Test osobowości

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Test osobowości

przez carlosbueno 30 kwi 2013, 19:33
ja na pewno jestem antydawcą bo straszliwy egoista ze mnie, do tego jestem zaprzeczeniem wojownika, entuzjasty i zdobywcy czyli wszystkich aktywnych i silnych osobowości. Perfekcjonistą byłem w młodości teraz już nie a strażnik to nie wiem o co chodzi, ale na pewno mam w sobie cechy indywidualisty( mimo braku asertywności i nadwrażliwości na opinie innych) no i obserwatora, mediatora bo stoję z boku i zbytnio się nie angażuje. Słowem żadne ze mnie tzw prawdziwy facet zwykła cipa i tyle.
Największy Forumowy Maruda

Test osobowości

przez oohwowlovely 30 kwi 2013, 20:54
Twój główny typ osobowości to Typ 4 - Indywidualista (Indywidualista, Ekscentryk, Tragiczny Romantyk, The Individualist). Posiadasz także wpływowy podtyp osobowości 7 - Entuzjasta
oohwowlovely

Test osobowości

przez Sorrow 01 maja 2013, 00:52
Zawsze mam 4w5.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Test osobowości

przez Little Red Fox 01 maja 2013, 09:00
Twój główny typ osobowości to Typ 8 - Wojownik (Wojownik, Władca, Szef, The Challenger). Posiadasz także wpływowy podtyp osobowości 1 - Perfekcjonista (Perfekcjonista, Reformator, The Reformer). no nie wierzę :mrgreen: choć wiele rzeczy się zgadza, nie licząc agresji :bezradny:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Test osobowości

przez Siding Spring 01 maja 2013, 11:14
Twój główny typ osobowości to Typ 9 - Mediator (Mediator, Osadnik, The Peacemaker). Posiadasz także wpływowy podtyp osobowości 4 - Indywidualista (Indywidualista, Ekscentryk, Tragiczny Romantyk, The Individualist).

No tak czyli osobowosc unikajaca to wlasnie to co wyzej...;/

Test osobowości

przez mark123 02 maja 2013, 00:09
ja na pewno jestem antydawcą bo straszliwy egoista ze mnie, do tego jestem zaprzeczeniem wojownika, entuzjasty i zdobywcy czyli wszystkich aktywnych i silnych osobowości.

Ja czytając o tych wszystkich 9-ciu osobowościach jestem całkowitym przeciwieństwem zdobywcy i entuzjasty, bo nie posiadam ani jednej cechy tych osobowości. Natomiast co do pozostałych osobowości, to z każdej posiadam co najmniej jedną cechę.

Perfekcjonistą byłem w młodości teraz już nie

Ja w dzieciństwie byłem chyba perfekcjonistą z podtypami obserwatora i mediatora, czyli krócej mówiąc idealista-obserwator.

-- 02 maja 2013, 01:06:23 --

Przejawiały się też cechy innych osobowości (co najmniej jedna) chyba za wyjątkiem wojownika i entuzjasty, ale dominował perfekcjonista, a zaraz za nim obserwator i mediator.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Test osobowości

przez Marga_rita 02 maja 2013, 09:15
W sumie jest w tym coś prawdy.
Wyszło mi,że mój główny typ osobowości to Obserwator,a podtyp Indywidualista.

Test osobowości

przez mark123 02 maja 2013, 13:18
Ciekawe, jaki jest odpowiednik w enneagramie dla perfekcyjnego-melancholika.

-- 02 maja 2013, 14:16:48 --

Tutaj jest test także z 9 typami, tylko że odpowiada się trochę w stylu tak/nie.

http://testosobowosci.eu/
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Test osobowości

przez finalriot 02 maja 2013, 18:11
Typ osobowości - wojownik, podtyp - dawca. Jejku, jedno drugiemu zaprzecza, jestem jakaś skomplikowana.
"Talitha kum, mówię Ci dziewczynko wstań, wcale nie umarłaś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci."

Test osobowości

przez mark123 02 maja 2013, 19:38
finalriot napisał(a):Typ osobowości - wojownik, podtyp - dawca. Jejku, jedno drugiemu zaprzecza, jestem jakaś skomplikowana.

Też jestem mocno skomplikowany, tak, że jeden typ z jednym podtypem osobowości to za mało, by określić mnie. Również trudno tak na 100 procent stwierdzić, co jest u mnie typem, a co podtypem.
Jeszcze nie udało mi się rozwiązać enneagramu tak, by być na 100 procent pewien, że wszystkie odpowiedzi zaznaczyłem dobrze, tak jak czuję i myślę.
A czytając opis tych osobowości, też wysnułem tylko przypuszczenia, nie jestem tak w 100 procentach pewien, czy dobrze odnalazłem u siebie cechy tak jak czuję i myślę. No i czytając opisy również nie potrafię się zamknąć w jednym typie z jednym podtypem.
Albo składam się kilku osobowości o bardzo zbliżonym poziomie przewagi, albo jestem tak tępy, że nawet własnej osobowości nie mam :bezradny:

Test osobowości

przez Arhol 06 maja 2013, 23:35
Wyszła mi 4, ale dużo jest pytań gdzie zwyczajnie nie wiedziałem jak odpowiedzieć,trochę w tym prawdy jest, bo mam silną potrzebę niezależności,co niestety różnie wychodzi przez mój charakter,samotnikiem także jestem więc coś może w tym być.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Test osobowości

przez libertynka 09 maja 2013, 18:17
Wyszło mi 4 - indywidualista, a podtyp 5 - obserwator i też na niektóre pytania nie wiedziałam co odpowiedzieć
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

Test osobowości

przez fatymid 19 maja 2013, 19:17
Ja mam wojownika i obserwatora :)

Test osobowości

przez Lola Rose 26 maja 2013, 22:48
Mam mediatora i obserwatora. W sumie to pasuje do mnie
Jestem jaka jestem

Sortuj wg