Korzyści z choroby

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Korzyści z choroby

przez nieboszczyk 29 sie 2013, 11:14
detektywmonk napisał(a):No to nie wesoło.

z tym niedorozwojem umysłowym to jest tragedia.miałem byc człowiekiem który jest przystojny,dobrze się bawi,uczy się języków,podróżuje,jezdzi samochodem i zbiera kamienie a jestem żyjącym trupem którego żywcem zakopali już we wczesnym dzieciństwie i który powoli rozkłada się w totalnym zapomnieniu (nikt nie poda szklanki wody).najgorsze jest to że czuję jak się rozkładam.na zespół pokastracyjny nie można narzekać.jestem w pewnym sensie wdzięczny naturze która nawet ona wiedziała że nikt,nigdy w życiu nie pójdzie do łóżka z taką padliną i nie czuję się głodny kobiet,seksu.to mnie być może ocaliło przed ewentualnym gwałtem na kimś w akcie despercji z powodu skrajnej i nieprzerwanej samotności,nie jestem niebezpieczny dla otoczenia ani zboczony.no i cieszę się że zamiast potrzeb seksualnych wolę jednak tematy związane z lotnictwem i bronią bo to rzeczywiście daje mi przyjemność nie szkodząc nikomu.jestem pewien że zaniżony poziom trującego i ogłupiającego w moim przypadku testosteronu zmienił mój tok myślenia i oczekiwania.dostosowałem sie do kobiet i społeczeństwa które mną wymiotuje.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Korzyści z choroby

przez Ferdynand k 29 sie 2013, 13:19
nieboszczyk napisał(a):
detektywmonk napisał(a):No to nie wesoło.

z tym niedorozwojem umysłowym to jest tragedia.miałem byc człowiekiem który jest przystojny,dobrze się bawi,uczy się języków,podróżuje,jezdzi samochodem i zbiera kamienie a jestem żyjącym trupem którego żywcem zakopali już we wczesnym dzieciństwie i który powoli rozkłada się w totalnym zapomnieniu (nikt nie poda szklanki wody).najgorsze jest to że czuję jak się rozkładam.na zespół pokastracyjny nie można narzekać.jestem w pewnym sensie wdzięczny naturze która nawet ona wiedziała że nikt,nigdy w życiu nie pójdzie do łóżka z taką padliną i nie czuję się głodny kobiet,seksu.to mnie być może ocaliło przed ewentualnym gwałtem na kimś w akcie despercji z powodu skrajnej i nieprzerwanej samotności,nie jestem niebezpieczny dla otoczenia ani zboczony.no i cieszę się że zamiast potrzeb seksualnych wolę jednak tematy związane z lotnictwem i bronią bo to rzeczywiście daje mi przyjemność nie szkodząc nikomu.jestem pewien że zaniżony poziom trującego i ogłupiającego w moim przypadku testosteronu zmienił mój tok myślenia i oczekiwania.dostosowałem sie do kobiet i społeczeństwa które mną wymiotuje.

raczej wyparłeś z siebie że takie kalectwo nie jest złe żebyś z samym sobą wytrzymał
i sobie nie palnął w łeb. :(
masz 100% myślenia depresyjnego i brakuje Ci neurotransmiterów i hormonów
dostajesz testosteron w zastrzykach lub coś na to?
Naczelny Użyszkodnik

Korzyści z choroby

przez nieboszczyk 29 sie 2013, 14:05
wykończony napisał(a):raczej wyparłeś z siebie że takie kalectwo nie jest złe żebyś z samym sobą wytrzymał
i sobie nie palnął w łeb. :(
masz 100% myślenia depresyjnego i brakuje Ci neurotransmiterów i hormonów
dostajesz testosteron w zastrzykach lub coś na to?

dostawałem zastrzyki testosteronum prolongatum wziołem 3.1 na 2 tygodnie i te zastrzyki spowodowały u mnie to co się działo kiedy chodziłem do 1 klasy ogólniaka.wtedy to była jazda.urywanie się z lekcji i walenie konia 3 razy dziennie,wymyślony przyjaciel w postaci dziewczyny i przytulanie sie do drzewa udając że to dziewczyna.odstwaiłem to dla świętego spokoju.to tak jak brać leki zwiększające apetyt i nigdy nie dają i nigdy nie dadzą ci jeść.tyle że nie umrzesz z głodu ale będziesz się wiecznie męczyć.nie będę brać czegoś co zwiększa apetyt i w nieskończoność lizać potraw na obrazkach.poza tym po testosteronie byłem agresywniejszy.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Korzyści z choroby

przez Ferdynand k 29 sie 2013, 17:07
nieboszczyk, nie sądzę
jeśli masz oligofrenię w stopniu lekkim
i są kobiety które nie chcą dzieci to masz szansę na stały związek
kobitę która Cię zaakceptuje ten testosteron +mix na depresję taką melancholijną jaką masz powinno dać Ci szansę
Naczelny Użyszkodnik

Korzyści z choroby

przez carlosbueno 29 sie 2013, 17:11
Ja też mam niski testosteron, ale w granicach normy choć tych dolnych. Zawsze chciałem być męski, mieć duży pociąg do kobiet, seksu i choć odrobinę agresji ale co zrobić muszę zadowolić się byciem pseudofacetem.
Największy Forumowy Maruda

Korzyści z choroby

przez nieboszczyk 29 sie 2013, 17:25
wykończony napisał(a):nieboszczyk, nie sądzę
kobitę która Cię zaakceptuje ten testosteron +mix na depresję taką melancholijną jaką masz powinno dać Ci szansę

nie prawda.mam oligofrenię w stopniu ciężkim.i w moim zyciu nic sie nie dzieje a nikt nie chce słuchac o szpitalach i zastrzykach więc każda kobieta czy chce miec dzieci czy nie zawsze ma wybór.nie darmo mam 1 grupe i rente inwalidzką.ciesze sie że nie rozrózniam czy ktoś mnie lubi,jest mną zainteresowany czy też śmieje sie ze mnie i nie chce ze mna być.bo gdybym to widział to bym bardziej się męczył

Korzyści z choroby

przez wiejskifilozof 29 sie 2013, 20:44
Ja mam maleńki testosteron,chyba żaden.

-- 29 sie 2013, 20:45 --

Robinho napisał(a):detektywmonk, właśnie myślałem że piszesz o rencie w przenośni. ;) Ja niestety nie mam na takie wsparcie państwa co liczyć. Lekarz powiedział, że szkoda papiery składać.

Czasem tak bywa.

Korzyści z choroby

przez nieboszczyk 29 sie 2013, 20:51
detektywmonk napisał(a):Ja mam maleńki testosteron,chyba żaden.

-- 29 sie 2013, 20:45 --

Robinho napisał(a):detektywmonk, właśnie myślałem że piszesz o rencie w przenośni. ;) Ja niestety nie mam na takie wsparcie państwa co liczyć. Lekarz powiedział, że szkoda papiery składać.

Czasem tak bywa.

ale ty i carlosbueno macie oba jądra.wiec co spowodowało spadek testosteronu? błędy dietetyczne w postaci alkoholu i nikotyny?

Korzyści z choroby

przez wiejskifilozof 29 sie 2013, 21:02
Taki zawsze byłem :bezradny: zawsze wolałem czytać książki, zamiast gry w piłkę.A nie piję i nie palę.

Korzyści z choroby

przez carlosbueno 29 sie 2013, 21:13
nieboszczyk, jedni mają testosteronu mniej drudzy więcej, ja akurat mam mniej ale jeszcze w normie, choć pewnie za 5-10 lat będę poniżej bo z wiekiem spada. No ale jakieś plusy są gole się raz na tydzień, jak na swój wiek mam jeszcze sporo włosów na głowie i nigdy nikogo nie uderzyłem( chociaż to może minus) no ale plusy nie przesłonią minusów ;) Podobno czerwone mięso pomaga na wzrost ale za dużo go nie jadam nie stać mnie ani nie przepadam za krwistymi befsztykami.

Korzyści z choroby

przez nieboszczyk 29 sie 2013, 21:26
detektywmonk napisał(a):Taki zawsze byłem :bezradny: zawsze wolałem czytać książki, zamiast gry w piłkę.A nie piję i nie palę.

podobno jądra można zniszczyć działaniem promieniowania jonizującego.czy miałeś często prześwietlenie miednicy lub pracowałeś jako spawacz?

