Seksualność

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Seksualność

przez mark123 18 lis 2012, 19:40
L.E. napisał(a):mark123, czemu nie potrafisz?
Ile masz lat?

Mam 22 lata, nie wiem, czemu nie potrafię.

Seksualność

przez L.E. 18 lis 2012, 19:44
mark123, to może jesteś bi?
Mam znajomego, który w wieku 26 lat nie umie jeszcze do końca powiedzieć czy jest bi czy homo...
Może masz w sobie jakieś skłonności, których nie rozumiesz lub boisz się zaakceptować?
Byłeś w związku?
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Seksualność

przez Artemizja 18 lis 2012, 19:47
Saanna, w eksponowaniu seksualności jak najbardziej może się objawiać agresja.Zawsze uważałam siebie za kogoś mało agresywnego.Okazało się,że czasami rekompensuję to sobie w inny sposób-krwistoczerwone długie pazury,szpilki,od czasu do czasu dopasowane kiecki,ostrzejszy makijaż.Zdarzało mi się to od czasu do czasu i nie zwracałam na to uwagi.Dopiero kiedy terapeutka mi powiedziała,że widzi mnie w trzech odsłonach-czasami jako przerażone dziecko,które całkowicie próbuje ukryć pod długimi golfami swoją seksualność,Wampa-który kipi złością,ma w sobie pazur,podkreśla swoją seksualność i z trzeciej strony-jako osobę stonowaną.

Najgorzej to się czułam w związku, gdzie facet wręcz konia z wozem potrzebował, żeby mnie zaciągnąć do łóżka, ja nienawidziłam siebie za to, że nie spełniam jego potrzeb i zaczynałam już traktować seks jak małżeński obowiązek (bez małżeństwa).
No znam to...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Seksualność

przez mark123 18 lis 2012, 19:51
L.E. napisał(a):mark123, to może jesteś bi?
Mam znajomego, który w wieku 26 lat nie umie jeszcze do końca powiedzieć czy jest bi czy homo...
Może masz w sobie jakieś skłonności, których nie rozumiesz lub boisz się zaakceptować?
Byłeś w związku?

Nie wiem, czy jestem bi czy nie jestem. Nie byłem w związku. Wiem natomiast, że mam obrzydzenie do narządów płciowych i do tego, żeby z kimkolwiek to robić.

Seksualność

przez Saraid 18 lis 2012, 19:54
mark123, skąd to obrzydzenie ma jakieś podłoże przecież?
Saraid

Seksualność

przez L.E. 18 lis 2012, 19:57
mark123, a robisz coś z tym? Mam na myśli terapię...
Problem z orientacją to jedno, a obrzydzenie dla siebie drugie...
Musisz być tym strasznie sfrustrowany...

-- 18 lis 2012, 18:58 --

W sumie to nie zrozumiałam, czy masz to obrzydzenie dla narządów w ogóle czy swoich...

Seksualność

przez mark123 18 lis 2012, 20:02
Svafa napisał(a):mark123, skąd to obrzydzenie ma jakieś podłoże przecież?

Nie wiem, czy ma jakieś podłoże czy nie. Nie wiem za bardzo, jak jest na przykład z seksualnością u autystyków, gdyż jest możliwość, że to mam. Coś tam gdzieś przeczytałem kiedyś, że osoby z autyzmem mogą mieć jakąś dziwną seksualność, więc może u mnie to jakoś z tym jest związane, ale nie wiem dokładnie.

Seksualność

przez Saraid 18 lis 2012, 20:05
mark123, więc powinieneś to leczyć?nie chcesz?psychoterapią?Wszystko ma swoją przyczynę.
Saraid

Seksualność

przez Artemizja 18 lis 2012, 20:07
mark123, byłeś może u seksuologa?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Seksualność

przez mark123 18 lis 2012, 20:11
L.E. napisał(a):mark123, a robisz coś z tym? Mam na myśli terapię...
Problem z orientacją to jedno, a obrzydzenie dla siebie drugie...
Musisz być tym strasznie sfrustrowany...

-- 18 lis 2012, 18:58 --

W sumie to nie zrozumiałam, czy masz to obrzydzenie dla narządów w ogóle czy swoich...

Do swoich nie mam obrzydzenia. Mam obrzydzenie do cudzych. Nie robię z tym nic, bo nie czuję, by mi to przeszkadzało.

Seksualność

przez L.E. 18 lis 2012, 20:13
mark123, wybacz niezrozumienie, ale jak może Ci to nie przeszkadzać :!: :?:

Seksualność

przez niosaca_radosc 18 lis 2012, 20:13
Mnie seksualność zawsze kojarzyła się z pewną siebie, szczupłą kobietą z tymi cholernymi czerwonymi szpilkami, jakąś obcisłą kiecką, do tego koniecznie czerwone pazury i mocny make-up. Nie spełniam żadnego warunku więc zawsze uważałam, że jestem pozbawiona seksualności i spychałam ją na boczny tor. Bardzo boczny tor...
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

Seksualność

przez Saanna 18 lis 2012, 20:15
Lilith napisał(a):Saanna, w eksponowaniu seksualności jak najbardziej może się objawiać agresja.Zawsze uważałam siebie za kogoś mało agresywnego.Okazało się,że czasami rekompensuję to sobie w inny sposób-krwistoczerwone długie pazury,szpilki,od czasu do czasu dopasowane kiecki,ostrzejszy makijaż.Zdarzało mi się to od czasu do czasu i nie zwracałam na to uwagi.Dopiero kiedy terapeutka mi powiedziała,że widzi mnie w trzech odsłonach-czasami jako przerażone dziecko,które całkowicie próbuje ukryć pod długimi golfami swoją seksualność,Wampa-który kipi złością,ma w sobie pazur,podkreśla swoją seksualność i z trzeciej strony-jako osobę stonowaną.

Najgorzej to się czułam w związku, gdzie facet wręcz konia z wozem potrzebował, żeby mnie zaciągnąć do łóżka, ja nienawidziłam siebie za to, że nie spełniam jego potrzeb i zaczynałam już traktować seks jak małżeński obowiązek (bez małżeństwa).
No znam to...

ciekawe o czym piszesz. we mnie były praktycznie walka dwóch jakby osób - kochanej, ciepłej osóbki, słodkiej och ach, ale tez biernej i wycofanej. A z czasem dochodziła moja druga natura (ktora do konca sie nie realizowała, raczej dochodziła czasami do głosu), tez obcisle sukienki - czasem chciałam sie przeistoczyc w takiego wampa - szpilki, makijaż. Choc to nie dokonca bylo takie moje - owszem potrzeba byla, ale zadko kiedy wlasnie tak sie ubieralam. Była własnie taka wew walka we mnie, bo nie wiedziałam kim jestem. Dopiero jakoś rok temu zaczelo sie scalac, (pozniej sie to z-ebało) i teraz przez to, ze stłumiłam złośc i agresje, ubieram sie w worki na ziemniaki. jestem taka ciepła kluchą. nijaką wręcz i nudna.

Seksualność

przez L.E. 18 lis 2012, 20:15
nienormalna21, coś w tym jest, co piszesz, ale myślę, że zdrowa seksualność wiąże się z tym, że i sobie i swojemu partnerowi wydajesz się pociągająca nawet w wytartej piżamie z flaneli :D

Sortuj wg