Prawda o sexie i milosci?

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez SadSlav 20 mar 2012, 15:17
ajajaj89, nie widziałem go ale jeśli jeden film ma zmienić moje nastawienie do tego typu produkcji to nie bardzo to zadziała...
I'm diggin' my way to somethin' better,
I'm pushin' to stay with something better,
I'm sowing the seeds I take for granted,
This thorn in my side is from the tree I've planted,
It tears me and I bleed...

http://chwilepisanemuzyka.blogspot.com/

przez ajajaj89 20 mar 2012, 15:26
to moze podaj przyklad filmu o ktorych mowisz?

-- 25 mar 2012, 16:48 --

Ostatnio oglądałęm Hitcha . Co sądzicie o tym filmie?
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez eweks 09 kwi 2012, 09:09
Pewnie na końcu będzie jakaś objawiona puenta, że kobiety są złe i męczą biednych facetów.

- można taką puente zaakceptować, gdyż za tymi uwarunkowaniami kulturowymi, czy czynieniem z potrzeb sexualnych niskich uczuc, czy przedmiotowych traktowan okbiet, stoją nikt inny jak kobiety, które to chcą przeróżnych przedbiegów i zabiegów mających je uszczesliwiać:)
Także mozna miec pretensje do kobiet za objawy skrzywienia psychicznego od ciągłego bycia prawiczkiem..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Michuj 09 kwi 2012, 09:21
eweks napisał(a):Także mozna miec pretensje do kobiet za objawy skrzywienia psychicznego od ciągłego bycia prawiczkiem..

A może swoje nieudacznictwo, że nie można doświadczyć sexu- coś tak popularnego i szeroko dostępnego dla każdego?
Zresztą manipulowanie kobietami, to chyba najłatwiejsza forma tej sztuki ;)
Tym bardziej to świadczy o nieudacznictwie. :roll:
Loża szyderców

przez eweks 09 kwi 2012, 09:33
widać mało kto umie manipulowac kobietami jak ty, lub poprostu mało kto chce 'manipulować', popatrz na rzeczywistość, to zawsze po stronie mezczyzn leży rola zdobywców, naciski szanowania kobiet, mamy dni kobiet, wczesniejsze emerytury dla kobiet, gdy mężczyzni krócej żyją... wiec wszechobecnie widać że to kobieyt manipulują:)

przez Michuj 09 kwi 2012, 09:34
eweks napisał(a):'manipulować', popatrz na rzeczywistość, to zawsze po stronie mezczyzn leży rola zdobywców, naciski szanowania kobiet, mamy dni kobiet, wczesniejsze emerytury dla kobiet, gdy mężczyzni krócej żyją... wiec wszechobecnie widać że to kobieyt manipulują:)

No to kiepski z Ciebie męższczyzna bez takich cech :lol: Nie dziwi mnie w takim razie, że jesteś prawiczkiem. Ile ty masz lat w ogóle?
Loża szyderców

przez eweks 09 kwi 2012, 09:51
albo prawdziwy mężczyzna, który niechce manipulować, niechce gier - to raczej takie szczere prawda? wiem że kobiety nielubią szczerości, tylko romantyczności, ale to że taki niechce być, to świadczy raczej o moiej szlachetności, prawda?
niekażdy chce być gangsterem sznaującym kobiety, kreatywnym romantykiem, manipulantem, bo jego osobowość nie jest taka, dociera?

przez slow motion 09 kwi 2012, 09:53
Michuj napisał(a):
eweks napisał(a):Także mozna miec pretensje do kobiet za objawy skrzywienia psychicznego od ciągłego bycia prawiczkiem..

A może swoje nieudacznictwo, że nie można doświadczyć sexu- coś tak popularnego i szeroko dostępnego dla każdego?
Zresztą manipulowanie kobietami, to chyba najłatwiejsza forma tej sztuki ;)
Tym bardziej to świadczy o nieudacznictwie. :roll:

:brawo:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Michuj 09 kwi 2012, 09:58
Jeśli nie zrozumiesz, że wszystko w życiu jest takim handlem, będzie ci ciężko w każdej dziedzinie. Musisz się sprzedać przed każdym. Czy to chcesz mieć dziewczynę, kolegę czy dobrego pracownika....
Kobiety są różne. Niektóre szukają czysto ''sportowych'' relacjii. Musisz ''uderzyć w czuły punkt'' danej osoby.
Oczywiście, jeśli trafisz na romantyczkę, której będziesz tylko mówić, że posuwasz jak karabin maszynowy, taka argumentacja na nic się zda.
Co więcej, powinieneś się cieszyć, że nie jesteś kobietą. To nie ty musisz się malować i robić większość rzeczy w dodatku na szpilkach. Ja się z tego bardzo się cieszę. :D
Wcześniejsze emerytury dla kobiet? Co to za argument. Mają w życiu zdecydowanie ciężej niż my, więc jest to pewien ukłon w ich stronę. Co tu niezrozumiałego?
Czy nie lubią szczerości? Szczerość do bólu, nie jest dobrą cechą. Czasem nawet gdy widać, że ktoś robi totalne głupoty, warto trzymać język za zębami, lub powiedzieć to w jakiejś empatycznej formie. Jeśli brak tej empatii, to lepiej za dużo nie mówić.
Lepiej przemilczeć pewne rzeczy. Nie dam Ci złotego uniwersalnego środka. Każda jest inna. Tylko doświadczenie, pozwala na wyczucie i dobór odpowiednich środków. ;)
Jaka jest definicja prawdziwego męższczyzny wedle Ciebie?
Loża szyderców

przez slow motion 09 kwi 2012, 10:11
Michuj, Twoje podejście do relacji jest pozbawione jakichkolwiek uczuć. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że każdy człowiek jest inny, ale szczerze to co to za przyjemność z oddawania siebie drugiej stronie gdy traktuje się to na zasadzie "muszę, chcę, więc mi to daj".
wszystko w życiu jest handlem? O Boże.
Przepraszam, ale gdy to czytam przewraca mi się wszystko w środku. :P
Michaś mam nadzieję, że kiedyś poznasz jakąś fajną dziewczynę i będziesz kierował się uczuciami, a nie regułkami. :smile:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Michuj 09 kwi 2012, 10:16
slow motion napisał(a):Michuj,
wszystko w życiu jest handlem? O Boże.

A nie? :roll: Oczywiście często ''zapłata'' nie jest w formie materialnej. Więc to co napisałem nie jest dosłowne. Myślałem, że wyłapiesz sens. ;)

Jak będę chciał to poznam. :lol: na razie nie chce :lol:
Nie kieruję się regułkami. Napisałem zresztą, że nie ma jakiegoś złotego środka.
Nie raz dałem się ponieść uczuciom.
Loża szyderców

przez slow motion 09 kwi 2012, 10:19
Michuj, dobrze wiem, że poznasz :mrgreen:

w to nie wątpie :P

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez eweks 09 kwi 2012, 10:25
Michuj, rozumiem, że jest wszyskto handlem i w życiu liczą sie trzy główne rządze sex władza i pieniądze, ale jednak moja uczuciowość niepozwala sie takim stać

slow motion, jak widzisz uczucia przegrywają, manipulacja wygrywa, taki co jego podejście jest pozbawione uczuć ma najlepsze powodzenie u kobiet

przez Michuj 09 kwi 2012, 10:27
eweks, jaka jest Twoja uczuciowość? W takim razie musisz szukać kogoś o podobnej. Cała filozofia :lol:
Loża szyderców

Sortuj wg