Parafilie

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Parafilie

przez carlosbueno 12 lis 2012, 22:37
A seks 14-latki z seksownym panem nauczycielem?
pewnie też.
Ale np taki 18 latek uprawiający seks z prawie 15-latką podpada pod kryminał i pedofilię choć to przecież całkiem normalne jest wg mnie i na pewno często się zdarza.
Największy Forumowy Maruda

Parafilie

przez Vian 12 lis 2012, 22:43
No bo trzeba gdzieś ustanowić sztywną, prawną granicę.

pewnie też.

No właśnie wątpię, czy ludzie równie swobodnie podchodzą do romansów nieletnich dziewcząt z nauczycielami, co do jakichś wzdychań nieletnich chłopców do nauczycielek. Znam parę takich romansów nauczyciel - uczennica i każdy się konczył bardzo źle.

A swoją drogą kto z Was przymknąłby oko na romans swojego 14-letniego dziecka z powiedzmy 2-krotnie starszym nauczycielem?
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Parafilie

przez carlosbueno 12 lis 2012, 22:47
ja to jak słyszę jak jakiś 14-15 latek uprawiał seks z nauczycielką to mu zazdroszczę ale pewnie jakbym miał dziecko w tym wieku to by już tak nie było ale w sumie jakby miało z 17- 18 lat to w sumie by uszło zresztą to czyste dywagacje.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Parafilie

przez Nana13 13 lis 2012, 00:36
Vian napisał(a):A swoją drogą kto z Was przymknąłby oko na romans swojego 14-letniego dziecka z powiedzmy 2-krotnie starszym nauczycielem?

Ja bym chyba przymknela oko ;) Oczywiscie tylko teoretyzuje, bo dziecka nie mam i nie zamierzam miec. Mam jednak w tej chwili juz 16-letnia kuzynke, ktora od około 4 lat wykazuje bardzo duze zainteresowanie seksem. Zawsze uraczała mnie swoimi opowieściami co, jak i gdzie. Czasem o cos pytala. Widocznie niektore dzieci wczesnie dojrzewaja. Czy w takich przypadkach trzeba sztucznie hamować dziecko? Sama nie wiem. Wychodze z zalozenia, ze nad tym sie raczej nie zapanuje a zamykanie dziecka w zlotej klatce to tez nie jest rozwiazanie. To sa kwestie do ktorych trudno mi sie jednoznacznie ustosunkowac. Co bym zrobila z 13-15 letnią córka, ktorej libido szaleje? Pewnie probowalabym wytlumaczyc, ze sa inne sposoby na rozladowanie napiecia :mrgreen: , ale jakby sie stalo to chyba nie robilabym z tego dramatu.
...potwory nie istnieją, ale ludzie tak...

Parafilie

przez Vian 13 lis 2012, 01:06
Jakby moje 14-letnie dziecko przespało się z 18-letnim kolegą, to by się obyło bez rozlewu krwi, aczkolwiek szczęśliwsza bym była, gdyby to wszystko się zaczęło jednak trochę później.

Ale jakby moje 14-letnie dziecko wylądowało w łóżku z 2-krotnie starszym nauczycielem, to bym chyba gnojka rozszarpała.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Parafilie

przez carlosbueno 13 lis 2012, 01:14
lepszy seks w wieku 14 lat niż jego brak do 25-ki czy 30-tki ja jakbym miał dziecko chociaż nie zamierzam to bym się cieszył że uprawia młodo seks może nie 14 lat od razu( choć też bym w rozpacz nie wpadł) ale jakby miało z 16 naście to bym to popierał to najlepszy czas na pierwsze doświadczenia i miłości i nie musiałoby później przeżywać takich cierpień jak ja związanych z byciem stary prawiczkiem.

Parafilie

przez Nana13 13 lis 2012, 01:30
carlosbueno, dokładnie. Wazne tylko by uswiadomic dziecko zeby sie zabezpieczac i starac sie byc w miare rozsadnym w tych kwestiach. Jakies zastraszanie np. ze jak wyjdzie brzuch to nie ma po co wracac do domu, ze w tym wieku liczy sie tylko nauka, jakies szlabany itp. moga prowadzic tylko do niezdrowych zaburzen.
Z drugiej strony... poznalam dwie dziewczyny, ktore przed 18 rokiem zycia paraly sie prostytucja i jedna, ktora juz przed osiagnieciem pelnoletniosci miala za soba gang bang. To juz patola. Nie wiem co bym robiła z taką córką :?

Parafilie

przez carlosbueno 13 lis 2012, 01:38
ja byłem wychowany w przesadnej pruderii nikt z mojego rodzeństwa nie miał sympatii czy seksu przed 25 rokiem życia, a całe dzieciństwo, młodzieńczość słyszałem komentarze matki na temat innych 15-17 latków jak oni mogą z sobą chodzić w taki wieku przecież to dzieci jeszcze, seks w tym wieku jest nienormalny itp. a później jak przekroczyliśmy 20 tke dziwiła się czemu my nikogo nie mamy.
Oczywiście odwrotna sytuacja też chyba nie jest za dobra jak pozwala się 13 latka robić co chcą chodzić na jakieś dyskoteki gdzie uprawiają seks ale wiem np że Niemczech czy Danii już 13 14 latki prawie że legalnie uprawiają seks za wiedzą i zgodą rodziców.

Parafilie

przez Nana13 13 lis 2012, 01:57
carlosbueno napisał(a):ja byłem wychowany w przesadnej pruderii nikt z mojego rodzeństwa nie miał sympatii czy seksu przed 25 rokiem życia, a całe dzieciństwo, młodzieńczość słyszałem komentarze matki na temat innych 15-17 latków jak oni mogą z sobą chodzić w taki wieku przecież to dzieci jeszcze, seks w tym wieku jest nienormalny itp. a później jak przekroczyliśmy 20 tke dziwiła się czemu my nikogo nie mamy.

U mnie podobnie. Jak bylam nastolatka moja matka bardzo ostro (delikatnie rzecz ujmujac) wypowiadala sie o licealistkach majacych chlopakow. Nawet na studiach średnio sie zapatrywala na zwiazki mlodych ludzi. Teraz gdy jestem juz starą babą pyta mnie czseto czemu ja sie nie spotykam z chlopakami, czy mi dobrze tak samej i takie tam. Teraz to juz po ptakach, za stara jestem na randki 8)

Parafilie

przez Vian 13 lis 2012, 02:02
Teraz to juz po ptakach, za stara jestem na randki 8)

A co, zęby nosisz w torebce..?
Lisbeth Salander

Parafilie

przez Nana13 13 lis 2012, 02:06
Vian napisał(a):A co, zęby nosisz w torebce..?

Nie, zainwestowalam w implanty.

Parafilie

przez Vian 13 lis 2012, 02:08
To nie jesteś za stara! Szoruj randkować!
Lisbeth Salander

Parafilie

przez Nana13 13 lis 2012, 02:11
Vian, a co zapraszasz :mrgreen: ?

Parafilie

przez carlosbueno 13 lis 2012, 09:39
U mnie podobnie. Jak bylam nastolatka moja matka bardzo ostro (delikatnie rzecz ujmujac) wypowiadala sie o licealistkach majacych chlopakow. Nawet na studiach średnio sie zapatrywala na zwiazki mlodych ludzi. Teraz gdy jestem juz starą babą pyta mnie czseto czemu ja sie nie spotykam z chlopakami, czy mi dobrze tak samej i takie tam. Teraz to juz po ptakach, za stara jestem na randki
a o wnuki matka się nie dopomina bo u mnie tak. Jak chodziłem do szkoły na studia to uważała że najpierw nauka a później jak skończę będzie pora na dziewczyny, ale jakoś nie przyszła bo za stary byłem, jestem na to żeby zaczynać, no ale nie mogę wszystkiego zwalać na rodziców bo innym krytyka rodziców nie przeszkodziła mieć partnerów w młodym wieku wręcz często na przekór im postępowali. Zresztą ja mam rodziców urodzonych w latach 40-tych i dla ludzi z tego pokolenia seks to tabu a seks nastolatków jest niemoralny i grzeszny młodsi rodzice mieli, mają zwykle inne zapatrywania.

Sortuj wg