Seksualność

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Seksualność

przez Saraid 18 lis 2012, 20:49
Lilith napisał(a):Saanna, nie.Nie przyjmuję do siebie komplementów.Poza tym,zawsze jak coś takiego słyszę,to odczuwam lęk,niepokój...

mam dokładnie to samo...
Saraid

Seksualność

przez Saanna 18 lis 2012, 20:52
hehe, ja tyż, w ogole, pozytywów nie słysze, tzn wysłucham, ale nie przyjmę. zawsze głupio sie czuje, nie ważne czy zorbilam cos dobrze, czy ładnie wyglądam. ale mysle, ze tu tez pewnie jest pies pogrzebany. same mamy wygórowane oczekiwania wobec siebie, a nie ufamy innym, ze to nie musi byc podstep. stad tez trudno budowac siebie, wlasne poczucier wartosci

Seksualność

przez L.E. 18 lis 2012, 20:54
mark123, właśnie dlatego tracisz, że nie widzisz, że to może być piękne...

Lilith, mi się zawsze wydawało, że w łóżku nie myślę o swoim wyglądzie i atrakcyjności...
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Seksualność

przez Artemizja 18 lis 2012, 20:59
Saanna, nie,nie chodzi tutaj o wygórowane oczekiwania wobec siebie.U mnie ma to podłoże w lęku przed tym,że ktoś może chcieć coś mi zrobić(przeszłość daje o sobie znać :bezradny: ).Zawsze jak słyszę komplementy,to włącza mi się czerwona lampka ostrzegawcza z napisem"zagrożenie"...

L.E., a jak jest w rzeczywistości?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Seksualność

przez L.E. 18 lis 2012, 21:01
Lilith, właśnie nie mam pojęcia :shock:
Teraz na pewno lepiej, bo coraz częściej widzę w lustrze atrakcyjną babkę.
Wcześniej chyba miałam trochę tak, że byłam po prostu wdzięczna facetowi, że mnie chce taką - nieatrakcyjną, grubą, zaburzoną, zapuszczoną...
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Seksualność

przez mark123 18 lis 2012, 21:07
L.E. napisał(a):mark123, właśnie dlatego tracisz, że nie widzisz, że to może być piękne...

Może czegoś nie widzę, a może po prostu mam taką nienormalną seksualność. Szybko się tego nie dowiem, ale być może kiedyś się dowiem.

Seksualność

przez Saanna 18 lis 2012, 21:09
no czyli brak zaufania. Ja tak mam do facetów - tez mam mało przyjemne ..... hmmm ... przezycia :/.

Seksualność

przez Saraid 18 lis 2012, 21:09
mark123, dowiesz tylko musisz cos zrobić w tym kierunku
Saraid

Seksualność

przez mark123 18 lis 2012, 21:14
Svafa napisał(a):mark123, dowiesz tylko musisz cos zrobić w tym kierunku

Na razie chcę potwierdzić/wykluczyć problem neurologiczny, dlatego chodzę do neurologa. Potem zobaczę, co dalej.

Seksualność

przez Artemizja 18 lis 2012, 21:31
L.E., no właśnie.Myślę,że tutaj tak jak i w wielu innych kwestiach pojawia się problem akceptacji samej siebie,poczucia wartości.Kiedy tego nie ma,pojawiają się problemy...

Saanna, no niestety-ciężko jest zaufać facetowi.Wiem,że nie wszyscy są tacy sami,ale...zawsze pojawia się jakieś "ale"...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Seksualność

przez Vian 19 lis 2012, 09:10
Ja się tam akceptuję i jednocześnie wprost mówię, że jestem za gruba i niezbyt piękna. A jednocześnie wcale nie mam ciśnienia tego zmieniac. No uj, taka jestem - puchata, obcesowa, za głośna, niezbyt piękna, w grubych szkłach, ble ble ble. Ale mam seksowny mózg no i bycie seksowną laleczką jakoś zwyczajnie nie pasuje mi do osobowości, więc dobrze mi jak jest.
I weźcie mnie tu rozgryźcie. ^^

Wcześniej chyba miałam trochę tak, że byłam po prostu wdzięczna facetowi, że mnie chce taką - nieatrakcyjną, grubą, zaburzoną, zapuszczoną...

Ja tylko jednej osobie się dziwiłam, że mnie chce. A chciała, nawet bardzo.
A tak to nie - znam swoją wartość, wiem co mam do zaoferowania i wiem, że to też cenne, wcale nie mniej, a może nawet bardziej niż fizyczna atrakcyjność. A jak komuś nie pasi, to pff.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Seksualność

przez Saraid 19 lis 2012, 09:22
Wygład fizyczny jest o tyle ważny aby dana osoba nam się podobała to jasne i jest to całkowita rzecz gustu
natomiast prawdziwe piekno musi wyrastać z naszego wnętrza i to jest chyba to coś najważniejszego w byciu atrakcyjnym też dla innych osób.
Saraid

Seksualność

przez Vian 19 lis 2012, 09:26
prawdziwe piekno musi wyrastać z naszego wnętrza

Ciekawe, że grubi, brzydcy ludzie muszą mieć serio ciekawą osobowość, żeby nie być samymi, a ci durni, puści i ładni nie mogą się opędzić od chętnych. ;-)
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Seksualność

przez carlosbueno 19 lis 2012, 10:28
Vian napisał(a):
prawdziwe piekno musi wyrastać z naszego wnętrza

Ciekawe, że grubi, brzydcy ludzie muszą mieć serio ciekawą osobowość, żeby nie być samymi, a ci durni, puści i ładni nie mogą się opędzić od chętnych. ;-)

ja nie jestem ani gruby ani brzydki a chętnych zawsze było mało lub brak, ale to dotyczy kobiet bo u faceta uroda ma drugorzędne znaczenie zwłaszcza po 25 roku życia gdzie niezbyt atrakcyjny zaradny życiowo bogaty koleś ma dużo większe niż nawet przystojny bezrobotny lub bez stałej pracy.
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg