Przyjaźń czy miłość?

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Przyjaźń czy miłość?

przez Hans 02 gru 2012, 15:02
Mushroom, to niemożenie to takie wrzucenie wszystkich samców do jednego worka z napisem 'ruchać, jebać nic się nie bać', choć może być odpowiedzą na takie właśnie zapędy jakiegoś samca.

Przyjaźń czy miłość?

przez Pieprz 02 gru 2012, 15:44
czyli co, niechęć do mężczyzn, o to chodzi?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Przyjaźń czy miłość?

przez Candy14 02 gru 2012, 15:55
Mysle ze to moze byc odpowiedz na temat Agasia dlaczego faceci postrzegaja kobiety przez pryzmat dupy. My w facecie widzimy rozne opcje, kumpel, przyjaciel, pomoc ;przy naprawach, maz kolezanki, sasiad, pan w banku, przechodzien calkiem przystojny, kandydat na faceta, ...mezczyzna w kobietach widza przede wszystkim obiekt seksualny a dopiero potem wszystkie inne funkcje ktore moglaby sprawowac. Dlatego my mamy kumpli ktorzy nie sa hmm przystojni czy bardzo atrakcyjni a facet nie zaprzyjazni sie z brzydka dziewczyna bo jej po prosytu nie zauwazy. ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Przyjaźń czy miłość?

przez Hans 02 gru 2012, 16:01
Mushroom, nie. Chodzi o udawaną postawę 'chciałabym, ale się boję'. Brakuje mi, motyla noga, słowa.

Przyjaźń czy miłość?

przez Pieprz 02 gru 2012, 16:32
Hans, może nie wysilaj się bo ja mam dużą trudność ze zrozumieniem o czym piszesz i tak :D
Król Balu

Przyjaźń czy miłość?

przez Hans 02 gru 2012, 17:08
Mushroom, Twój post to spełniona modlitwa o uwolnienie, uwolnienie mnie od tłumaczenia. ;)

Przyjaźń czy miłość?

przez Pieprz 02 gru 2012, 17:12
rachunek przyślę pocztą :D
Król Balu

Przyjaźń czy miłość?

przez Lilith 02 gru 2012, 17:18
Hans, Mushroom, Panowie...no bez "samczego"skakania sobie do gardła,proszę :D

Ciekawa jestem,czy przyjaźń mężczyzny i kobiety faktycznie nie obejdzie się bez seksualnych podtekstów.Ja tam mam facetów-przyjaciół i jakoś pociągu do nich nie czuję.Nie pojawia się napięcie seksualne.Lubię z nimi rozmawiać,spędzać czas,są dla mnie ważni,ale nic poza tym.W drugą stronę tak się nie da?
Konkurs forumowy "Twarze Depresji" - głosowanie

Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Przyjaźń czy miłość?

przez Hans 02 gru 2012, 17:18
Bóg zapłać! :twisted:

Przyjaźń czy miłość?

przez szczypiorek86 02 gru 2012, 22:27
Vian napisał(a):
Sprawdziłaś jak już

Wybacz ^^'

Ja się tam od lat przyjaźnię z pewnym małżeństwem, oboje są moimi przyjaciółmi i jakoś sobie nie wyobrażam, że nagle między nami pojawia się łóżko. Nie pojawiło się przez 10 lat to raczej nagle jak diabełek z pudełka nie wyskoczy.

Poza tym nadal nie rozumiem, gdzie w takim równaniu plasują się biseksualiści. My według Ciebie nie miewamy przyjaciół..? No wychodzi na to, ze tak, mamy tylko kochanków/i i przyszłych kochanków/i...

Nie chcę tu wystąpywać w roli ostrzegającek/przstrzegającej/straszącej ... ale przepraszm bo znam przypadki,ż ei po kilkunastu latach coś wystrzeli .Co do Biseksualizmu itp. to nie widzę różnicywszystko na tej samej zasadzie jak u nas tylko patrząc z Waszej perspektywy...
szczypiorek86

Przyjaźń czy miłość?

przez Pieprz 03 gru 2012, 00:20
Hans, Mushroom, Panowie...no bez "samczego"skakania sobie do gardła,proszę

jakiego znowu skakania do gardła? nic takiego nie było
Król Balu

Przyjaźń czy miłość?

przez Vian 03 gru 2012, 02:47
Szczypiorek napisał(a):Co do Biseksualizmu itp. to nie widzę różnicywszystko na tej samej zasadzie jak u nas tylko patrząc z Waszej perspektywy...

No ale z Waszej perspektywy to ja nigdy nie miałam ani mieć nie będę żadnych przyjaciół. :D
Siłą rzeczy nie mogę się z tym zgodzić, a to, że MOŻE KIEDYŚ COŚ to wiesz - może kiedyś się zmienię w wilkołaka i wszystkim pogryzę dupska. :lol:

Lilith napisał(a):Ja tam mam facetów-przyjaciół i jakoś pociągu do nich nie czuję.Nie pojawia się napięcie seksualne.Lubię z nimi rozmawiać,spędzać czas,są dla mnie ważni,ale nic poza tym.

Ekstra, JEŚLI oni tez tak czują. :)

W drugą stronę tak się nie da?

Tzn jak w drugą stronę..?
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Przyjaźń czy miłość?

przez Lilith 03 gru 2012, 05:15
Mushroom, to był żart :P
Tzn jak w drugą stronę..?
Ja z kobiecej perspektywy podchodzę w ten sposób:
Ja tam mam facetów-przyjaciół i jakoś pociągu do nich nie czuję.Nie pojawia się napięcie seksualne.Lubię z nimi rozmawiać,spędzać czas,są dla mnie ważni,ale nic poza tym.
Czy mężczyzna również może tak odbierać znajomość z kobietą?Czy po prostu zawsze pojawi się gdzieś w międzyczasie jakiś podtekst erotyczny?
Konkurs forumowy "Twarze Depresji" - głosowanie

Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Przyjaźń czy miłość?

przez szczypiorek86 03 gru 2012, 13:20
Szczypiorek napisał(a):
Co do Biseksualizmu itp. to nie widzę różnicywszystko na tej samej zasadzie jak u nas tylko patrząc z Waszej perspektywy...

No ale z Waszej perspektywy to ja nigdy nie miałam ani mieć nie będę żadnych przyjaciół.
Siłą rzeczy nie mogę się z tym zgodzić, a to, że MOŻE KIEDYŚ COŚ to wiesz - może kiedyś się zmienię w wilkołaka i wszystkim pogryzę dupska.

Może będę mówiła jednak z mojej perspektywy ;) ,ale kto powiedział,że nie miałeś nie będziesz miał ? Chodzi o to,że przynajmniej dla mnie bliskie stosunki łączące dwie osoby (nie istotne jakich płci) prędzej czy później i tak doprowadzą to fizycznego zbliżenia ,któe na ogół takie stosunki psuje i kończy się najpiękniejsza po miłości relacja między dwiema osobami...(DWIEMA OSOBAMI !)
szczypiorek86

Sortuj wg