Dorosle Dzieci Toksycznych Rodziców

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez Paletka 21 lis 2013, 02:09
NieznanySprawca udało Ci się temat trochę zepsuć

a swoją drogą, jak można taki tekst napisać? autorzy to chyba by zostali "królami forum" gdyby się tu zarejestrowali
no,ale oni pewnie myślą ,że wszytko z nimi ok :lol:
jak byłam gówniarą to nawet słuchałam hip hopu. uwielbiałam np stary dobry Kaliber44.na kasecie miałam i wkólko słuchałam
ale TO do czego tu link podałeś to masakra jakaś
ehhhh chyba się starzeje

candy14, świetny artykuł znalazłaś. i te podpunkty DLACZEGO ludzie decydują się na dziecko - super.
mój ulubiony powód jest : BO TAK TRZEBA
Wydaje mis się ,że mnóstwo ludzi zakłada rodzine bo tak wypada, żeby nie odstawać od reszty, bo inni tak robią, bo tak jest przyjęte

przez NieznanySprawca 21 lis 2013, 02:15
a swoją drogą, jak można taki tekst napisać? autorzy to chyba by zostali "królami forum" gdyby się tu zarejestrowali
no,ale oni pewnie myślą ,że wszytko z nimi ok :lol:
jak byłam gówniarą to nawet słuchałam hip hopu

To nie Hip-Hop, tylko "Dorosle Dzieci Toksycznych Rodziców" :lol:
ehhhh chyba się starzeje

Wszystko na to wskazuje.
udało Ci się temat trochę zepsuć

Zawsze do usług. 8)
NieznanySprawca

przez Paletka 21 lis 2013, 02:26
a.j.k.s "dzieci z dobrych domow" a nie toksycznych rodziców
to chyba hip hop jest czy jakis inny rodzaj muzyki?
nazwijmy to "masakrycznym kocimwyciem z dużą dozą nienawiści"
ot nowy rodzaj muzyki :)

oj motasz , motasz :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NieznanySprawca 21 lis 2013, 02:34
ojj, Paletko, to jest numer z dedykacją dla "dzieci z dobrych domów",( i na nie lecą te słodkie epitety) od dzieci ze złych domów, cholernych socjopatów, jakimi są świry z AJKS. :mrgreen:
Soo simple.
Miłej nocy ;)
Ps. To DeathRap/HardcoreRap
NieznanySprawca

przez Paletka 21 lis 2013, 02:45
NieznanySprawca napisał(a):ojj, Paletko, to jest numer z dedykacją dla "dzieci z dobrych domów",( i na nie lecą te słodkie epitety) od dzieci ze złych domów, cholernych socjopatów, jakimi są świry z AJKS. :mrgreen:
Soo simple.
Miłej nocy ;)
Ps. To DeathRap/HardcoreRap

a ja jestem z dobrego domu i tez jestem troszkę socjopatką(podobno). z dobrego ciut toksycznego domu :yeah:

więc ja panienka z dobrego domu mogłabym wypruć flaki autorom za taką kocią muzykę :twisted: :twisted: :twisted:

więc podsumowując HardcoreRap w wydaniu AJKS jest dla mnie Death ;)
Soo simple :lol:

a tak na poważnie to dzięki za przybliżenie mi nowego rodzaju muzyki

Karaluchy pod poduchy!

przez inbvo 21 lis 2013, 04:54
Candy14 napisał(a):Nie przyznają się, że sami chcieli kiedyś osiągnąć sławę, ale im się nie udało. A dzieciak marzy o tym, by zostać podróżnikiem i potajemnie kolekcjonuje atlasy. Albo fotografem. Ale na kółko fotograficzne już nie ma czasu, bo akordeon, tenis, basen, angielski i jeszcze oceny trzeba w szkole poprawić, bo średnia spadła do 4,5.
no to pamiętam...
tak miałem ;/
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez MalaMi1001 21 lis 2013, 09:30
A oto najlepsze teksty jakie w życiu usłyszałam od matki, które odbijają się się czkawką na całym moim życiu:
- "jestem starsza, więcej przeżyłam, więc wiem więcej od ciebie i wiem KTO jest dla ciebie dobry, a kto zły" - przekonanie mojej mamusi na temat moich znajomych, chłopaków, przyjaciół.
- "to ja prawie umarłam jak cię rodziłam a ty mi się tak odwdzięczasz?!" - to jest mój ulubiony :?

