Przeniesienie i przeciwprzeniesienie

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez lukk79 30 paź 2015, 22:48
a jak u Ciebie sie to objawilo ze strony T. ? Jeśli możesz coś o tym więcej opowiedzieć

superwizja wydaje się bardzo dobrym narzędziem
Pierwszy Romantyk Forum

przez huśtawka 31 paź 2015, 19:55
lukk79 napisał(a):a jak u Ciebie sie to objawilo ze strony T. ? Jeśli możesz coś o tym więcej opowiedzieć

superwizja wydaje się bardzo dobrym narzędziem

Dużo by opowiadać,ale bardzo tego przeżyłam.Zresztą z tego powodu zaczęłam zaglądać na Forum.Kto mnie zna i pamięta to wie jak długo ja dupy tu zawracałam i ciągle o jednym i tym samym pisałam ;)
Jeśli masz jakies obiekcje co do zachowania swojego terapeuty to pisz,dziel się tym.U mnie po prostu doszło do przekroczenia granic z mojej,ale także ze strony terapeuty,a potem,jak mi sie zdaję,w momencie kiedy to do niej dotarło(terapeuta był kobietą) to chyba nie mogła sobie poradzić i zdecydowała przerwać terapię.Ja też dałam czadu i wyszło jak wyszło ;)
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

przez lukk79 02 lis 2015, 04:45
na razie nie mam obiekcji co do niej (T.), na razie to ja mam problem żeby zbliżyć sie jakoś z kontaktem ale to ogólnie tak mam, nie wiem ale dużo blokady, brak zaufania może, traktowanie jej jak autorytetu troche niepotrzebnie, czuje sie gorszy itp. No nic, trzeba bedzie na to patrzeć

pozdrawiam, dzieki że odpisałaś :)
Pierwszy Romantyk Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg