Jakim jesteś typem osbowości

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez Siding Spring 28 wrz 2013, 11:24
Introvert(56%) Sensing(12%) Thinking(19%) Judging(11%)

You have moderate preference of Introversion over Extraversion (56%)
You have slight preference of Sensing over Intuition (12%)
You have slight preference of Thinking over Feeling (19%)
You have slight preference of Judging over Perceiving (11%)

i co:P. Zle czy dobrze:D

przez ladywind 28 wrz 2013, 11:25
W tym pisze że jest mylona z odczuwaniem, a bardzo się różni, ponieważ charakteryzuje się abstrakcyjnym mysleniem.

-- 28 wrz 2013, 10:26 --

lubudubu, chyba dobrze:) z tego co Ci wyszło byłbyś ambiwertykiem ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Vian 28 wrz 2013, 11:41
Extravert(22%) Sensing(25%) Feeling(38%) Perceiving(67)%

You have slight preference of Extraversion over Introversion (22%)
You have moderate preference of Sensing over Intuition (25%)
You have moderate preference of Feeling over Thinking (38%)
You have distinctive preference of Perceiving over Judging (67%)

@Carlos
To chodzi o to, czy podejmując decyzje opierasz się raczej na faktach czy na intuicji.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez L.E. 28 wrz 2013, 11:42
ESFJ
Extravert(89%) Sensing(12%) Feeling(38%) Judging(1%)
You have strong preference of Extraversion over Introversion (89%)
You have slight preference of Sensing over Intuition (12%)
You have marginal or no preference of Judging over Perceiving (1%)

Dziwne, zawsze mi wychodziło ENTP :shock:
Możliwe, że to mi się tak zmieniło?
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez Siding Spring 28 wrz 2013, 11:42
ambiwertyk a co to za cudo?:)

w sumie ja ciagle podkreslam ze jestem jakis dziwny...ni to intorwertyk ni ekstrawertyk wiec faktycznie by sie zgadzalo:)
Ostatnio edytowano 28 wrz 2013, 11:44 przez Siding Spring, łącznie edytowano 1 raz

przez carlosbueno 28 wrz 2013, 11:43
@Carlos
To chodzi o to, czy podejmując decyzje opierasz się raczej na faktach czy na intuicji.
no ale to podobne bardzo do thinking i feeling.
Największy Forumowy Maruda

przez ladywind 28 wrz 2013, 11:47
lubudubu, Ambiwersja to właściwość osobowości, polegająca na zrównoważeniu cech intrawertywnych i ekstrawertywnych. Wynika więc z tego, że ambiwertyk jest osobą, u której występuje równowaga cech intrawertywnych i ekstrawertywnych.

A wujka google to Ty nie masz by sobie sprawdzić :P
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez L.E. 28 wrz 2013, 11:48
A z fikcyjnych postaci jestem jak

Leonard "Bones" McCoy (Star Trek)

:105: :105: :105:
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez ladywind 28 wrz 2013, 12:05
Introvert(89%) iNtuitive(38%) Thinking(38%) Perceving(1%)

You have strong preference of Introversion over Extraversion (89%)
You have moderate preference of Intuition over Sensing (38%)
You have moderate preference of Thinking over Feeling (38%)
You have marginal or no preference of Perceiving Judging over(1%)

przez k123 28 wrz 2013, 12:11
INFJ
Introvert(89%) iNtuitive(25%) Feeling(38%) Judging(22%)
You have moderate preference of Intuition over Sensing (25%)
You have slight preference of Judging over Perceiving (22%)

nic z tego nie wiem:)

przez Siding Spring 28 wrz 2013, 12:15
spoko ladywind. U mnie i tak sporo zalezy od akutalnego nastroju . Jezeli nastroj ok i brak lękow to zachowuje sie jednak inaczej , znacznie bardziej otwarty jestem...no ale to w sumie oczywiste;P

przez ladywind 28 wrz 2013, 12:19
k123, mamy podobnie, zwłaszcza ze stopniem intuicji.
lubudubu, wiadomo że w gorszym samopoczuciu wyniki nie są tak obiektywne. Jednak pytania w tym tescie są raczej stałe i traktują o całokształcie zachowania w przeciągu życia.