przez inbvo 21 lis 2013, 12:29
MalaMi1001 napisał(a):"to ja prawie umarłam jak cię rodziłam a ty mi się tak odwdzięczasz?!" - to jest mój ulubiony :?
hehe a do mojego taty matka jak ośmielił się przyprowadzić nową
"narzeczoną" : " trzy dni Cię rodziłam"
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez kokos7 21 lis 2013, 12:31
czasem mam wrażenie, że kobiety za dużo mówią, zbyt impulsywnie, nie przemyślą,

przez Candy14 21 lis 2013, 13:53
mój ulubiony powód jest : BO TAK TRZEBA
Wydaje mis się ,że mnóstwo ludzi zakłada rodzine bo tak wypada, żeby nie odstawać od reszty, bo inni tak robią, bo tak jest przyjęte

Paletka, tez tak mysle.. dzieci robi sie tez "bo ktos bedzie mnie kochal bezwarunkowo" albo "dziecko naprawi to co sie sypie w moim zwiazku" .

-- 21 lis 2013, 13:54 --

kokos84, to nie dotyczy tylko kobiet... ojcowie tez potrafia dowalic
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez kokos7 21 lis 2013, 14:09
kokos84 napisał(a):czasem mam wrażenie, że kobiety za dużo mówią, zbyt impulsywnie, nie przemyślą,

najbardziej tyczy się to nauczycielek
z opowieści w dawnej szkole lata 70 itd, nauczycielki rozładowywały swoje emocje bijąc linijką dzieci po łapach

przez Candy14 22 lis 2013, 12:37
"Dorosły człowiek jest sumą własnego dzieciństwa”, a „Brak ciepła w okresie dzieciństwa jest często powodem, że koloryt świata staje się ciemny” (Antoni Kępiński).

"To, co dziecko wyniesie z domu, będzie mu towarzyszyło w dorosłym życiu: wpłynie na to, jakie to życie będzie i jaki wyrośnie z niego dorosły człowiek: pewny siebie, słowny, otwarty na ludzi, odważny, potrafiący budować trwałe i dobre relacje, a może zakompleksiony, bezradny wobec problemów, nieodpowiedzialny…"
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez bittersweet 22 lis 2013, 13:50
Rodzice autorytarni również nie widzą problemu (do czasu), stojąc na stanowisku „ja lepiej wiem, czego potrzebuje moje dziecko”, przy czym nie zależy to od wieku dziecka.
to schemat w mojej rodzinie - moje potrzeby, pragnienia, emocje - zawsze były starannie zlewane /ja wiem lepiej, czego chcesz i co co jest dla Ciebie dobre, ty nie masz nic do gadania/ i tak juz zostało... moi rodzice dalej mnie pouczają, kontroluja , egzaminuja, karza sie tlumaczyć przed sobą.. żenada. Kiedy tylko stawiam opór, traktuja to jako odrzucenie i smiertelnie sie obrażają - moja matka przestaje sie do mnie odzywać, keidy tylko osmielam się wyrazić własne zdanie.
Uwazaja się jednoczesnie za cudownych rodziców, kórzy zapewnili mi wszystko co najlepsze - ja natomiast jestem beznadziejna, rozpieszczona, wredna i ogólnie "zła córka", która nie potrafi ich docenić i wymysla sobie problemy psychiczne...
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Candy14 22 lis 2013, 16:04
. moi rodzice dalej mnie pouczają, kontroluja , egzaminuja, karza sie tlumaczyć przed sobą.. żenada. Kiedy tylko stawiam opór, traktuja to jako odrzucenie i smiertelnie sie obrażają - moja matka przestaje sie do mnie odzywać, keidy tylko osmielam się wyrazić własne zdanie.
Uwazaja się jednoczesnie za cudownych rodziców, kórzy zapewnili mi wszystko co najlepsze - ja natomiast jestem beznadziejna, rozpieszczona, wredna i ogólnie "zła córka", która nie potrafi ich docenić i wymysla sobie problemy psychiczne...

Dokladnie tak mialam z matka. Tata akceptuje mnie i moje wybory

Sortuj wg