chcemy uciec przed soba, troche siebie oszukac... i pomysles "to co bylo juz mnie nie dotyczy jestem inna, inny"... moze to takie radykalne uciecie tego co bylo i rozpoczecie nowego etapu w zyciu :smile:

-- 04 gru 2014, 13:40 --

Ja bylam naturalna ciemna blondynka ktorej podobaly sie od zawsze jasne wlosy a po zachorowaniu na depresje i nerwice zdecydowalam sie zafarbowac wlosy na czarno i zrobic sobie prosta grzywke. Moze cos w tym byc sama jestem tego przykladem... wydaje mi sie ze fryzura moze bardzo zmienic nasz wyglad, wplynac na urode wiec dlatego po jakims przezyciu chcemy w sobie cos zmodyfikowac, stac sie moze troche inna osoba wolna od nieprzyjemnych lub silnych przezyc, wspomnien...moze chcemy uciec przed soba, troche siebie oszukac... i pomysles "to co bylo juz mnie nie dotyczy jestem inna, inny"... moze to takie radykalne uciecie tego co bylo i rozpoczecie nowego etapu w zyciu :smile:

Włosy

przez Storożak 04 gru 2014, 13:52
Coś w tym jest...Ja też zawsze molestuję mojego fryzjera, kiedy mam j.akieś znaczące problemy życiowe
Pie.dole nie biore...

Włosy

przez cyklopka 04 gru 2014, 18:59
Ja też chciałabym ciachnąć włosy w ramach czegoś nowego, ale dam sobie trochę czasu do namysłu.
Inna rzecz, że nie umiem ułożyć bardzo długich włosów, fryzura zamiast kobiecej wygląda na zaniedbaną. Dobrze obcięte krótkie włosy u kobiet kojarzą mi się z osobą pewną siebie, profesjonalną :smile:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Włosy

przez Storożak 04 gru 2014, 20:23
cyklopka, no na awatarku masz długie ;) Nie każdemu pasują krótkie, najlepiej się wybrać do dobrego stylisty przed taką decyzją.
Pie.dole nie biore...

Włosy

przez cyklopka 04 gru 2014, 22:33
Ten fryzjer, co mi kiedyś robił dość krótką fryzurę jest też stylistą, bo sam dobiera rodzaj cięcia do rysów twarzy i kształtu główki.
I Miss Forum

Włosy

przez hipochondryczka777 04 gru 2014, 22:42
Ja ze swojego doswiadczenia powiem,ze wlasnie w ten sposob w zyciu postapilam-a wiec traumatyczne dla mnie przezycie'poronienie p czy scielam wlosy do ramion myslac ,ze to cos zmieni...

Włosy

przez Kat_ 04 gru 2014, 23:01
Ja mam długie, 3 lat nie ścinałem :D
Wellbutrin 300mg
suplementy: Omega3, multiwitamina, magnez z witaminami B

Włosy

przez abstrakcyjna 04 gru 2014, 23:24
cyklopka napisał(a): A dziewczyny/kobiety, które mają zawsze długie włosy, zwłaszcza w naturalnym kolorze, wydają mi się takimi osobami wewnętrznie poukładanymi, cierpliwymi i pogodzonymi ze światem.

Ja mam takie włosy, a mam borderline. :P
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Włosy

przez cyklopka 05 gru 2014, 00:32
abstrakcyjna, w sumie troszkę zmieniłam zdanie, teraz mam bardzo długie włosy, ale wynika to ze zniechęcenia.
I Miss Forum

Włosy

przez Bukowski 05 gru 2014, 00:38
Ja na zimę zapuszczam dłuższy zarost, coś takiego:

Obrazek

Obrazek
Bukowski

Sortuj wg