-- 29 sie 2013, 21:29 --

carlosbueno napisał(a):nieboszczyk, jedni mają testosteronu mniej drudzy więcej, ja akurat mam mniej ale jeszcze w normie, choć pewnie za 5-10 lat będę poniżej bo z wiekiem spada. No ale jakieś plusy są gole się raz na tydzień, jak na swój wiek mam jeszcze sporo włosów na głowie i nigdy nikogo nie uderzyłem( chociaż to może minus) no ale plusy nie przesłonią minusów ;) Podobno czerwone mięso pomaga na wzrost ale za dużo go nie jadam nie stać mnie ani nie przepadam za krwistymi befsztykami.

ja mam 34 lata i do tej pory nie muszę golić twarzy.z ciałem jest podobnie.niektórzy z forum mnie widzieli osobiście.

Korzyści z choroby

przez carlosbueno 29 sie 2013, 21:48
nieboszczyk, 80% więźniów ma zawyżony testosteron, i oni nawet mają taki popęd seksualny wysoki że między sobą się dymają choć to przecież homofoby. Poznałem parunastu kryminalistów i ex kryminalistów i wszyscy prawie mieli potężny popęd, tygodnia bez seksu nie mogli przeżyć, nawet jakieś megabrzydkie prostytutki z potencjalnym hivem dymali byle dziurę miała i nie mogli zrozumieć że ja tak nie muszę i mogę żyć miesiącami, latami bez seksu. No i większość koło 30-tki już kompletnie łysa była.
nieboszczyk, ja myślałem że Ty młodszy jesteś bo Ci co Cie widzieli mówili mi że na 20 lat wyglądasz.

Korzyści z choroby

przez nieboszczyk 29 sie 2013, 22:12
carlosbueno napisał(a):nieboszczyk, 80% więźniów ma zawyżony testosteron, i oni nawet mają taki popęd seksualny wysoki że między sobą się dymają choć to przecież homofoby. Poznałem parunastu kryminalistów i ex kryminalistów i wszyscy prawie mieli potężny popęd, tygodnia bez seksu nie mogli przeżyć, nawet jakieś megabrzydkie prostytutki z potencjalnym hivem dymali byle dziurę miała i nie mogli zrozumieć że ja tak nie muszę i mogę żyć miesiącami, latami bez seksu. No i większość koło 30-tki już kompletnie łysa była.
nieboszczyk, ja myślałem że Ty młodszy jesteś bo Ci co Cie widzieli mówili mi że na 20 lat wyglądasz.

to niemożliwe.cięzko mi to zrozumieć.może cos w tym jest.kiedy miałem 16 lat myślałem podobnie jak siegam pamięcią i nawet stare babcie mi sie podobały.a kiedy było już po wszystkim i miałem do czynienia z seksem kilka razy na całe życie to jakby ktoś poczęstował mnie kamieniem zapewniając że to smaczny cukierek.i ciężko mi zrozumieć dlaczego do takiej marnej czynności potrzeba aż dwóch ludzi.więcej sensu był by udział dwóch ludzi do przeniesienia szafy po schodach.

Korzyści z choroby

przez Ferdynand k 29 sie 2013, 22:27
nieboszczyk napisał(a):
wykończony napisał(a):nieboszczyk, nie sądzę

nie prawda.mam oligofrenię w stopniu ciężkim.i w moim zyciu nic sie nie dzieje a nikt nie chce słuchac o szpitalach i zastrzykach więc każda kobieta czy chce miec dzieci czy nie zawsze ma wybór.nie darmo mam 1 grupe i rente inwalidzką.ciesze sie że nie rozrózniam czy ktoś mnie lubi,jest mną zainteresowany czy też śmieje sie ze mnie i nie chce ze mna być.bo gdybym to widział to bym bardziej się męczył

nie wygląda po postach byś był aż tak ograniczony
powinieneś mieć kłopoty z logicznym myśleniem, nauką zapamiętywaniem
a ty masz tylko zniekształcenie poznawcze
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg