Parafilie

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Parafilie

przez Artemizja 13 lis 2012, 09:55
A wracając do parafilii... ;)
To,co wymieniłam w pierwszym poście nie jest spisem wszystkich parafilii.Takiego dokładnego spisu niestety po prostu nie da się wykonać...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Parafilie

przez Nana13 13 lis 2012, 15:08
carlosbueno, nie, zadnych wnukow nie chce :D Moja mami mowila, ze zdecydowala sie na mnie bo czula nacisk ze strony rodziny, ze powinna miec dziecko choc sama nie miala instynktu macierzynskiego. Dzieci nie lubila i nie polubila po urodzeniu mnie. Ja przejelam jej poglady w tym temacie i obrzydzaja mnie dzieci. Takze ja nie chce miec dziecka, a ona nie chce wnuka 8) Zięcia by tylko chciała.

Tak szczerze to autopedofilia troche mnie chyba dotyczy. Tylko, ze ja bym chciala z tego zrobic styl zycia a nie ograniczyc to do sfery seksualnej. Chcialabym miec partnera, ktory traktowalby mnie jak mala dziewczynke. Chyba nie nadaje sie zeby byc pelnowartosciowa "żoną", ale chcialabym zeby ktos sie mna zaopiekowal jak dzieckiem i wychowal mnie jak swoją kochaną córeczke 8) po**bało mnie?
...potwory nie istnieją, ale ludzie tak...

Parafilie

przez carlosbueno 13 lis 2012, 16:43
Nana13
a ja bym chciał dziewczynę która by traktowała mnie jak dziecko a nie jak dorosłego, odpowiedzialnego faceta bo tego nie znoszę i nie potrafię czy może nie chcę taki być.
A moja mama chce wnuki bo jej siostry mają już ich pełno a nawet prawnuki tylko ona jest bez mimo że troje dzieci ma ale chyba będzie musiała pogodzić się z ich brakiem bo siostra jest zbyt chora na nie a ja z bratem zbyt aspołeczni.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Parafilie

przez LucP84 13 lis 2012, 19:45
Nana13 napisał(a):
carlosbueno napisał(a):ja byłem wychowany w przesadnej pruderii nikt z mojego rodzeństwa nie miał sympatii czy seksu przed 25 rokiem życia, a całe dzieciństwo, młodzieńczość słyszałem komentarze matki na temat innych 15-17 latków jak oni mogą z sobą chodzić w taki wieku przecież to dzieci jeszcze, seks w tym wieku jest nienormalny itp. a później jak przekroczyliśmy 20 tke dziwiła się czemu my nikogo nie mamy.

U mnie podobnie. Jak bylam nastolatka moja matka bardzo ostro (delikatnie rzecz ujmujac) wypowiadala sie o licealistkach majacych chlopakow. Nawet na studiach średnio sie zapatrywala na zwiazki mlodych ludzi. Teraz gdy jestem juz starą babą pyta mnie czseto czemu ja sie nie spotykam z chlopakami, czy mi dobrze tak samej i takie tam. Teraz to juz po ptakach, za stara jestem na randki 8)
Moi rodzice do dziś się dziwią że czasem jestem przygnębiony z powodu samotności, raz jako argument podali że księża są sami i żyją :lol: :lol: a mnie takie gadanie doprowadza do wściekłości i zwykle trzaskam wtedy drzwiami.
LucP84

Parafilie

przez Nana13 13 lis 2012, 19:59
carlosbueno, jak sądzisz my jestesmy troche opóźnieni?
...potwory nie istnieją, ale ludzie tak...

Parafilie

przez Vian 13 lis 2012, 20:12
Nana13, carlosbueno, trochę w tym osobowości zależnej chyba, trochę masochizmu, nie sądzicie..? ;-) Chyba o tę odpowiedzialność się rozchodzi...
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Parafilie

przez carlosbueno 13 lis 2012, 20:36
Nana13 napisał(a):carlosbueno, jak sądzisz my jestesmy troche opóźnieni?
inteligencje mam o.k nawet ponad przeciętną ale opóźniony w sensie przystosowania do życia to na pewno jestem. Nienawidzę odpowiedzialności choć wiem że to trzeba w końcu zrobić albo po prostu z sobą skończyć. No ale to już zupełny off top.

Parafilie

przez Vian 13 lis 2012, 20:41
Ja tylko zauważę, że rozwój intelektualny i emocjonalny nie zawsze idą ze sobą w parze. ;-)

U mojego byłego np. nie szedł... :P
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Parafilie

przez carlosbueno 13 lis 2012, 20:52
Vian napisał(a):Ja tylko zauważę, że rozwój intelektualny i emocjonalny nie zawsze idą ze sobą w parze. ;-)

U mojego byłego np. nie szedł... :P

ja mam inteligencje emocjonalną na skrajnie niskim poziomie niestety a ona w życiu jest ważniejsza od tej IQ chyba że byłbym jakimś geniuszem matematycznym, komputerowym ale nim nie jestem.

Parafilie

przez ladywind 13 lis 2012, 21:39
carlosbueno napisał(a):inteligencje mam o.k nawet ponad przeciętną ale opóźniony w sensie przystosowania do życia to na pewno jestem.
to ile Ci wyszlo IQ? pochwal się ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Parafilie

przez LucP84 13 lis 2012, 21:43
Mi w testach wychodzi 110-115 IQ, ale nie wiem na ile to poważne testy, ale chyba w dwóch tak wyszło, jedno to ten z TVN jak kiedyś takie narodowe badanie IQ było.
LucP84

Parafilie

przez Vian 13 lis 2012, 21:44
Na inteligencję emocjonalną nie ma szczególnie wiarygodnych testów, więc wiesz... Niech żywi nie tracą nadziei ;-)

-- 13 lis 2012, 21:45 --

jedno to ten z TVN jak kiedyś takie narodowe badanie IQ było.

Ten w którym na koncu było zadanie z fizyki "sunie klocek po równi pochyłej" ? :mrgreen:
Lisbeth Salander

Parafilie

przez ladywind 13 lis 2012, 21:48
Vian napisał(a):Na inteligencję emocjonalną nie ma szczególnie wiarygodnych testów, więc wiesz... Niech żywi nie tracą nadziei ;-)

-- 13 lis 2012, 21:45 --

jedno to ten z TVN jak kiedyś takie narodowe badanie IQ było.

Ten w którym na koncu było zadanie z fizyki "sunie klocek po równi pochyłej" ? :mrgreen:

To pewnie był Syzyf :lol:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Parafilie

przez carlosbueno 13 lis 2012, 22:30
ladywind napisał(a):
carlosbueno napisał(a):inteligencje mam o.k nawet ponad przeciętną ale opóźniony w sensie przystosowania do życia to na pewno jestem.
to ile Ci wyszlo IQ? pochwal się ;)

najwięcej mi 129 wyszło a najmniej 108 w tym w tvn to koło 120 miałem, żaden ze mnie geniusz taka Doda ma 150 i jest w Mensie.

Sortuj wg