Korzyści z choroby

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Korzyści z choroby

przez Kalebx3 11 sie 2013, 14:25
Dzięki chorobie mam rentę i nie muszę się martwic o pracę.

gdyby jeszcze ta praca była ,,, ale skoro nawet zdrowi jej nie mają, można doić nieudolne Państwo , barbarzyńskie i tuskowe, bo co innego ,,, zdychać jedynie.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Korzyści z choroby

przez khaleesi 11 sie 2013, 14:32
ja nie widzę żadnych korzyści. Latka lecą, choroba jak była tak jest. Nie wiem z czego tu sie cieszyć, ze jest sie na garnuszku swoich bliskich :roll:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Korzyści z choroby

przez Kalebx3 11 sie 2013, 14:41
ja nie widzę żadnych korzyści. Latka lecą,

ja jakoś się usamodzielniłem od starych , w sumie to dzięki ogarnietej Żonie i mieszkaniu z Nią z dala od mamusi i tatusii.
Z choroby nie ma żadnej korzyści , korzyści są ze zdrowia ,a najlepiej końskiego zdrowia. Wtedy damy radę i krokodylom nilowym i demonom w ciemnościach i baby jagom z dziećiństwa i ADHD , a nerwica będzie tylkko pustym slowem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Korzyści z choroby

przez khaleesi 11 sie 2013, 15:06
Kalebx3, dla mnie ta kasa ze świadczeń jest tak niska więc na miejscu detektywamonka już teraz szukałabym pracy. Jego mam wiecznie żyć nie będzie. Z takim stopniem niepełnosprawności nawet do najgorszej roboty go wezmą bo ma ta rentę. Nawet nad zdrowymi ma ta przewagę.
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Korzyści z choroby

przez Kalebx3 11 sie 2013, 15:12
Dla mnie praca na legalu ODPADA! Zaraz by mnie specjaliści z ZUS-u za dupę , na ponowna komisję i,,, zabrali rentę.Mam nawet 2 stopień niepełnosprawności i 17 lat pracy , więc świadczenie z ZUS nie najgorsze .
Dostaje Prawko i mam Plan ,jadę przez całe Polskie Wybrzeżę na hel ,śpię pod namiotem i pierdzę w oparcie fotela . Tym teraz żyję , a na chleb i Paroksetynę daje mi Kochane Państwo . Woda w strumyku , więc nie umrę z pragnienia . Dedektyw też nie zginie ,,,,promocja na puszki w Biedronce 30% , jaki dobrobyt :lol:

Korzyści z choroby

przez khaleesi 11 sie 2013, 15:13
Kalebx3, ale Ty masz żonę wnioskuje, ze ona ma pieniądze. Detektyw zostanie całkiem sam z 600 zł ? Sam przyznaj czy on wyżyje jak do pracy nie pojdzie. :roll:
Mistrz Avatara

Korzyści z choroby

przez Kalebx3 11 sie 2013, 15:16
Kalebx3, ale Ty masz żonę wnioskuje, ze ona ma pieniądze. Detektyw zostanie całkiem sam z 600 zł ? Sam przyznaj czy on wyżyje jak do pracy nie pojdzie.

Potem odpiszę , bo teraz muszę iśc z dzieckiem i zoną na Plac Zabaw . Ot jeszcze jedno z atrakcji 43 latka . A ta jeszcze mysli o drugim . Taki byłby ( ale nie będzie0 50 letni dziadzia z wóżkiem,,, :lol: ja pierdycze! Bbska szajba bez prochów.

Korzyści z choroby

przez khaleesi 11 sie 2013, 15:18
Kalebx3, ok miłego spaceru z rodziną ;)
Mistrz Avatara

Korzyści z choroby

przez Kalebx3 11 sie 2013, 15:18
Detektyw zostanie całkiem sam z 600 zł ? Sam przyznaj czy on wyżyje jak do pracy nie pojdzie.

jak pójdzie pod Kościół z beretem to da radę. :lol: 8)

Korzyści z choroby

przez nieboszczyk 11 sie 2013, 16:06
korzyści z choroby...można by sarkastycznie rzec:
człowiek chory to człowiek mądry bo wie że w każdej chwili zejdzie mu wątroba,dostanie cukrzycy,złamie ręke,ulegnie skomplikowanej i poważnej kontuzji wymagającej bardzo długiego,inwazyjnego i spartańskiego leczenia więc jest wyjątkowo uważny i ostrożny.
chory nie musi lecieć na wakacje i się bawić bo tam by się przemęczył lub doznał poważnej kontuzji albo tamtejsze wydarzenia i mnóstwo bodzców wpłynełyby silnie na pamięc i psychikę powodując róznorakie psychozy i zwidy,możbna wkręcić sobie film,apetyt rosnie w miarę jedzenia.
choremu nie grozi zachorowanie na jakąś chorobę weneryczną,chory nie dostanie w pysk od zazdrosnego chłopaka/męża.
obłożnie chory nie musi wstawać do toalety,nie potrzebuje rąk ani nóg-zawsze przyjdzie personel i zrobi sztuczne karmienie przez nos,założy cewnik i pampersa,przywiąże do łóżka więc nie grozi wypadnięcie.choremu nie grozi zalizanie i zagłaskanie na śmierć przez rodziców i rodzeństwo,ciotki kuzynów,babcie itp. bo to by spowodowało totalne ogłupienie,egocentryzm i totalny brak samodzielności i odpowiedzialności.
chory nie musi ćwiczyć,nie musi się uczyć,nie musi na wolności walczyć o każdą złotówkę.
chory nie musi patrzeć i peszyć się osobami które przychodzą do jego domu(odwiedzają) i nie musi zachodzić w głowę co do nich powiedzieć.
chory nie musi przyjmować zaproszeń na które by daleko od domu się udawał,nie musi spędzac nocy poza domem,spożywać alkoholu,ciastek czy co by tam wciskali.nie musi wsiadać do czyjegos samochodu który nóż wywiezie w las.
chory nie musi uczyc się języków.chory nie musi podróżować bo to może zaburzyc jego orientację w terenie i by marnie zginoł.
chory może opowiedzieć innym z przekonaniem i szczegółami co czuje jak to jest złamać nogę,dac się wykastrować,jak boli chora wątroba,jak to jest byc cukrzykiem,co czuję się po przerwaqniu rdzenia kręgowego,jak to jest nie widzieć i że inne zmysły się udoskonalają,jak się czuje po lobotomii,jak to jest spędzić pół swojego życia w pełnej izolacji,zrobić swoje zdjęcia RTG,MRI jako fotokubki mające rozśmieszyć innych i zrobic z choroby cos śmiesznego zamiast zamieścić na facefooku swoje lub swoich przyjaciół zdjęcia,jak to jest być zacewnikowanym,co czuje się po appendektomii i narkozie,co się dzieje kiedy igła wbije się w kość czy piła przetnie kończynę,co się dzieje z tyłkiem kiedy sie dostaje po kilka zastrzyków dziennie przez wiele lat,co się czuje kiedy totalnie ukręci się staw skokowy żeby móc dogłębnie uświadomić i otworzyć oczy tym głupim zdrowym których nic nigdy nie boli, którzy tego nie rozumieją,tym którzy się bawią na wakacjach za granicą,łażą po górach z ciężkimi plecakami,szaleją na nartach nie mówiąc o codziennym sexie i przesadnym przywiązaniu ich rodzin i partnerów.widocznie nie ma tego złego co by na dobre wyjśc nie mogło
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Korzyści z choroby

przez Candy14 11 sie 2013, 16:17
Swoje podle zachowanie mozna tlumaczyc zaburzeniami albo choroba... wiec po co cos z tym robic.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Korzyści z choroby

przez nieboszczyk 11 sie 2013, 16:33
chory może śmierdzieć.chory nie musi dbac o higiene, się pindrować,modelowac sobie fryzury,malować się,tatuować się,robić sobie różnorakich tapet na twarzy,kolczykowac się,psikać się perfumami,nosić modnych ciuchów i uważać na to co dzisiaj modne jutro przestarzałe,nie musi słuchac muzyki ani interesowac się muzyką która jest modna i popularna.chory może tarzać się we własnych odchodach,może czuć od niego kałem,moczem nie mówiąc o pocie i ropie i nikt nie zwróci uwagi.chory nie musi byc ładny,przystojny,urodziwy i tym zwracać na siebie niepotrzebnie uwagi co naraziło by na niewybredne komentarze.skopana zużyta piłka do nogi nie musi być nowa , ładna i czysta.gówno zwykle nie pachnie mydełkiem Fa.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Korzyści z choroby

przez Candy14 11 sie 2013, 16:36
nieboszczyk, :roll:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Korzyści z choroby

przez L.E. 11 sie 2013, 16:46
Korzyścią z choroby jest też to, że się poznaje fajnych ludzi na forum :mrgreen:

-- 11 sie 2013, 15:49 --

chory może śmierdzieć

Nie może :evil:
To znaczy wiadomo, że niektóre choroby wywołują u człowieka specyficzny zapach, ale o higienę trzeba dbać zawsze :evil:
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Sortuj wg