Seksualność

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Seksualność

przez Vian 20 lis 2012, 14:42
No to po to ludzie mają buzie, języki i struny głosowe, żeby sprawę wyprostować, nie? Zwykle jest to nieprzyjemne, no ale co poradzić.

Gorzej jak ktoś, kiedy już ogarnie, że druga strona mylnie rozumie sygnały, celowo tego nie skoryguje, bo np. pochlebia jej zainteresowanie, a wewnętrznie się usprawiedliwia, że to przecież nie jej wina. Wtedy jest konkretny zonk.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Seksualność

przez Artemizja 20 lis 2012, 16:02
Vian, no nie zawsze tak jest.Czasami Nam się wydaje,że wysyłamy jasne sygnały i nic nie trzeba dodawać,ale ktoś jednak interpretuje to na swoją modłę.Można też powiedzieć jasno i wyraźnie"spadaj"a druga strona zamiast zrobić to,o co prosimy,to uzna to za zachętę.I bądź tu mądry :hide:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Seksualność

przez Vian 21 lis 2012, 01:06
Można też powiedzieć jasno i wyraźnie"spadaj"a druga strona zamiast zrobić to,o co prosimy,to uzna to za zachętę.

To chyba jakaś psychiczna ta druga strona.
Normalny człowiek, jak mu powiedzieć "Źle zrozumiałeś, nie chcę Cię, nic między nami nie będzie" to za zachętę tego nie weźmie... Natomiast zdarza się, że taki człowiek dość ostro reaguje, w końcu zawiedzione nadzieje bolą.

Nie rozumiem też bab, które strasznie się dziwią i oburzają, że jakiś facet na tekst "Zostańmy przyjaciółmi" odpowiada "Nie", a cała masa takich. Głupie, czy co..?
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Seksualność

przez Artemizja 21 lis 2012, 07:53
Vian, też mnie to zawsze dziwiło.Ja sama na taki tekst(a facetem nie jestem)to miałabym ochotę rozwalić drugiej stronie na łbie wazon na kwiatki :? Przecież odrzucenie każdego by zabolało,jeśliby oczekiwał od drugiej strony czegoś więcej.A tu nagle tekst"zostańmy przyjaciółmi" :roll:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Seksualność

przez bedzie.dobrze 21 lis 2012, 12:47
ja mam cholerne problemy z akcpetacja ludzkiej seksualnosci...dowiedziałam sie tego z miesiac temu na terapii...hahaha a zawsze myslalam,ze seks nie jest dla mnie tematem tabu. Dopiero musialam skonfrontowac ta wiedze z dana sytuacja i odczuciami zwiazanymi z nia...dopiero wtedy uwierzyłam terapuetcew to, ze ocenzurowałam sobie seksualnosc na maksa :/ . Nie maluje sie, nie chodze w szpilkach, bo jak faceci wtedy na mnie patrza to czuje sie zle.....głupie malowanie paznokci sprawia,ze czuje sie taka hmm 'brudna'...po seksie z własnym Mężem czuje sie jak nastolatka, ktora nakryli rodzice. Kiedy facet spojrzy na moje piersi czuje sie jakby mnie zgwałcił. Cale LO przechodzilam w za duzych swetrach, i wielkich buciorach...czulam zawisc ...moje kolezanki były kobiece, przebojowe, miały powodzenia...a ja czułam sie jak szara myszka....ajjj dopiero teraz wiem skad ta zawisc....ja zawsze mialam potrzebe wyeksponowania sie...ale wychowano mnie tak a nie inczej tzn. skromnosc ponad wszystko, dziewczyny, ktore stroiły sie były w mniemaniu mojej babci 'dziwami'....ot i tak narodzil sie konflikt wewnetrzny grrr. I teraz kiedy sobie to wszystko uswiadomiłam ..wcale nie jest latwiej:D
bedzie.dobrze

Seksualność

przez nieboszczyk 21 lis 2012, 15:19
jedno mnie zastanawia.dlaczego ludzie aż tak do tego lgną i trzeba dwóch ludzi tylko poto żeby dostać orgazm. :? jest tyle czynności dużo przyjemniejszych ciekawszych mądrzejszych i praktyczniejszych.np skoki spadochronowe,loty,zwiedzanie obcych państw i zbieranie pamiątek,strzelanie z karabinu do puszek(to naprawdę rozładowuje).podczas seksu czuć moczem,jest nudny,głupi,męczący i spamuje pamięć.szczególnie kiedy działa tylko w jedną stronę.kiedy chory jest metodyczny to i zdrowy może go wykorzystać.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Seksualność

przez Vian 21 lis 2012, 15:37
nieboszczyk napisał(a):jedno mnie zastanawia.dlaczego ludzie aż tak do tego lgną i trzeba dwóch ludzi tylko poto żeby dostać orgazm. :?

Ty to się chyba nigdy nie masturbowałeś, co..? ;-)

podczas seksu czuć moczem,jest nudny,głupi,męczący i spamuje pamięć.

Współczuję kochanek tudzież kochanków.
Moich tam nie było czuć moczem, a mój seks nie jest nudny.
Jak Twój był, to trzeba go było tak urozmaicić, żeby był ciekawy i przyjemny. A zalatującą moczem kochankę umyć.
Lisbeth Salander

Seksualność

przez nieboszczyk 21 lis 2012, 15:48
Vian napisał(a):Ty to się chyba nigdy nie masturbowałeś, co..? ;-)

Jak Twój był, to trzeba go było tak urozmaicić, żeby był ciekawy i przyjemny. A zalatującą moczem kochankę umyć.

16 lat ma się tylko raz w życiu a wiek szybko robi swoje.a te tudzież kochanki myślały tylko żeby jak najszybciej dojść do władzy i paść nieprzytomne.o żadnych urozmaiceniach nie było mowy/
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Seksualność

przez Vian 21 lis 2012, 15:50
a te tudzież kochanki myślały tylko żeby jak najszybciej dojść do władzy i paść nieprzytomne.

Do jakiej władzy..? O.o
Co Ty, z Angelą Merkel spałeś? :mrgreen:
Lisbeth Salander

Seksualność

przez nieboszczyk 21 lis 2012, 15:54
Vian napisał(a):
a te tudzież kochanki myślały tylko żeby jak najszybciej dojść do władzy i paść nieprzytomne.

Do jakiej władzy..? O.o
Co Ty, z Angelą Merkel spałeś? :mrgreen:

czy dojśc...do orgazmu

Seksualność

przez Vian 21 lis 2012, 15:57
A co ma orgazm z władzą wspólnego?
Serio teraz pytam.
Lisbeth Salander

Seksualność

przez nieboszczyk 21 lis 2012, 16:16
tak się mówi w slangu z netu że jeśli ktos ma orgazm to dochodzi do władzy

Seksualność

przez Vian 21 lis 2012, 16:17
O.o
Za mało widać siedzę w necie... :?
Lisbeth Salander

Seksualność

przez bedzie.dobrze 21 lis 2012, 16:21
nieboszczyk napisał(a):
Vian napisał(a):Ty to się chyba nigdy nie masturbowałeś, co..? ;-)

16 lat ma się tylko raz w życiu a wiek szybko robi swoje.a te tudzież kochanki myślały tylko żeby jak najszybciej dojść do władzy i paść nieprzytomne.o żadnych urozmaiceniach nie było mowy/

prawde mowiac nie znam takich kobiet, ktore idac do łozka mysla tylko i wylacznie o zaspokojeniu wlasnych potrzeb...serio..nie znam.

Naprawde smutno mi sie zrobilo jak przeczytałam o Twoim podejsciu do seksu...ech..smutna sprawa
bedzie.dobrze

Sortuj wg