Seksualność

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Seksualność

przez anna.anakaia 11 wrz 2013, 02:27
1234qwerty, a to ja nawet od takich "bezpiecznych" stronię.
Utwierdzasz mnie w przekonaniu, że nigdy do końca nie skumam ludzkich zachowań.
anna.anakaia

Seksualność

przez rotten soul 11 wrz 2013, 02:32
anna.anakaia,
Wiesz Ania ja jestem strasznie słaby w podawaniu przykładów. Nigdy tego nie umiałem. Czasami dobry przykład przyjdzie mi do głowy po paru dniach albo tygodniach, przy okazji jakiejś sytuacji, rozmowy czy po prostu wskoczy niespodziewanie do głowy.
Można po prostu delikatnie podkolorować swoje zalety, równocześnie tuszując wady, albo o nich w ogóle nie wspominać (o przeszłości, błędach również). Nie mam żadnego doświadczenia w randkowaniu, więc tym bardziej w kłamaniu na randkach, więc to będzie kolejnym powodem dlaczego Ci tych przykładów nie podam.
No! To dobrze bo lubię Twoje posty czytać.

Miło mi. :oops:

1234qwerty,
póki nie widziałem całego teledysku, to moja psychika pozostanie w miarę nienaruszonym stanie

Myślałem, że tutaj każdy mam psychikę w co najmniej trochę naruszonym stanie :mrgreen: Ten z avka to możesz jeszcze oglądać, Rubber Johnny dopiero może wyprać bańkę :D
rotten soul

Seksualność

przez 1234qwerty 11 wrz 2013, 02:34
anna.anakaia, zawsze lepiej stronić. Szczerość jest ważna.
Ja się uciekam do drobnych kłamstw, ale wtedy gdy ktoś mnie irytuje/chcę mieć spokój.
I to już chodzi o naprawdę mocno upierdliwe sytuacje.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Seksualność

przez rotten soul 11 wrz 2013, 02:36
1234qwerty,
To nie chodziło o bezpieczne kłamstwo, tylko o takie, które miałoby poprawić wizerunek kłamiącego i byłoby jednocześnie subtelne, aby później nie wyszło na jaw.

To z reklamy banku, to jest z gatunku niewinnych kłamstw, mających znikomą szkodliwość.
rotten soul

Seksualność

przez 1234qwerty 11 wrz 2013, 02:36
rotten soul, jaki to rodzaj muzyki?

Seksualność

przez rotten soul 11 wrz 2013, 02:44
1234qwerty,
Dla mnie to muzyka elektroniczna po prostu. Na wiki jeszcze podają podgatunki typu:ambient, IDM, glitch, drill and bass, acid techno.
rotten soul

Seksualność

przez 1234qwerty 11 wrz 2013, 02:49
rotten soul,
ambient, IDM, glitch, drill and bass, acid techno.

Jak dla mnie "muzyka elektroniczna" wyczerpuje temat ;)

Seksualność

przez anna.anakaia 11 wrz 2013, 03:30
rotten soul,
Nie mam żadnego doświadczenia w randkowaniu, więc tym bardziej w kłamaniu na randkach, więc to będzie kolejnym powodem dlaczego Ci tych przykładów nie podam.

Ok, rozumiem. Nie męczę już o przykłady, choć byłam ciekawa bo też w takim typowym randkowaniu nie mam za bardzo doświadczenia, dlatego zastanawia mnie jakby to mogło wyglądać.

Rubber Johnny dopiero może wyprać bańkę :D

No co Ty :D Cunningham taką sympatyczną postać stworzył a Ty tu o wypraniu bańki mówisz :D
anna.anakaia

Seksualność

przez rotten soul 11 wrz 2013, 12:00
anna.anakaia,
Dla mnie też jest sympatyczna, ale dla większości ludzi już niekoniecznie. A jego teledyski Cunnighama miażdżą. Muszę zobaczyć czy czegoś nowego tam nie stworzył, bo Aphex Twin swą działalność muzyczną zawiesił albo zakończył, a większość videoklipów to dla niego chyba robił. W sumie to tylko jeden mi przychodzi obecnie na myśl, który był zrobiony dla Bjorka'a a nie Richarda. Też piękny, jak i utwór.
rotten soul

Seksualność

przez rella 11 wrz 2013, 12:31
ale offujecie :) a już myślałam, że tak zażarcie dyskutujecie o seksualności :)

Seksualność

przez rotten soul 11 wrz 2013, 14:20
rella,
Offtopy to moja specjalność, ale już się zamykam, bo faktycznie bałaganu narobiłem.
rotten soul

Seksualność

przez rella 11 wrz 2013, 14:28
:mrgreen: spokooo, róbta co chceta

Seksualność

przez mark123 18 wrz 2013, 23:54
Czy wzwód około kilkanaście razy w ciągu dnia oraz potrzeba częstej zmiany ułożenia penisa (nie tylko we wzwodzie) to normalne ?

-- 18 mar 2015, 13:06:37 --

khaleesi napisał(a):A Ty czasem nie masz mysofilii? Odczuwasz podniecenie tylko jak jest brud?

Możliwe, że jednak mam mysofilię (oraz sadomasochizm).
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Seksualność

przez Artemizja 02 maja 2015, 20:43
Dawno nie zaglądałam do tego tematu. Od momentu, jak tu ostatnio pisałam wiele uległo zmianie. Już nie jestem przerażona i bezradna. Jestem świadoma swojej seksualności i ją akceptuję. Przyniosło mi to wielką ulgę i sprawiło, że sama ze sobą czuję się lepiej. Z perspektywy czasu wiem, że czas, kiedy uważałam siebie za osobę aseksualną też był potrzebny. Na wszystko potrzebna jest gotowość. W tej sferze również i to zwłaszcza dla osoby po przejściach.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg