Korzyści z choroby

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Korzyści z choroby

przez true 27 sie 2013, 14:20
nieboszczyk napisał(a):
true napisał(a):zadnych , nienawidze tego wszystkiego , kazdego dnia zazdroszcze zdrowym osobom i zla jestem , ze ciesza sie z byle czego a ja nie potrafie :(

znasz powiedzenie:kiedy dali ci w prezencie łódz nigdy nie krytykuj kształtu kadłuba?

znam tez wiele innych ale zadne do mnie nie dociera

-- 27 sie 2013, 14:21 --

marimorena napisał(a):a pamiętacie jacy byliście bez objawów choroby, 'normalni'? ciężko mi starać się o poprawę kiedy zupełnie nie potrafię sobie wyobrazić jakby to było się szczerze cieszyć i nie bać

cos jak przez mgle .. bylam weselsza , odwazniejsza , choc wstyd i kontrole nad soba pamietam od zawsze

Korzyści z choroby

przez nieboszczyk 27 sie 2013, 16:02
szczerze powiedziawszy niektóre choroby dają spektakularne i całkiem niegrozne dla zdrowia objawy.
np.albinizm,agonadyzm,głuchota,niemota,zespół Angelmana,nieodczuwanie bólu,patologiczny przerost mięśni szkieletowych,FOP,bezdech afektywny,trąd(postac lepromatyczna),zęby nadliczbowe,hipertrichozis,trzecia ręka,mikropenis,dodatkowa stopa,wielopalczastość,gigantyzm.objawy tego rodzaju chorób wzbudzają podziw otoczenia co jest odwrotną reakcją do zwykłych,częstszych chorób.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Korzyści z choroby

przez Ferdynand k 27 sie 2013, 16:07
nieboszczyk napisał(a):szczerze powiedziawszy niektóre choroby dają spektakularne i całkiem niegrozne dla zdrowia objawy.
np.albinizm,agonadyzm,głuchota,niemota,zespół Angelmana,nieodczuwanie bólu,patologiczny przerost mięśni szkieletowych,FOP,bezdech afektywny,trąd(postac lepromatyczna),zęby nadliczbowe,hipertrichozis,trzecia ręka,mikropenis,dodatkowa stopa,wielopalczastość,gigantyzm.objawy tego rodzaju chorób wzbudzają podziw otoczenia co jest odwrotną reakcją do zwykłych,częstszych chorób.

ta zwłaszcza mikropenis :lol:

-- 27 sie 2013, 16:08 --

a nie przepraszam dla niektórych z androfobią tu na forum to jednak plus :lol:
Naczelny Użyszkodnik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Korzyści z choroby

przez nieboszczyk 27 sie 2013, 16:12
wykończony napisał(a):
nieboszczyk napisał(a):szczerze powiedziawszy niektóre choroby dają spektakularne i całkiem niegrozne dla zdrowia objawy.

ta zwłaszcza mikropenis :lol:

-- 27 sie 2013, 16:08 --

a nie przepraszam dla niektórych z androfobią tu na forum to jednak plus :lol:

na takie choroby to aż się chce chorować.mikropenis spotyka sie z szacunkiem u kobiet
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Korzyści z choroby

przez Ferdynand k 27 sie 2013, 16:14
nieboszczyk, u tych na forum niektórych zwłaszcza
:o :lol:
Naczelny Użyszkodnik

Korzyści z choroby

przez nieboszczyk 27 sie 2013, 16:22
wykończony napisał(a):nieboszczyk, u tych na forum niektórych zwłaszcza

w końcu kobiety nie lubią przyrodzeń KingKonga.wracając do tematu jest jeszcze elastycznośc stawów.osoby chore mogą bez bólu wygiąć rękę w łokciu w drugą stronę,zdjąc z siebie i założyć z powrotem kaftan bezpieczeństwa,brak tkanki łącznej w skórze,sterylnośc przewodu pokarmowego.osoby takie często zarabiają na swoich chorobach jako cyrkowcy a bez flory bakteryjnej w jelitach nie puszcza się bąków i niema wzdęć.
napewno każdy by wolał byc albinosem niż schizofrenikiem.krucza fryzura,czarne oczy i śniada karnacja nic nie pomoże.albinos musi tylko unikać nasłonecznienia

-- 27 sie 2013, 16:53 --

uszkodzenie ciała migdałowatego skutkuje nieodczuwaniem strachu i poklaskiem otoczenia,złośliwe guzy nadnerczy,przysadki,podwzgórza i obszaru rąbkowego skutkują wewnętrznym spokojem wskutek braku pożądania,potrzeb miłości i kontaktów interpersonalnych i z tym prawdopodobieństwo trafienia do więzienia czy do domu wariatów jest bliskie zeru.

Korzyści z choroby

przez Ferdynand k 27 sie 2013, 16:55
nieboszczyk napisał(a):
wykończony napisał(a):nieboszczyk, u tych na forum niektórych zwłaszcza

w końcu kobiety nie lubią przyrodzeń KingKonga.wracając do tematu jest jeszcze elastycznośc stawów.osoby chore mogą bez bólu wygiąć rękę w łokciu w drugą stronę,zdjąc z siebie i założyć z powrotem kaftan bezpieczeństwa,brak tkanki łącznej w skórze,sterylnośc przewodu pokarmowego.osoby takie często zarabiają na swoich chorobach jako cyrkowcy a bez flory bakteryjnej w jelitach nie puszcza się bąków i niema wzdęć.
napewno każdy by wolał byc albinosem niż schizofrenikiem.krucza fryzura,czarne oczy i śniada karnacja nic nie pomoże.albinos musi tylko unikać nasłonecznienia

-- 27 sie 2013, 16:53 --

uszkodzenie ciała migdałowatego skutkuje nieodczuwaniem strachu i poklaskiem otoczenia,złośliwe guzy nadnerczy,przysadki,podwzgórza i obszaru rąbkowego skutkują wewnętrznym spokojem wskutek braku pożądania,potrzeb miłości i kontaktów interpersonalnych i z tym prawdopodobieństwo trafienia do więzienia czy do domu wariatów jest bliskie zeru.

wcale niektóre nie lubią
:mhm: :lol:
Naczelny Użyszkodnik

Korzyści z choroby

przez zujzuj 27 sie 2013, 17:01
no micropenis raczej powodem do podziwu nie jest

Korzyści z choroby

przez nieboszczyk 27 sie 2013, 17:05
zujzuj napisał(a):no micropenis raczej powodem do podziwu nie jest

może nie podziwu raczej szacunku.nie patrzą na pacjenta jak na zachłannego napaleńca,erotomana który myśli tylko o sobie

Korzyści z choroby

przez Ferdynand k 27 sie 2013, 17:09
nieboszczyk napisał(a):
zujzuj napisał(a):no micropenis raczej powodem do podziwu nie jest

może nie podziwu raczej szacunku.nie patrzą na pacjenta jak na zachłannego napaleńca,erotomana który myśli tylko o sobie

tak jak na forum użytkowniczka jedna na facetów patry na przykład?
nieboszczyk :P

-- 27 sie 2013, 17:09 --

w końcu my tam mamy "samo zło" :lol:
Naczelny Użyszkodnik

Korzyści z choroby

przez zujzuj 27 sie 2013, 17:12
no nie wiem...ja słyszałem że kobiety mają raczej troche inne spojrzenie...może jakieś z niską samooceną, albo temperamentem mogłyby sie czuć bezpieczniej...ale generalnie raczej kicha :smile:

Korzyści z choroby

przez nieboszczyk 27 sie 2013, 17:13
wykończony napisał(a):
w końcu my tam mamy "samo zło" :lol:

a gdybyśmy tam mieli same pieniądze?

Korzyści z choroby

przez Ferdynand k 27 sie 2013, 17:16
zujzuj napisał(a):no nie wiem...ja słyszałem że kobiety mają raczej troche inne spojrzenie...może jakieś z niską samooceną, albo temperamentem mogłyby sie czuć bezpieczniej...ale generalnie raczej kicha :smile:

z bardzo niską samooceną ;)
Naczelny Użyszkodnik

Korzyści z choroby

przez nieboszczyk 27 sie 2013, 17:17
wykończony napisał(a):
zujzuj napisał(a):no nie wiem...ja słyszałem że kobiety mają raczej troche inne spojrzenie...może jakieś z niską samooceną, albo temperamentem mogłyby sie czuć bezpieczniej...ale generalnie raczej kicha :smile:

z bardzo niską samooceną ;)

czy poprostu wygodne z wymaganiami?

Sortuj wg