Rodzaje przemocy

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Rodzaje przemocy

przez Sebmar 09 wrz 2014, 18:27
Artemizja, w sumie to opisane przeze mnie wydarzenie nie należało do drastycznych-w porównaniu do innych jakie mnie spotkały, np celowe podtapianie było dla mnie gorsze, zresztą tutaj było tego i dużo i bardzo różnorodne-dlatego powinienem się spodziewać dosłownie wszystkiego. Mechanizmy działają ponieważ skończyła się tylko część problemów, doszły nowe, nie mniej stresujące. Dla mnie lepsze było np jak przyszły inne dzieci na podwórko, byłem zawołany i katowany, potem wystawiany za drzwi i miałem się uśmiechać, a jak nie to powtórka z rozrywki, albo jak dzwoniłem gdzieś to kartka co mam mówić przez telefon, jak się pomyliłem to uderzenie głową o ścianę-oczywiście tak żeby nie zabić-widzisz, to był taki standard, ale wolałem tamto niż niedawną sytuację-wracam z pracy, brat siedzi na podłodze w kuchni zakrwawiony podkoszulek, obok nóż. Potem się okazało że chciał sam siebie uderzyć a zapomniał że miał nóż w ręce, a krew była z rozbitego nosa-na szczęście ostrzem się nie zranił. Matki nie ma, wpadła w histerię i jest gdzieś na mieście. Teraz co zrobić, doprowadzić brata do porządku czy szukać matki? widzisz, takie są moje realne problemy rodzinne i naprawdę wolę już to co było kiedyś. Dlatego u mnie te mechanizmy działać nie przestaną.
Sebmar

Sortuj wg