Jakim jesteś typem osbowości

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez neon 04 sty 2014, 21:01
INTJ
Introvert(67%) iNtuitive(6%) Thinking(1%) Judging(11%)
You have distinctive preference of Introversion over Extraversion (67%)
You have slight preference of Intuition over Sensing (6%)
You have marginal or no preference of Thinking over Feeling (1%)
You have slight preference of Judging over Perceiving (11%)

Coś chyba jest słabo z moim myśleniem ;)
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

przez ladywind 04 sty 2014, 21:05
neon, kolejny intro na forum ;) jak miło :-)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez neon 04 sty 2014, 21:20
ladywind, No nie wiem, czy to takie miłe, ALE! wydaj mi się, że zaburzeniach psychologicznych lepiej być introwertykiem, niż ekstrawertykiem. + i -, wszędzie to widzę.

btw. dużo tych pytań było :evil:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ladywind 04 sty 2014, 21:28
neon, oj tam dużo :P dużo to by było jakbyś musiał u psychologa rozwiązywać przez 2godziny :mrgreen:

A czy lepiej być zaburzonym intro niż ekstra , to bym polemizowala ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez neon 04 sty 2014, 21:41
To ładnie, pewnie i tak większość pytań powtarza się, no a za dwie godziny to pewnie 200 zł krzyczą, lol.

przez khaleesi 04 sty 2014, 21:41
neon, ja bym wolała być ekstrawertykiem
ladywind napisał(a):neon, oj tam dużo :P dużo to by było jakbyś musiał u psychologa rozwiązywać przez 2godziny :mrgreen:

A czy lepiej być zaburzonym intro niż ekstra , to bym polemizowala ;)

ale ten test to chyba raczej z przymrużeniem oka jest
Ostatnio edytowano 04 sty 2014, 21:42 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez carlosbueno 04 sty 2014, 21:42
na pewno być zdrowym intro niż zaburzonym ekstra. Jak ktoś jest intro ale jest np cierpliwy, inteligentny( najlepiej zdolności ze ścisłych przedmiotów) to może w życiu osiągnąć sukces ale ja np nie jestem i tylko czekanie na śmierć mi zostaje.
Największy Forumowy Maruda

przez ladywind 04 sty 2014, 21:56
khaleesi, napewno nie zastąpi profesionalnego testu u psychologa ale nakresla obiektywnie przewagę intro bądź eksrawertyzmu

carlosbueno, no takim zdrowym intro być to fajna sprawa , bo można wykorzystać swój potencjał wiedzy w jakiejś ciekawej pracy

przez Semir 04 sty 2014, 22:53
Ja też bym polemizował nad tym. Przechodziłem przez oba stany i powiem że one się równoważą. Kiedy byłem ekstra to miałem sporo znajomych popularność nigdy nie byłem samotny ale szlak trafił wszelkie możliwości kształcenia ambicje itp a kiedy byłem intro było odwrotnie straciłem znajomych i wszelkie kontakty sprzed lat za to rosłem w siłę na rynku pracy tak że mi wytyczali że byłem inny stałem się egoistyczny wręcz skurwiłem się dla pieniędzy :(. Owszem najlepiej być po środku ale w życiu chorego psychicznie którego emocje targają to w lewo to w prawo tak się nie da.
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

przez neon 04 sty 2014, 22:53
khaleesi, A nie da się rozwijać swoich cech ekstrawertycznych?

Z drugiej stron ciekawe, czy w zaburzeniach psychicznych przeważa jeden z tych typów.

carlosbueno, Dla jednych największy sukces to założenie rodziny, dla innych obroty w wysokości miliarda. A inni w ogóle w dupie mają sukcesy.

przez mark123 04 sty 2014, 23:01
Czyli lepiej być zaburzonym introwertykiem czy zaburzonym ekstrawertykiem to chyba zależy, jakie zaburzenie by rozpatrywać.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez ladywind 04 sty 2014, 23:05
Semir, nie mogłeś być kiedys ekstrawertykiem a teraz stać się intro . Albo jest się jednym albo drugim lub ambiwertykiem (zazdroszczę :105: ).

-- 04 sty 2014, 22:07 --

mark123 napisał(a):Czyli lepiej być zaburzonym introwertykiem czy zaburzonym ekstrawertykiem to chyba zależy, jakie zaburzenie by rozpatrywać.

Raczej tak

przez carlosbueno 04 sty 2014, 23:27
Semir, Ja to kiedyś słyszałem pytanie czemu ja nigdy kasy nie mam i ogólnie jestem jedno wielkie zero na rynku pracy skoro jestem taki ułożony, spokojny, nie palę nie pijam za dużo, nie wydaje na dziewczyny( bo nie mam) i imprezy. Inni mówili mi że by już mieli setki tysięcy odłożone a ja nic, ale moja introwersja nie pozwala mi nawet szukania pracy, bo się boje nie tylko rozmów kwalfik. ale wszelkich telefonów do obcych a nawet i nie obcych, no i połowę prac odpada bo trzeba być wygadanym, otwartym, umieć ściemniać itd. No i do tego jestem niezbyt rozgarnięty i leniwy i wszystko jasne.
Największy Forumowy Maruda

przez rotten soul 04 sty 2014, 23:35
Semir, nie mogłeś być kiedys ekstrawertykiem a teraz stać się intro

No wlasnie. Chyba, ze byles pijany przez caly okres bycia ekstra (ja po alko przechodze w tryb ekstra w niewielkim towarzystwie a juz na pewno 1v1), bo inaczej nie uwierze. Tak ekstremalne zmiany charakteru nie sa mozliwe wedlug mnie, chyba ze miales co innego na mysli.
rotten soul

Sortuj wg