brzydki człowiek

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

brzydki człowiek

przez Candy14 12 mar 2014, 20:21
metka00, otoz to! :brawo: Nad zachowaniem zawsze mozna popracowac
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

brzydki człowiek

przez slow motion 12 mar 2014, 20:23
Uwielbiam was :)

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

brzydki człowiek

przez metka00 12 mar 2014, 20:24
slow motion, Nas sie nie da nie uwielbiac;P
Spełniłem marzenia poświęciłem wszystko
Spuściłem rottweilera zrobiłem widowisko
Otworzyłem futerał z karabinem trafiam czysto
dała siła idea jestem synem z blizną

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

brzydki człowiek

przez tosia_j 12 mar 2014, 20:47
Obejrzalam link. Tez bym krzyknela jakby ktos tak znienacka objawil mi sie za plecami
outsider

brzydki człowiek

przez Absinthe 12 mar 2014, 20:53
Jak dla mnie fabuła tego clipu podpada pod "wszystko co zbyt piękne nie istnieje".
Fajnie że się dobrze skończyło,ale w życiu tak się raczej nie dzieje.Faktem że są ludzie którzy stawiają charakter ponad wygląd,aczkolwiek wszyscy jesteśmy w jakimś stopniu wzrokowcami i oprócz tego pierwszego musi być też coś co nas pociąga u drugiej strony...tak mi się wydaje
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

brzydki człowiek

przez jetodik 12 mar 2014, 21:37
ja tu widzę pewną sprzeczność w przekazie twórców filmiku, z jednej strony ukazują naturę jako zło, a z drugiej jako dobro.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

brzydki człowiek

przez alicja_31 12 mar 2014, 21:46
a jak dla mnie bzdurne jest wyluzowanie i pewność siebie bohatera... z taką buźką w realu pan miałby niezłą deprechę i unikałby ludzi, nie umiałby rozsądnie i na ludzie pogadać z babką, bo za bardzo by mu zależało, itd. itp.

brzydki człowiek

przez Hans 12 mar 2014, 21:49
Przecież to przedstawiciel jakiegoś innego gatunku, nie można mówić o brzydocie czy pięknie w rozumieniu ładny/brzydki człowiek.
Feed your head
Feed your head

brzydki człowiek

przez jetodik 12 mar 2014, 21:52
alicja_31,
to niestety racja, dodatkowo bzdurne jest to, że gdzie taką kobietę otaczają trzej mężczyźni w garniturach, koledzy z pracy i gnębią?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

brzydki człowiek

przez alicja_31 12 mar 2014, 21:59
czyli rzewna, nierealna historyjka, żeby każdy odrzucony nieatrakcyjny poczuł się lepiej i czekał na tę jedyną, która zobaczy w nim TO COŚ :lol:

brzydki człowiek

przez Lonely94 12 mar 2014, 21:59
Candy14 napisał(a):Bo przyjelo sie ze jak ladny to musi byc i fajny a jak brzydki to nie wart uwagi... plytkie rozumowanie ale powszechne

Zapewne jest w tym trochę racji.

Ps.
Zapytałem z ciekawości, nie z jakiejś dyskryminacji.
Lonely94

brzydki człowiek

przez jetodik 12 mar 2014, 22:47
alicja_31,

czyli rzewna, nierealna historyjka, żeby każdy odrzucony nieatrakcyjny poczuł się lepiej i czekał na tę jedyną, która zobaczy w nim TO COŚ

historyjka jest nierealna i ckliwa, ale wątpie, żeby napawała odrzuconych ludzi optymizmem, przecież kobieta nie ujrzała w nim swojego potencjalnego partnera, tylko pod wpływem mieszaniny: litości, wyrzutów sumienia i dobrego wrażenia jaki wywarł na niej pokaz siły, lekkomyślnie wręczyła mu swój numer...wystarczy sobie wyobrazić dalszy ciąg tej historii i już wiadomo, że nie skończyła się happy endem.

brzydki człowiek

przez traqx 16 mar 2014, 13:46
Jeśli ktoś jest mało atrakcyjny, to społeczeństwo niestety od razu daje mu do zrozumienia, gdzie jest jego miejsce... Nie jestem brzydka - nieskromnie napiszę, że wręcz przeciwnie (biorąc pod uwagę rysy twarzy/sylwetkę). Ale przez zaburzenia odżywiania zdarzyło mi się kilkakrotnie mieć duże wahania wagi rzędu +/- 25 kg, a przy wzroście 170cm to niestety robi różnicę, czy ktoś waży 55kg, czy 80. Żałosne jest to, że moje obserwacje są za każdym razem takie same - im jesteś grubszy, tym bardziej wszyscy się od ciebie odsuwają i nie chcą mieć z tobą nic do czynienia... A potem jak schudniesz, to nagle jednak życzą sobie twojego towarzystwa. Szczyt hipokryzji... 8)

Największe "branie" mam zawsze ważąc poniżej 60. Z doświadczenia wynika, że jak przekraczam 65, to nikt już za bardzo nie ma ochoty ze mną gadać.

brzydki człowiek

przez carlosbueno 16 mar 2014, 14:01
traqx, Z tą wagą a zainteresowaniem płci przeciwnej to różnie bywa, zależy od typu urody, budowy ciała są osoby których dodatkowe kilogramy oszpecają mocno a są takie które niezależnie od wahań wagi ( nie mówię tu o jakiś b. dużych typu 30kg) wyglądają atrakcyjnie. 65 kg przy wzroście 170 cm to wg mnie bardzo o.k no ale niektórzy mają wymagania aby dziewczyny wyglądały jak modelki i gwiazdy filmowe nie wiadomo czemu. Ja ostatnio sporo schudłem i z prawie 100 kg spadłem do 87 kg przy wzroście 194 cm i wiem że u paru dziewczyn dużo straciłem na wyglądzie bo już nie jestem taki męski, szeroki w barach i tylko zwykły szczupak z chudymi nogami. No ale mój spadek wagi to skutki uboczne pracy a bez pracy też człowiek zwłaszcza facet powodzenia nie ma. ;)
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg