Ambicje

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Ambicje

przez SmutnaTęcza 17 lip 2014, 18:18
A moje ambicje znowu poszły się j*bać :evil:

Ambicje

przez Artemizja 17 sie 2014, 03:55
Aurora92, to znaczy?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Ambicje

przez mark123 01 mar 2015, 15:48
Poza ambicjami do uczenia się w szkole, to chyba nigdy nie miałem żadnych ambicji do czegokolwiek, co po części przyczyniło się do tego, że w prawie wszystkim zawsze byłem daleko w tyle za rówieśnikami.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Ambicje

przez black swan 01 mar 2015, 15:59
Odkąd pamiętam, miałam bardzo wysokie ambicje. I ogromne rozczarowania jak coś mi nie wychodziło. Jednak ciężko mi zawsze szła nauka na własnych błędach i moje ambicje nie zmniejszały się za bardzo, tylko zmieniały swój kierunek, rozwijały się na bardziej dopasowane do moich umiejętności, charakteru, itp. Może to i dobrze. Bez ambicji mogłabym się od razu położyć w trumnie.
No risk - no fun, no pain - no gain.

Ambicje

przez madlen92 01 mar 2015, 16:11
Zawsze miałam wysokie, tyle, że ze wsparciem było już gorzej. Zresztą ja i tak przeważnie robiłam co uważałam za najlepsze dla mnie, a komentarzy pod swoim adresem i cudownych rad słuchać nie chciałam bo wiedziałam w głębi, że to co mi niektórzy radzili było zupełnie nie dla mnie. Gdyby nie problemy ze zdrowiem i z motywacją byłabym zupełnie gdzie indziej.
madlen92

Ambicje

przez wiejskifilozof 01 mar 2015, 18:46
Ja nie mam ambicji, zamierzam być na rencie po wieczne czasy.

Ambicje

przez TesullPDRS 01 mar 2015, 19:25
wolałbym się zabić niż żyć bez ambicji (a jeszcze się nie zabiłem)

ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem,
wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem
"Nie boję się biedy, wiem że spłacę kredyt
Skoro bogate mam wnętrze, to na zewnątrz też coś będzie"
- Bosski Roman

Ambicje

przez dar 01 mar 2015, 21:12
ambicje mnie rozwalają gdy nie mam wpływu na niektóre czynniki. Mam straszną siłę do działania, niestety nie zawsze można zrealizować swoje plany. Czasem to jest bardzo męczące...
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Ambicje

przez Mateusz1989 02 mar 2015, 10:05
Ja mam za duże,przez co chyba zawsze będę nieszczęśliwy.W dodatku często staram się chwycić zbyt wiele srok za ogon,ale mam jeszcze jakąś nadzieję że uda mi się życie ułożyć.Najlepiej funkcjonuje mi się gdy mam nóż na gardle,jak mi się coś udaje to często później osiadam na laurach.

Ambicje

przez Artemizja 16 cze 2015, 11:31
Niby dobrze by było dostosować swoje ambicje do możliwości realizacji, ale tak się nie da. Poza tym, myślę, że byłoby to spłycaniem siebie. Czasami ktoś ma bardzo duże ambicje, uparcie, mimo przeciwności dąży do celu i realizacja się udaje. Gdyby zrezygnował i "dopasował" ambicje do realiów, to nie osiągnąłby tego, na czym mu zależało.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Ambicje

przez wiejskifilozof 16 cze 2015, 12:35
Czyli bierz siły na zamiary.Nie myśl,że zostaniesz papieżem,lub prześpisz się z gwiazdą tv :D realne plany i ambicje :D

Ambicje

przez Artemizja 16 cze 2015, 20:00
detektywmonk, wiesz...jest znanych bardzo wiele przypadków, że ludzie osiągali niemożliwe i to dzięki ambicji i uporowi. Czasami i czynniki zewnętrzne były sprzyjające. Niby nie ma rzeczy niemożliwych ;)

Administrator

Ambicje

przez NN4V 16 cze 2015, 20:13
detektywmonk napisał(a):Czyli bierz siły na zamiary.Nie myśl,że zostaniesz papieżem,lub prześpisz się z gwiazdą tv :D realne plany i ambicje :D

A gwiazdy TV są jakieś lepsze w te klocki od pozostałych? Nie wydaje mi się.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Ambicje

przez katia010 16 cze 2015, 22:10
Zawsze stawiałam sobie wysoką poprzeczkę, dlatego łatwo było o porażkę. W końcu tyle się ich nazbierało, że ciężko jest mi się wziąć za cokolwiek. Nie należę ani do najlepszych, ani do tych średnich, jestem daleko za nimi.
Kiedyś miałam w sobie więcej nadziei i siły, potrafiłam nie spać po trzy nocy i nie traciłam chęci do nauki. Te czasy dawno minęły, mam wrażenie że wypadłam z torów, może ten brak chęci wynika z tego, że jestem starsza? Zauważyłam, że coraz łatwiej się zniechęcam.

Sortuj wg