Agresja

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Agresja

przez rotten soul 18 lip 2013, 10:11
No w końcu spotkam facetów upijających się na "moją modłę". Przeważnie (w sumie to zawsze) miałem do czynienia, z fazami wyznawania przyjaźni do grobowej deski, bezsensownego bełkotu i wszelkiej agresji w stosunku innych uczestników zabawy, albo osób postronnych (częściej).
rotten soul

Agresja

przez deader 18 lip 2013, 18:43
rotten soul napisał(a):No w końcu spotkam facetów upijających się na "moją modłę". Przeważnie (w sumie to zawsze) miałem do czynienia, z fazami wyznawania przyjaźni do grobowej deski, bezsensownego bełkotu i wszelkiej agresji w stosunku innych uczestników zabawy, albo osób postronnych (częściej).

Haha i te nieśmiertelny tekst: "Alllle ja cśiieeee szszszanujje..!" wypowiadany w odległości od 10 do 100 cm od twojego nosa bo rozmówca kręci niewidocznym hula-hopem :D

Nie, ja się z alkoholem umiem odpowiednio obchodzić. Po pierwsze nie upijam się do upadłego, raz ze względu na leki a dwa ze względu że po prostu: po co? :P Już swoje przeczłapałem na czworaka w życiu chyba lata temu i mi starczy :) Generalnie preferuję powolne sączenie łyskacza niż walenie wódy szotami - i doznania dla podniebienia inne, i kontrola stanu upojenia łatwiejsza, i na dłużej starcza :P Rany mam nadzieję ze tam będą mieć zamrażarkę / lodówkę...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Agresja

przez greg666 22 maja 2015, 17:54
Co wiecie na temat agresji? Podobno są jakieś geny agresji. Kiedyś prowadzili badania na szczurach. Za pomocą krzyżowania najagresywniejszych osobników wychodowali szczury wariaty ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Agresja

przez abrakadabra xx 22 maja 2015, 18:15
Bardzo przydatna cecha, bez niej ludzie by nie przetrwali. Kiedyś pozwalała ocalić własne życie, teraz też czasem w ekstremalnych sytuacjach jak np. bycie przez kogoś napadniętym. Jednak na co dzień taka ogromna agresja nie jest potrzebna, raczej przydaje się do podkreślenia własnej niezależności pod postacią asertywności. Zdrowa agresja jest wskazana. Niestety agresja ma swoją ciemną stronę, wynikają z niej konflikty, złość, nienawiść, wszelkie podziały na my i oni przez co przyczynia się powstawania (ogólnie) zła na świecie.

Jest to cecha nie tylko dziedziczna, do zwiększonej agresji danego osobnika przyczyniają się negatywne przeżycia, gdzie musiał walczyć o godne życie, o prawo do szczęścia a także musiał zmagać się z agresją innych frustratów.

Agresja

przez abrakadabra xx 22 maja 2015, 18:16
Co do szczurów wariatów to nie słyszałem ;) Daj jakieś wideo.

Agresja

przez greg666 22 maja 2015, 18:54
jakie cechy osobowości są typowe dla ludzi z podwyższoną agresją?

Agresja

przez wiejskifilozof 23 maja 2015, 13:02
Czysto ich wkurza byle co.Każde słowo i każdy gest.

Agresja

przez mark123 06 wrz 2015, 13:20
Od kilku tygodni prawie codziennie miewam ochotę kogoś lub coś "uszkodzić".
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Agresja

przez Artemizja 20 gru 2015, 18:11
mark123, znam to ;) Mam tak już od dłuższego czasu. U mnie to jednak wynika z charakteru pracy. A u Ciebie?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Agresja

przez mark123 20 gru 2015, 19:27
Artemizja napisał(a):mark123, znam to ;) Mam tak już od dłuższego czasu. U mnie to jednak wynika z charakteru pracy. A u Ciebie?

U mnie obecnie głownie z powodu lekceważenia mnie przez lekarzy (zrobiłem się przez to wściekły na wszystko, co żyje). Motoryka mojego przełyku wariuje, jestem w stanie wypić tylko 3 szklanki płynu w ciągu dnia, mam już pierwsze objawy odwodnienia. Wiem, że moje dolegliwości z motoryką przełyku po spożyciu płynów mogą mieć podłożę nerwicowe, ale nie muszą i teoretycznie powinienem być pilnie skierowany na manometrię przełyku, no ale służba zdrowia jest po...
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg