Seksualność

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Seksualność

przez Candy14 04 gru 2012, 12:55
Wiem, ze sa bo kolezanka chodzila :) Najwyrazniej sporo kobiet ma problemy z ta sfera skoro organizuja. Ja mam problem w druga strone zbyt duze (chociaz dla mnie normalne) libido i nie jest latwo znalezc partnera ktory by je zaspokoil.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Seksualność

przez Artemizja 04 gru 2012, 13:07
Candy14, zajrzałam na stronę mojego Instytutu.Prowadzą terapię dysfunkcji seksualnych.Ale cena mnie odstraszyła-130 zł za godzinę :shock: Dziękuję,postoję :hide:

Ja mam problem w druga strone zbyt duze (chociaz dla mnie normalne) libido i nie jest latwo znalezc partnera ktory by je zaspokoil.
Też niefajnie.To druga strona tego samego kontinuum.Szkoda,że znalezienie się gdzieś pośrodku jest takie trudne :?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Seksualność

przez Candy14 04 gru 2012, 13:08
Lilith, wow..poszaleli. U mojej kolezanki cena w tych granicach byla za 4 spotkania w miesiacu
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Seksualność

przez Artemizja 04 gru 2012, 13:09
Candy14, no :? może kiedyś mnie będzie na to stać :roll:

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Seksualność

przez L.E. 04 gru 2012, 14:15
secretladykkk, też uważam, że nie w porządku jest związek, gdzie mężczyzna musiałby się wyrzec tak elementarnej potrzeby jaką jest seks. Ponadto flirt jest zachowaniem, które sugeruje, że w bliżej nieokreślonej przyszłości ten seks może nastąpić.
Może i seks nie jest w związku najważniejszy, ale jeśli są z nim problemy i nie ma rozwiązań to się związek sypie.
Dalej mówisz, że facet nie zaspokaja wszystkich Twoich potrzeb... To przecież też jest do przewalczenia (no ok, np. moich wszystkich nie zaspokoi, bo jestem bi, ale tu jest jasna sytuacja). Moim zdaniem wszystkie potrzeby trzeba partnerowi sygnalizować i mówić o nich, bo sygnały nie zawsze są zrozumiałe.

Ja o moich problemach seksualnych może kiedyś tu napiszę, ale to jest bardziej skomplikowane. Lubię seks, ale zwykle w głowie dzieje mi się jedno, a w ciele drugie i jestem zdecydowanie za mało ukierunkowana na partnera. I mam wrażenie, że on na mnie częściowo też, chociaż twierdzi, że nic takiego się nie dzieje. Może po prostu przenoszę jakoś na niego moje zachowania...
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Seksualność

przez Candy14 04 gru 2012, 15:36
secretladykkk, przeciez nikt nie mowi, ze masz tak nie miec. Jestes jaka jestes. Dziewczyny mowia raczej, zebys uczciwie stawiala sprawe poznajac jakiegos faceta i dawala mu wybor czy chce byc z kims ze znikomym libido czy nie

Seksualność

przez L.E. 04 gru 2012, 20:19
secretladykkk, nie chciałam na Ciebie naskakiwać i Cię oceniać. Jeśli poczułaś się zaatakowana to przepraszam.
Nie znam facetów, którzy nie mieliby kompletnie potrzeb seksualnych (albo nic o tym nie wiem) albo potrafiliby się ich wyrzec.

Seksualność

przez carlosbueno 04 gru 2012, 20:24
L.E. napisał(a):secretladykkk, nie chciałam na Ciebie naskakiwać i Cię oceniać. Jeśli poczułaś się zaatakowana to przepraszam.
Nie znam facetów, którzy nie mieliby kompletnie potrzeb seksualnych (albo nic o tym nie wiem) albo potrafiliby się ich wyrzec.

jak to nie znasz a ja ;)
Największy Forumowy Maruda

Seksualność

przez niosaca_radosc 04 gru 2012, 20:26
Lilith, wszystko przed Tobą.
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

Seksualność

przez L.E. 04 gru 2012, 20:34
carlosbueno, celibat się nie liczy :mrgreen:
A jakbyś miał kobietę na stałe to nie chciałbyś seksu uprawiać? ;)

Seksualność

przez carlosbueno 04 gru 2012, 20:35
L.E. napisał(a):carlosbueno, celibat się nie liczy :mrgreen:
A jakbyś miał kobietę na stałe to nie chciałbyś seksu uprawiać? ;)

pewnie chciałbym, ale nie mam i 3 dekady ponad przeżyłem bez seksu.
Największy Forumowy Maruda

Seksualność

przez L.E. 04 gru 2012, 20:38
carlosbueno, dla mnie to jest jasna zależność: nie ma związku -> nie ma seksu (wiem, że są wyjątki).
Więc to nie jest aż tak kwestia wytrzymania, ile braku możliwości.
A poza tym to kompletnie nie rozumiem, czemu Ty sobie jeszcze baby nie znalazłeś. Przecież cholernie atrakcyjny jesteś. Jakbym była wolna to bym się od razu za Ciebie brała :mrgreen: (A jakbym była rozwiązła to bym się brała i tak :mrgreen: )

Seksualność

przez Candy14 04 gru 2012, 20:46
A poza tym to kompletnie nie rozumiem, czemu Ty sobie jeszcze baby nie znalazłeś. Przecież cholernie atrakcyjny jesteś. Jakbym była wolna to bym się od razu za Ciebie brała :mrgreen: (A jakbym była rozwiązła to bym się brała i tak :mrgreen: )

:brawo: :D

Seksualność

przez Artemizja 10 gru 2012, 11:25
Nie wiem,czy ktoś to zauważyl,ale wydaje mi się,że kobiety reagują bardzo agresywnie,kiedy druga kobieta potrafi eksponować swoją seksualność.Przykładowo do autobusu wchodzi dziewczyna-atrakcyjna,ładna,ubrana w sposób,który podkreśla seksualność.I teraz tak-mężczyzna będzie "obcinał"wzrokiem,może nawet zagada,pojawią się fantazje.Natomiast kobiety będą patrzyły krytycznym okiem,dopatrywały się jakichś niedoskonałości w stylu"wyższych szpilek w sklepie nie było?Ale o paznokcie,to mogłaby zadbać.Kolor tej bluzki jest ohydny.Założyła sobie mini a ma krzywe nogi",i tak dalej...
Zauważyliście coś takiego?

Administrator

Sortuj wg