Test osobowości

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Test osobowości

przez TAO 27 maja 2013, 00:28
Nooo a u mnie... chmmm indywidualista dawca 4 + 2 chmmm nie wiem czy to dobrze czy źle :bezradny: ;)
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

Test osobowości

przez mark123 27 maja 2013, 00:30
To jak na razie widzę, że jestem jedyną osobą, której nie da się określić tylko dwoma typami osobowości. No to teraz będę musiał się dowiedzieć, z jakiej planety pochodzę 8)
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Test osobowości

przez nomorewords43 28 maja 2013, 12:20
Typ 4 - Indywidualista
Indywidualista, Ekscentryk, Tragiczny Romantyk, The Individualist
Nie no bardzo mi przyjemnie, ale to tylko zewnętrzna warstwa cebulki, którą jestem.
Dlatego potraktowałbym to raczej jako zabawę.
nomorewords43

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Test osobowości

przez agulka315 28 maja 2013, 12:39
Indywidualista podtyp Strażnik... chyba pasuje

Enneagram

przez Anna Maria 03 lip 2013, 22:30
9w1

Dziewiątka ze skrzydłem jeden: 9w1 - "Marzyciel"

Dziewiątka z tym skrzydłem, ma zachowanie wzorowego dziecka. Instyktownie zachowuje się cnotliwie, uporządkowanie, sprawiając jak najmniejsze kłopoty otoczeniu. Gdy jest szczęśliwa, posiada dużą moralność i jest dobrym liderem z dobrym sercem i uzdolnieniami do pokojowych rozwiązań. Często posiada poczucie misji do spełnienia, prywatnej lub publicznej, misji w której pracuje ciężko mając na celu dobrobyt wszystkich, którzy są w to zaangażowani. Wyraża miłość zgodnie z wszelkimi zasadami poprawności, chce się angażować, czynić jak najmniej przykrości. Dziewiątka z tym skrzydłem może być bardzo lubiana, skromna, czarująca, delikatna. Czasami posiada wielką grację i opanowanie z odruchami spontaniczności i dużej czułości. Elegancka prostota uczuć.
W stresie, ma tendencję do bycia niestaranną. Może stać się pasywna, bierna i działać z wątpliwą moralnością. Ma poczucie spełniania obowiązków, których wykonywać nie powinna. Zachowuje się jak grzeczne dziecko, znika w tłumie, odsuwa w cień gdy poczuje, że jej uczucia są przez kogoś rozpoznane i rozszyfrowane. Pasywna tolerancja i akceptacja w absurdalnych i szkodliwych sytuacjach. Często znajduje się w jednostronnych związkach gdzie zbyt dużo ofiarowuje, dostając mało w zamian. Bagatelizuje problemy i powtarza sobie, że wszystko będzie dobrze. Popada w łagodne odrętwienie. Ma brak tolerancji dla własnych emocji. Powoli tłumi swoją odczucia.

Słynne dziewiątki ze skrzydłem jeden: Dalai Lama, Mahatma Gandhi, Audrey Hepburn, Martin Sheen, Jim Henson, Walt Disney.
Anna Maria

Enneagram

przez Łapa 03 lip 2013, 23:01
Mi wyszło 5w6 i się w gruncie rzeczy zgadza.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Test osobowości

przez anna.anakaia 04 lip 2013, 23:35
U mnie Typ 3 - Zdobywca

"Trójka może być ufna, spełniona, szczęśliwa ze swojego wizerunku i szczera lub też może być ciągle rywalizująca z innymi, fałszywa, obłudna i zdradziecka" :shock:

rozwiązywanie problemów: agresja - ejjj no nieeee :(
anna.anakaia

Test osobowości

przez pysiunia 07 lip 2013, 19:15
Żaden Enneagram !!!

Pójść do psychologa, by zrobić nowy test osobowości MMPI-2. Test jest baaaaaaaaaaardzo dokładny. Wykazuje nawet, czy odpowiadałaś na pytania szczerze, czy kłamałaś. Miałam niedawno robiony i zgadza się jota w jotę ! Polecam ten test każdemu.

MMPI-2 to wielowymiarowe narzędzie przeznaczone do kompleksowej oceny klinicznej. Służy do oceny osobowości i zaburzeń psychicznych. Może być przydatny w diagnozowaniu takich zaburzeń jak hipochondria, depresja, zaburzenia lękowe, schizofrenia, paranoja i inne.
Podstawowym przeznaczeniem MMPI-2 jest diagnoza psychiatryczna, ale coraz częściej znajduje on także zastosowanie w obszarach nieklinicznych. Narzędzie to jest w zasadzie niezbędne jako dodatkowe źródło informacji w diagnozie w szpitalach psychiatrycznych, często również w sądach.

Pierwsza publikacja MMPI miała miejsce już w 1942 r., w Stanach Zjednoczonych. Od tego czasu Inwentarz cieszy się niezmienną popularnością. W 1989 r. opublikowano zrewidowaną wersję MMPI, czyli MMPI-2. Polska normalizacja kwestionariusza została przeprowadzona na liczącej ok. 1200 osób reprezentatywnej próbie dorosłych Polaków z całego kraju w wieku 18-69 lat.

MMPI-2 jest kwestionariuszem osobowości polegającym na samoocenie. Zadaniem badanego jest ustosunkowanie się do 567 stwierdzeń opisujących różne zachowania i przekonania. Inwentarz pozwala na diagnozę funkcjonowania osoby badanej na ponad 100 wymiarach. Wyniki mogą być ujmowane na 121 skalach, w tym 10 skalach klinicznych i 9 skalach kontrolnych. Kwestionariusz jest przeznaczony dla osób dorosłych.
Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, wierz w siebie, nie szukaj udanej osobowości i powielaj jej.
Jestem sobą, bo oryginały są więcej warte niż kopie :)

Test osobowości

przez Anna Maria 13 sty 2014, 15:36
http://bpd-info.pl/test/

Mi wyszło 31 czyli "masz większość objawów BPD"
Anna Maria

Test osobowości

przez Indifference1 13 sty 2014, 15:47
kasiątko, mi 21 wyszło i też pisało że mam bpd :/ Głupi test bo wcale nie mam A przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Test osobowości

przez Anna Maria 13 sty 2014, 15:51
Indifference1, mi na testach osobowości też wyszły emocje chwiejne :?
Anna Maria

Test osobowości

przez Indifference1 13 sty 2014, 15:57
A w teście na osobowość wyszedł typ 1-perfekcjonista. Wcześniej było 1w9
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Test osobowości

przez violet_hair_ 13 sty 2014, 18:16
4w5 wszystko się zgadza...
violet_hair_*4w5*INFJ*

Test osobowości

przez zaczarowana 13 sty 2014, 18:17
Mi wyszło: 8w7

A w osobowości: Wygląda na to, że masz śladowe symptomy BPD jednak nie są one tak poważne, by utrudniały ci życie
Jeśli większość jest o czymś przekonana, to wcale nie znaczy, iż ma rację.

całkowicie wolna od psychotropów od 24.04.2014r - NIGDY WIĘCEJ!

Sortuj wg