-- 28 wrz 2013, 11:24 --

k123, http://www.magdalenaurbanowicz.pl/2013/ ... sobowosci/

przez k123 28 wrz 2013, 13:09
Dzięki za link:) Teraz mogę powiedzieć swoje wnioski.. Rzeczywiście opis do mnie pasuje i cieszę się, że tu trafiłam, ponieważ wcześniej te wszystkie cechy postrzegałam jako wady. W moim otoczeniu nie ma osób podobnych do mnie, więc zawsze byłam tłamszona a nawet drwiono ze mnie, szczególnie z moich pomysłów doskonalących organizację z pracy nad którymi spędzałam długie godziny. Wszyscy uważali, ze pomysły są dobre, ale wszyscy woleli rozwiązania skupione na tu i teraz, co jak sądzę jest bardziej zgodne z ich osobowościami. Teraz widzę przed sobą nowe możliwości i myślę że w moich cechach jest siła i czas je wykorzystać jak należy. Bardzo poprawiło mi to humor więc dziękuję:) No i myślę, że jednak pójdę na drugie studia czyli na psychologię o których zawsze marzyłam. Już za rok :)

-- 28 wrz 2013, 13:18 --

PS Myślę że wiele moich problemów wynika z poczucia ogromnej odmienności od innych.

przez jetodik 28 wrz 2013, 13:24
Dobra zrobiłem tak na spokojnie sobie z tłumaczeniem i wyszło mi że znowu INTJ, tylko, że inne procenty:

Introvert(89%) iNtuitive(38%) Thinking(12%) Judging(11%)

You have moderate preference of Intuition over Sensing (38%)
You have slight preference of Thinking over Feeling (12%)
You have slight preference of Judging over Perceiving (11%)

od dzisiaj będę myślał o sobie 'mózg operacji', a nie jakiś tam zahukany introwertyk :mrgreen:

INTJ - Portret Mozgu Operacji
Wszyscy Racjonaliści są dobrzy w planowaniu działań, ale Mózg Operacji zdecydowanie przoduje w wykonywaniui planów zapasowych. Złożone operacje składają się z wielu kroków i stadiów, jednych następujących po drugich, a także z planowania. Mózg Operacji jest naturalnie zdolny dostrzec jak jedno prowadzi do drugiego i potrafi stworzyć alternatywny plan na wypadek napotkania trudności. Próbując przewidzieć każdą ewentualność, Mózg Operacji nigdy nie rozpoczyna projektu bez Planu A i jest zawsze pzygotowany na zmianę na Plan B, C, lub D, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Jest to temperament bardzo rzadki, stanowiący około jednego procenta populacji i rzadko spotyka się ich na zewnątrz ich biura, fabryki, szkoły, czy laboratorium. Choć są wysoce uzdolnionymi przywódcami, wcale nie są chętni do przejmowania dowodzenia, woląc zostać w tle, dopóki któs inny nie okaże niekompetencji. Kiedy jednak zostają liderami, są niezwykle pragmatyczni. Mózg Operacji jest pewnien, że wydajność jest nieodzowna w dobrze prowadzonej organizacji i jeśli napotkają małą wydajność – marnotrawstwo zasobów ludzkich lub materiałów, szybko przeorganizują operacje i od nowa przydzielą zadania personelowi. Mózg Operacji nie czuje się ograniczony przez istniejące reguły i procedury, tradycyjny autorytet, nie imponuje im, tak samo jak slogany czy hasła. Tylko koncepcje, które mają sens są przez nich stosowane, a te, które nie mają, nie są, niezależnie od tego, kto je wymyślił. Pamiętaj, ich cel to zawsze maksymalna wydajność.
W karierze z reguły zajmują odpowiedzialne stanowiska, ponieważ pracują długo i ciężko i są oddani dążeniu do celów, nie szczędząc wlasnego i podwladnych czasu i wysiłku. Rozwiązywanie problemów jest dla nich bardzo stymulujące dla Mózgu Operacji, który to uwielbia reagować na pogmatwane systemy, które wymagają rozwiązania. Zwykle wysławiają się w sposób pozytywny i unikają komentarzy negatywnych; bardziej interesuje ich posuwanie organizacji na przód niż rozpamiętywanie błędów z przeszłości.

Mózg Operacji jest bardziej pewny siebie niż inni Racjonaliści, zwykle mając bardzo rozwiniętą wolę. Podejmowanie decyzji przychodzi im łatwo; ledwie mogą odpocząć, jeśli nie ustalą i nie zdecydują o wszystkim. Ale zanim zadeczdują o czymkolwiek, muszą przeprowadzić odpowiednią analizę i badania. Lubią teoretyzować, ale nalegają na przejrzenie wszelkich dostępnych danych zanim wykorzystają pomysł i są podejrzliwi wobec każdego twierdzenia opartego na kiepskich badaniach, lub takiego, którego nie sprawdzono, czy działa w rzeczywistości.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sortuj wg