Parafilie

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Parafilie

przez mark123 09 lip 2013, 20:03
Lilith napisał(a):mark123, a dlaczego nie? Przecież od tego jest też ten temat, no i jakby nie patrzeć- jesteś na forum anonimowy, więc nie masz się czego bać. Jeśli chcesz, żeby inni pomogli Ci dojść do jakichś wniosków, to po prostu o tym napisz. Jeśli będziesz później ten post chciał usunąć, to wystarczy, że dasz mi znać na PW.

Ja już gdzieś w jakimś temacie napisałem (nie pamiętam teraz w jakim) jakiś czas temu, bo się w końcu zdecydowałem, ale nikt nie wiedział, czy to parafilia, czy nie. A napisałem w innym temacie, bo ten nie poszedłby wtedy do góry.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Parafilie

przez khaleesi 11 lip 2013, 20:49
Mushroom napisał(a):Nekrociconovoyeuryzm - czerpanie przyjemności przez podglądanie kopulujących martwych bocianów

Ale jak moga kopulować martwe bociany? Nawet moja psychiczna wyobraznia tego nie ogarnia :mrgreen:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Parafilie

przez mark123 14 lip 2013, 20:25
Albo napiszę, zobaczę, czy ewentualnie w tym dziale będzie ktoś coś bardziej wiedział.

Wygląda to u mnie tak, że erekcję mam często (no bo nie zawsze się pojawia) w następujących przypadkach (wszystko dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn):

1. gdy wyobrażę sobie jakąś osobę, która cierpi z powodu tego, że jest brudna (w większości chodzi o dłonie) lub z powodu chorych albo spoconych dłoni i że chwytam tą osobę za dłonie lub pocieram dłonie tej osoby i to przechodzi z tej osoby na mnie i tamta osoba nie ma już problemu lub to się "kopiuje" i mamy razem ten sam problem
2. gdy wyobrażę sobie jakąś załamaną osobę, którą pocieszam
3. gdy wyobrażę sobie, że jakaś osoba cierpi z powodu tego, że jej ciałem zawładnęli kosmici lub siły nadprzyrodzone lub z powodu tego, że jej ciało (szczególnie dłonie) zostało pokryte jakąś substancją niewiadomego pochodzenia i że pocieram dłonie tej osoby i wszystko przechodzi z tej osoby na mnie i tamta osoba nie ma już problemu lub się to "kopiuje" i mamy razem ten sam problem
4. gdy widzę na ulicy kogoś pocierającego albo otrzepującego swoje dłonie lub czasami, gdy zobaczę kogoś, kto ma brudne dłonie
(bo wyobrażam sobie w tych sytuacjach, że ta osoba ma na dłoniach coś, czego chciałaby się pozbyć)

Podczas masturbacji wyobrażam sobie powyższe sytuacje, nie mam innych wyobrażeń seksualnych.

We wszystkich 4 przypadkach zazwyczaj jednocześnie jest mi żal drugiej osoby i mam erekcję. W 1, 2 i 3 przypadku i przy masturbacji wyobrażam sobie czasem też, że druga osoba mi potem dziękuje.

Czasami wykonuję też pewne czynności ze swoimi dłońmi. Np. pocieram dłonie o siebie i o twarz konkretną ilość razy; by mieć spocone dłonie; albo smaruję mydłem lub płynem do naczyń konkretną ilość razy i nie spłukuję przez pewien czas, by mieć suche; albo czasami, ale rzadko brudzę o coś.

Zaczęło się to w wieku 12 lat, gdy zaczęła się rozwijać seksualność mojego organizmu. Pierwszymi sytuacjami (jeśli dobrze pamiętam), które wywołały trochę erekcję były sytuacje, gdy robiło mi się żal osób, która po napisaniu czegoś na tablicy w szkole otrzepywały swoje dłonie z kredy. Zacząłem też czasem podbierać jakiś kawałek kredy i tak, by nikt nie widział pocierać go o swoje dłonie.
Wcześniej miałem wstręt do widzialnego brudu, gdy jakiś na sobie zauważyłem, to musiałem szybko wymyć/wytrzeć. Potem się to trochę zmieszało w przypadku brudnych dłoni, czasem "króluje" wstręt, a czasem podniecenie seksualne.

-- 27 lut 2015, 07:45:42 --

I jeszcze mam też erekcję, gdy czytam o jakiejś cierpiącej osobie lub gdy widzę w telewizji jakąś cierpiącą osobę. Dotyczy niektórych rodzajów cierpień.

Ale podczas erekcji nie czuję się w ogóle podniecony, tylko czuję wyrzuty sumienia, że powinienem przejąć cierpienie na siebie (lub chociaż cierpieć razem z innymi cierpiącymi). No ale, jak jest erekcja na konkretną sytuacje, to musi być podniecenie, tyle, że go nie identyfikuje. Wyczytałem, że niby brak podniecenia przy obecności parafilii może wystąpić w przypadku wyparcia seksualności przez osobowość i wtedy realizacja parafilii odbywa się w motywach nieseksualnych. I w sumie się zgadza, bo np. brudzę sobie, aby "nie zostawiać innych cierpiących z powodu brudnych dłoni samych z tym cierpieniem". I chyba wyparcie seksualności jest przyczyną mojego braku zainteresowania seksem.

U mnie parafilia ma przebieg kompulsywny, poświęcam jej znaczną część dnia.

Moja parafilia jest w sumie ostrym zboczeniem, bo jakby przełożyć ją na stosunek seksualny, to potrzebowałbym seksu z cierpiącą kobietą potrzebującą chociaż częściowego uwolnienia z cierpienia.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Parafilie

przez Artemizja 22 sie 2016, 08:37
khaleesi napisał(a):
Mushroom napisał(a):Nekrociconovoyeuryzm - czerpanie przyjemności przez podglądanie kopulujących martwych bocianów

Ale jak moga kopulować martwe bociany? Nawet moja psychiczna wyobraznia tego nie ogarnia :mrgreen:
Moja tez nie :mrgreen:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg