Psychika a sport (bieganie)

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez kasienka345 30 maja 2013, 18:03
Witam

2 lata temu miałam ogromne problemy z psychiką... wynikające z nagłego załamania się wszystkiego co ważne było w moim życiu... Długo nie mogłam znaleźć sensu życia, zero chęci powrót po pracy i leżenie na łóżku aż do dnia następnego... Znajomi wyciągnęli mnie parę razy na bieganie, które tak mnie wkręciło, iż uważam że w dużym stopniu przyczyniło się do wyjścia z moich problemów oraz terapia mojego psychologa z Warszawy....
Macie podobne doświadczenia? Pomógł Wam sport jakaś inna pasja ?
Twój psychoterapeuta Warszawa czeka na Ciebie.

przez Naval 30 maja 2013, 23:08
Nie miałem za bardzo kłopotów z psychiką (no może kilka błahostek). Ale wiem jedno - bieganie lub przebywanie na łonie natury (survival) to najskuteczniejszy "lek", który stosowałem i stosuje nadal. Energia na cały dzień, a człowiek w 100% czuje się jak najlepiej i fizycznie jak i najważniejsze - psychicznie.

Życzę Ci jak najszybszego wyjścia z załamki i sukcesów w bieganiu. Kto wie może jakiś maraton kiedyś ?

Pozdrawiam, Naval !

przez zmienny 30 maja 2013, 23:16
w jaki sposób to bieganie pomogło?
zmienny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 31 maja 2013, 15:21
Energia na cały dzień, a człowiek w 100% czuje się jak najlepiej i fizycznie jak i najważniejsze - psychicznie.

Mmm potwierdzam <wżera kolejny chleb z nutellą ;) >
:)

Sortuj wg