Ludzie...

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Ludzie...

przez SmutnaTęcza 30 gru 2013, 02:24
Candy14, od samego początku mnie tak traktujecie!!!!! Czy żądam tak wiele??!! Czy zwykła rozmowa to tak wiele??!!

Ludzie...

przez Candy14 30 gru 2013, 02:29
Bo od samego poczatku sie tak zachowujesz...zadasz. Tu nikt nie jest na Twoje uslugi...naucz sie normalnej komunikacji to problem zniknie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Ludzie...

przez Zupapomidorowa 30 gru 2013, 02:30
No właśnie Cię słuchamy, czytamy ten wątek i próbujemy odpowiedzieć na Twoje pytania. Ale Tobie ciągle mało. Co byś jeszcze chciała?
W nagrodę otrzymujemy epitet "świry".
Dawniej Luktar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Ludzie...

przez SmutnaTęcza 30 gru 2013, 02:33
Luktar, ten wątek???!!! A wcześniej co było??? Za każdym razem, gdy prosiłam, błagałam o rozmowę - cisza.

Dziękuję za takie coś. W DUPIE MAM TAKĄ "POMOC". CH*J Z WAMI. :evil:

Dziwisz się temu epitetowi? Wszak sami nazywacie to forum "forum dla świrów" ;)
Ostatnio edytowano 30 gru 2013, 02:34 przez SmutnaTęcza, łącznie edytowano 1 raz

Ludzie...

przez *Monika* 30 gru 2013, 02:34
Aurora92 napisał(a):Candy14, tak, bo macie mnie głęboko w dupie. Mam poważne problemy, być może wkrótce skończę ze soba, nie mam z kim porozmawiać ani komu się wyżalić, a mimo to nikt nie chce mnie nawet wysłuchać...

Gdyby wszyscy cały czas skupiali się na mojej osobie... byłoby to męczące.
Chciałbyś zwrócić na siebie uwagę, ale Słonko... tego nie możesz robić w taki sposób. Koleżanka wyżej Candy już napisała jak się zachowujesz. I to nie są tylko Jej obserwacje.
Spróbuj grzecznie nawiązać rozmowę... jest tu tyle wątków...
Osobiście nie toleruję chamstwa i powiem Tobie szczerze, że gdybym w taki sposób chciała zwrócić na siebie uwagę, to zdałabym sobie sprawę z tego, że nie mam żadnych szans... ale to ja... jestem starsza od Ciebie, mam prawo to już wiedzieć. Jeśli ktoś taki mówi do Ciebie w czym problem... to warto się nad tym zastanowić.
Chodzisz na terapię?
Obrazek
Główny Moderator

Ludzie...

przez SmutnaTęcza 30 gru 2013, 02:35
Taaaaa. to że jesteście ode mnie 1000000 lat starsze nie znaczy, że bardziej doświadczone i mądrzejsze.

I nie chodzę na żadną terapię.

Ludzie...

przez Zupapomidorowa 30 gru 2013, 02:36
Aurora92, to powinnaś zacząć chodzić bo widzę, że Ci się pogarsza.
Dawniej Luktar

Ludzie...

przez *Monika* 30 gru 2013, 02:37
Aurora92 prosiłabym Cię o to, abyś ograniczyła troszkę swój słownik bo na forum wchodzą też kulturalni ludzie. Widząc Twoje wulgaryzmy... po prostu odstraszasz i zaniżasz poziom kultury osobistej ... swojej i forum... na prawdę weź to pod uwagę i pomyśl o psychoterapii.
Obrazek
Główny Moderator

Ludzie...

przez SmutnaTęcza 30 gru 2013, 02:38
*Monika*, mam to gdzieś. To świat i ludzka znieczulica sprawiły, że taka się stałam. Kiedyś byłam zupełnie inna.

-- 30 gru 2013, 01:39 --

Luktar, tyle to sama wiem. Ale nie pójdę na terapię, bo nic to nie da. Dobrze wiem, co mi pomoże, ale jest to nieosiągalne dla mnie.

Ludzie...

przez *Monika* 30 gru 2013, 02:42
Aurora92, To nie znieczulica. Ludzie chcą mieć z Tobą kontakt, ale musisz chcieć zastanowić się nad swoim byciem tu na forum i w życiu realnym... co jest nie tak, że po paru wymianach zdań... rezygnują. Napisałaś "mam to gdzieś"... to świadczy o Twojej znieczulicy na sugestie innych. Więc jak Ty możesz wymagać od innych, żeby traktowali Cię poważnie?
Obrazek
Główny Moderator

Ludzie...

przez Zupapomidorowa 30 gru 2013, 02:43
Aurora92, taka agresja i złość którą w sobie pielęgnujesz sprawia że pogarsza się Twój stan. A złość to zgnilizna, która rozkłada się w Tobie. Jak się jej pozbędziesz będzie Ci lżej, lepiej. To jest możliwe choć trudne bardzo.
Dawniej Luktar

Ludzie...

przez SmutnaTęcza 30 gru 2013, 02:50
Luktar, nie będzie lepiej. Jestem wściekła, że inni mają lepiej, że mają miłość, przyjaciół, szczęście w życiu i pieniądze.

Ludzie...

przez Zupapomidorowa 30 gru 2013, 02:53
Aurora92, mają miłość bo nie pielęgnują w sobie tej zgnilizny i znajdują kogoś równie kochanego i dobrego. Jeśli będziesz pielęgnować w sobie te gówniane uczucia to nie dostaniesz tego czego pragniesz - przyjaciół, miłości.
Dawniej Luktar

Ludzie...

przez Marcosm 30 gru 2013, 02:53
Aurora92, a wszyscy to mają tak o dane od boga?? Wiele ludzi na to pracuje latami, pomyśl trochę! Myślisz, że u mnie w domu się przelewało? Nie, ale jakoś dałem radę przeciwnościom losu... mam dobrą płatną pracę, dzięki temu mogę pomóc rodzicom i podziękować bo mimo, że lekko nie było to jakoś utrzymywali rodzinę !

Przyjaciół sam znalazłem, albo się znaleźliśmy ! Bo rozpaczą i ględzeniem, że jestem sam to na pewno bym ich nie miał.
Marcosm

Sortuj wg