Co odróżnia mężczyzn od chłopców?

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez depresyjny21lat 29 lip 2012, 08:03
chce umówić sie z pewna kobieta na randkę ale boje sie co pomyśli o mnie, czuje sie zerem i jak ktos taki moze mnie zaakceptować, po prostu jestem dziwny. okolo rok temu jakaś koleżanka kolegi napisała ze chciała sie ze mną spotkać, normalny facet by sie omówił a ja mam taki hamulec ze muszę byc z tym wszystkim sam bo nikt mnie i tak nie zrozumie mojej świadomości. co mam z soba zrobic by lepiej myśleć o sobie, zaakceptować siebie??
depresyjny21lat

przez Saraid 29 lip 2012, 15:23
depresyjny21lat, Popracować nad własną samooceną najlepiej na terapii ,bo masz wyobrażenia na swój temat bardzo zaniżone,działa to na takiej zasadzie wysyłasz komunikat jestem beznadziejny,nie warto mnie kochać ,nie zasługuje na to...etc i ludzie to odbierają.Musisz sam lepiej sie poczuć,przecież jestes wartościowy tylko tego nie czujesz.Wtedy otoczenie też Cię doceni ,zacznij od pracy nad swoja samooceną .
Saraid

przez depresyjny21lat 29 lip 2012, 17:19
ale kompletnie nie wiem jak mam nad tym popracowac
depresyjny21lat

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 29 lip 2012, 19:59
Moja , psycholog , mówi mi
Marcin, ty , mówisz mi jak dziecko , i ma rację .

przez LucP84 30 lip 2012, 11:38
Ale Ty chyba w jakiś sposób jesteś dumny z tej dziecinności i mam wrażenie że ją nieco pielęgnujesz ;)
LucP84

przez carlosbueno 30 lip 2012, 11:54
Ja zawsze byłem niedojrzały emocjonalnie jak na swój wiek jak chłopacy popijali, popalali czy seks uprawiali ja jeszcze bajki oglądałem, jak zacząłem się interesować dziewczynami to już większość rówieśników miała pierwszy raz za sobą a zanim zacząłem coś chociaż minimalnie działać w tym kierunku to już większość rówieśników była zamężna, w poważnym związku albo mająca dziesiątki, setki miłości, partnerów za sobą.
Największy Forumowy Maruda

przez LucP84 30 lip 2012, 12:41
Ja w dzieciństwie chyba byłem nadmiernie dojrzały, a teraz z kolei czuję że jest na odwrót.
Ale dziewczynami gdzieś od okresu dojrzewania się interesowałem, ale w jedynym jak dotąd związku to byłem dopiero w wieku 25 lat.
LucP84

przez carlosbueno 30 lip 2012, 12:50
U mnie ta niedojrzałość jest przynajmniej częściowo spowodowane wychowaniem. Mój 28 lat brat jest tez b dziecinny nie miał nigdy dziewczyny, gra ciągle w gry komputerowe i w życiu nie miał pracy. Siostra też późno dojrzała dopiero w wieku 25 lat miała pierwszego chłopaka, nasi rodzice a zwłaszcza mama traktują nas jak małe dzieci.
Największy Forumowy Maruda

przez wiejskifilozof 30 lip 2012, 14:38
Jak się , jest infantylny , od zawsze to nie zmienię tego .

Sortuj wg