Badania/testy psychologiczne

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Badania/testy psychologiczne

przez Wypalony 03 wrz 2006, 14:30
Czy ktos z was zna jakies ciekawe "psychotesty" dostepne w necie dotyczece roznych aspektow osobowosci, preferencji itp.? Mysle ze ten temat moglby sie stac ciekawa baza linkow do tego typu testow.
Osobiscie bylbym wdzieczny za namiary na jakies testy okreslajace preferencje co do szeroko rozumianej "kariery zyciowej"- jakie studia, jaki zawod itd. Zdaje sobie sprawe ze takich rzeczy nie mozna traktowac jako wyroczni, ale moim zdaniem moga ulatwic podjecie decyzji, naprowadzic na jakis sensowny trop...
Jesli ktos znajdzie w necie cos ciekawego to prosilbym o zamieszczanie tutaj namiarow wraz z jakas krotka recenzja. Pozdrawiam wszystkich!
"Moja pieśń życia jeszcze dla mnie nie zamilkła
Niejedna przestrzeń jeszcze mój usłyszy głos"
Jacek Kaczmarski "Obława III"

przez emiflo 03 wrz 2006, 16:53
http://psphome.dhtml.pl/sprawdziany.html to jest fajna stronka i mnóstwo testów.
---Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy -----Charles Chaplin
---Sekretem szczęśliwego życia jest wyrozumiałe akceptowanie zmian ----- James Stewart

przez Wypalony 12 wrz 2006, 00:17
Coz, szkoda ze taki maly odzew jak dotad. Dla anglojezycznych, albo tych ktorzy pragna podszkolic swoj angielski polecam ta strone www.queendom.com/tests/ Rejestracja darmowa nie daje co prawda dostepu do wszystkich testow, ale i tak jest ich mnostwo i niektore, choc dlugie, sa naprawde ciekawe i pouczajace. Polecam!
"Moja pieśń życia jeszcze dla mnie nie zamilkła
Niejedna przestrzeń jeszcze mój usłyszy głos"
Jacek Kaczmarski "Obława III"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez I.K. 11 paź 2006, 00:13
Ciężko znaleźc coś sensownego, szczerze mówiąc sama nie przeglądałam zbyt dokładnie tej stronki, bo ostatnio na nic nie mam czasu, ale może znajdziecie cokolwiek dla siebie:
http://www.psychologia.net.pl/testy.php
Szukac - to za mało.
Trzeba szukac tam, gdzie można znalezc.

przez bedlambloke 15 paź 2006, 05:18
Polecam dostac testy korporacyje oparte na ok. 500 pytaniach nawet przy ostrej sciemie nie da sie tego oszukac jezeli sa zrobione przez profesjonalistow. Pytania sa formulowane zawile i odnosza sie do podswiadomosci. Liczy sie czas. Dobre sa tez pytania wplatane w rozmowe miedzy oczywistymi sugestiami.
Jezeli chodzi o wiarygodne testy na choroby mentalne papiery z DSM-IV sa akceptowalne.

testy psychologiczne

przez paulako 20 paź 2006, 15:43
Czy istnieje jakaś internetowa giełda lub komis z testemi psychologicznymi (takie z "drugiej reki"), gdzie można by było kupić taniej niż w pracowni testów?

przez śliwka_kalifornijska 16 sty 2007, 10:19
http://similarminds.com/personality_tests.html - tu są różne testy po angielsku dotyczące osobowości itd. Całkiem ciekawe.

Badania psychologiczne

przez xyz123 20 mar 2007, 23:40
byłem u psychiatry, dostałem leki i za miesiąc zapisany jestem do psychologa, na badania
na czym te badania polegają? czego mam się spodziewać?
troche się tym będe denerwował jak sie data wizyty bedzie zbliżać... może nie ma czego?

przez GRACJA 21 mar 2007, 00:34
To tylko rozmowa na temat Twojego samopoczucia. Co porabiasz w życiu, jakie masz problemy. Co Cię cieszy a co smuci i dlaczego. A jak było w dzieciństwie. Jak reagujesz na różne sytuacje itp. Nic strasznego. To tak jak rozmowa z lekarzem, tylko dłużej trwa i jest dokładniejsza.
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."

Sortuj wg