Stagnacja

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Stagnacja

przez monk.2000 02 wrz 2013, 22:13
midorinohi, :great:
Też staram się wprowadzać małe urozmaicenia. Nowa płyta w odtwarzaczu, spacer w nieznane miejsce, chwycenie za nietypową książkę: czasem jest to "Gleboznawstwo", "Poradnik Ślusarza" a innym razem atlas grzybów.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Stagnacja

przez freya 02 wrz 2013, 22:59
monk.2000 napisał(a):midorinohi, :great:
Też staram się wprowadzać małe urozmaicenia. Nowa płyta w odtwarzaczu, spacer w nieznane miejsce, chwycenie za nietypową książkę: czasem jest to "Gleboznawstwo", "Poradnik Ślusarza" a innym razem atlas grzybów.

Poprawiłeś mi humor! :mrgreen: :uklon:
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

Stagnacja

przez midorinohi 03 wrz 2013, 13:06
ha ha ha :P faktycznie trochę poleciałem w tym swoim poście po bandzie, jednak przyznacie mi racje, że radość przynoszą nawet te najdrobniejsze rzeczy ;) ale najpierw trzeba jednak zadać sobie pytanie czy tej radości potrzebujemy... kto nie potrzebuję ten ręka w górę! A reszta ruszyć się :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Stagnacja

przez Artemizja 05 wrz 2013, 18:55
midorinohi, bardziej chodzi nie o małe urozmaicenia, ale przykładowo o pracę na terapii i poczucie, że kręcisz się w kółko, nie "idziesz dalej". Masz do zrealizowania pewien cel, ale czujesz, że nie posuwasz się ani o krok, by go rozwiązać...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Stagnacja

przez midorinohi 05 wrz 2013, 20:46
Zdaje mi się, że rozumiem... jednak kurczę... akcja -reakcja... robimy coś i widzimy czy jest to dobrze czy źle (krótko mówiąc brak poprawy - źle). A więc skoro mamy chęci do poprawy to szukamy innego wyjścia. Jeżeli z jednej strony coś jest zbyt twarde aby to ugryźć to zabieramy się za inną część. Skoro mamy świadomość kręcenia się w kółko i robimy to nadal = brak chęci i sensu = niema o czym mówić... Tylko tutaj właśnie pojawia się najważniejsze zagadnienie - czy ktoś chcę poprawy.

Stagnacja

przez Dulcynea 15 lip 2015, 14:30
Jestem w takim punkcie, że nie wiem co robić dalej. Czuje się, że żyje w stagnacji.
I że zawsze tak będzie, że już nic nie osiągne.
Szukam cały czas pracy i nic. A jak już coś jest to za 6\7 zł za godzinę to jak z tego wyzyc i ułożyć sobie życie
Czuje, że trace najlepsze lata zycia

Sortuj wg