Parafilie

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Parafilie

przez L.E. 11 lis 2012, 23:03
carlosbueno, jeśli chodzi o sprawę Polańskiego to moim zdaniem powinni ścigać rodziców tej laski.
Gdzie byli, gdy ich córka kręciła się po domu pełnym starych, napalonych dziadów?
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Parafilie

przez Artemizja 11 lis 2012, 23:06
Nie,interpretacja polega na tym,że dla pedofila nie jest istotny wiek dziecka tylko to w jakim stopniu jest ono fizycznie dojrzałe.Patrzymy tutaj teraz okiem pedofila-co jest dla niego ważne.A dla niego ważne są dzieci okresie przedpokwitaniowym lub wczesnej fazie pokwitania i nieważne,ile będą mieć lat.To jest jedynie pokazane z perspektywy pedofila.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Parafilie

przez Vian 11 lis 2012, 23:07
Parafilie są traktowane jako zaburzenie podlegające terapii jeśli wiążą się z zadawaniem przemocy wbrew woli drugiej strony (sadyzm kliniczny, pedofilia itd), chodzi o ciężkie, trwałe okaleczenia (np. kanibalizm seksualny), dana osoba nie jest w stanie osiągnąć satysfakcji seksualnej w inny sposób albo pojawiły się w wyniku stosowania przemocy.

W przeciwnym razie nie są traktowane jako coś niewłaściwego, co należy prostować. Większości ludzi dotyczy w mniejszym albo wiekszym stopniu przynajmniej jedna parafilia.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Parafilie

przez carlosbueno 11 lis 2012, 23:10
L.E. napisał(a):carlosbueno, jeśli chodzi o sprawę Polańskiego to moim zdaniem powinni ścigać rodziców tej laski.
Gdzie byli, gdy ich córka kręciła się po domu pełnym starych, napalonych dziadów?

to były czasy dzieci kwiatów, wolnej miłości i sex, drugs, rock roll pewnie więcej razy dochodziło do takich przypadków tylko niewiele ujrzało światło dzienne.
W filmie dokumentalnym Fidyka kręconym w Suazi jest mowa że tam większość 12 latek jest już dawno po swoim pierwszym razie i to często w wyniku gwałtu wujka lub sąsiada czyli można powiedzieć kraj pedofilii a średnia długość życia 30 lat bo wszyscy prawie Aids mają.
Największy Forumowy Maruda

Parafilie

przez Vian 11 lis 2012, 23:17
carlosbueno, bo tam wierzą, że seks z dziewicą jest lekarstwem na ADIS.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Parafilie

przez Artemizja 12 lis 2012, 21:19
Vian, mówisz poważnie?Straszne.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Parafilie

przez L.E. 12 lis 2012, 21:23
Lilith, też o tym słyszałam. Dobrze, że misjonarze mogą w końcu rozdawać prezerwatywy ;)
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Parafilie

przez Vian 12 lis 2012, 21:43
Vian, mówisz poważnie?Straszne.

Tzn informacji z pierwszej ręki nie mam ;-) , program o tym w telewizji kiedyś widziałam i też mnie to zszokowało, więc to zapamiętałam.
Lisbeth Salander

Parafilie

przez Artemizja 12 lis 2012, 21:55
Vian, szkoda,że nie pamiętasz jaki to program,bo sama bym obejrzała.
Mnie zszokował rytualny homoseksualizm na Malanezji,w którym musi wziąć udział każdy młody mężczyzna.Wierzą,że sperma jest niezbędna do tego,żeby mężczyzna mógł się rozwijać,że jej zasoby odnawiają się powoli i żeby jej "nie tracić",to wymieniają nasienie między sobą.Po osiągnięciu dorosłości zaczynają przestawiać się na heteroseksualizm,a calkowicie zaprzestają stosunków homoseksualnych,kiedy rodzi im się pierwsze dziecko.

Administrator

Parafilie

przez Vian 12 lis 2012, 21:59
Oj, kotek, to sporo lat temu było... Chyba nawet nie oglądałam od samego początku...
Ale parę linków znalazłam:

http://www.monar.net.pl/Article777.html
http://zplusami.pl/leki/leki-na-aids-czesc-4/

O tej Malanezji to nowości dla mnie, sama muszę poczytać... :o
Lisbeth Salander

Parafilie

przez Artemizja 12 lis 2012, 22:02
Vian, o Malanezji przeczytałam w "Psychologii zaburzeń" Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego w tomie 2 jakbyś chciała.
A pod linki już zaglądam.Dzięki ;)

Administrator

Parafilie

przez Nana13 12 lis 2012, 22:20
Gdzies w Afryce ponoc tez "leczy sie" lesbijki poprzez gwałt zbiorowy. :?

Pedofilia pedofilii tez nierówna. To samo z zoofilia. Ja potepiam "dobra" i "zla" pedofilie/zoofilie. Jestesmy jednak niby homo sapiens wiec powinnismy czasem opanowac wlasne hucie. Trudno jednak porownywac faceta gwałcącego noworodka z dwudziestolatką bzykającą się z 14-latkiem w ktorym hormony buzują. To wszytsko są bardzo płynne kwestie.

Ale tego, że mozna podniecac sie pryszczami nie wiedzialam :D
...potwory nie istnieją, ale ludzie tak...

Parafilie

przez carlosbueno 12 lis 2012, 22:27
może ten film to był "Taniec trzcin" choć ja osobiście tego nie zapamiętałem jakoby seks z dziewicą miał leczyć aids ale pamiętam że winę za Aids zwalano na używanie prezerwatyw.
A dla wielu 14 latków seks z seksowną panią nauczycielką to marzenie ;)
Największy Forumowy Maruda

Parafilie

przez Vian 12 lis 2012, 22:34
Nana napisał(a):Gdzies w Afryce ponoc tez "leczy sie" lesbijki poprzez gwałt zbiorowy. :?

To chyba nie tylko w Afryce...
Nie oglądaliście "Nie czas na łzy"? Dobre kino, polecam.

Carlosbueno napisał(a):A dla wielu 14 latków seks z seksowną panią nauczycielką to marzenie ;)

A seks 14-latki z seksownym panem nauczycielem? :P
Lisbeth Salander

Sortuj wg