Książki

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Książki

przez franek111 18 wrz 2014, 12:29
Ja lubię książki prof. Lwa Starowicza przyjazny język nie tylko dla psychologów i seksuologów

Książki

przez Worden 19 wrz 2014, 15:18
Ja bym polecał Złudzenia, które pozwalają żyć pod redakcją Szustrowej. Bardzo fajna książka, w której wypowiadają się najwięksi psycholodzy na temat tego czy złudzenia w życiu bardziej przeszkadzają czy pomagają. Książka zmieniła moje patrzenie na życie i wiele mi dała.
http://teatroko.pl/ blog z zakresu piercingu

Książki

przez Mamre 19 wrz 2014, 18:41
Ja jestem zachwycona książkami McWilliams i ciągle próbuję się wziąć za "Diagnozę psychoanalityczną". Poza tym polecam książkę "Psychoterapia. Poradnik dla pacjentów" Aleksandrowicza - dobrze pisze, co i jak.
Wenla: 150 mg
Lamo: 50 mg

Od rana nie mogę myśleć
Nie mogę ruszyć się z łóżka
Nigdy nie byłem Napoleonem
Na głowie tylko poduszka

Luxtorpeda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Książki

przez juszeb 31 paź 2014, 04:18
Poszukuje książkę "małżeństwo krucha więź" V.Satir. Może ma ktoś na sprzedanie?

Książki psychologiczne dla laika

przez sizion09 30 sty 2015, 02:57
Witam. Nigdy nie studiowałem psychologii jednak zawsze się nią interesowałem. Chciałbym pogłębić swoją wiedzę dlatego proszę, polećcie mi książki psychologiczne które są kanoniczne dla tej dziedziny, które po prostu trzeba przeczytać.

przez tristezza 30 sty 2015, 03:03
Zimbardo, "Psychologia i życie"
tristezza

przez Kosmaty 30 sty 2015, 10:21
Zależy jaki nurt psychologii Cię interesuje.

Ja osobiście polecam psychologie głębi, "Archetypy i symbole. Pisma wybrane." C.G. Jung

Książki

przez PM Cool Lee 07 lut 2015, 22:13
Kto miał z was styczność z tą książką? "Powrót do swego wewnętrznego domu. Jak odzyskać i otoczyć opieką swoje wewnętrzne dziecko" Jest ona kierowana do osób dda i ddd, jako ddd polecam ją bardzo

Książki

przez bussco 09 lut 2015, 23:54
Witam mi choć na trochę pomogła książka pt "Czarodzieje mogą wszystko traktat o świecie czarów" Dariusza Chwiejczaka
Książka pokazuję nam jak spełniać własne marzenia pokazuję jak dążyć do własnych marzeń celów prosta przyjemna książka gdy tylko pamięta się o niej mnie jest łatwiej o wiele łatwiej.Wiem że pomogła ona już 2 osobą wyjść z różnych życiowych problemów więc jak macie czas i ochotę to polecam a jak by ktoś szukał mogę wysłać na e-mail :)

Książki

przez PM Cool Lee 10 lut 2015, 19:22
Podeślij mi na priv, chętnie sprawdzę

przez IsmenaVirgo 17 lut 2015, 14:09
Mogę polecić książki Yaloma, albo Rollo May, dobra książka o analizie transkacyjnej - Dzień dobry i co dalej, zależy co Cie interesuje.
www.doswiadczajzycia.pl - artykuły na temat rozwoju osobistego oraz pokonywania problemów natury psychicznej

Książki

przez Poland 28 lut 2015, 01:05
Rafael Santanderu: "Twój umysł na detoksie"
Książka ponoć cenionego hiszpańskiego psychologa, stawiającego na podejście poznawcze.

Byłem sceptyczny wobec niej, bo podejrzewałem, że to pewnie kolejna książka, która radzi: myśl pozytywnie a będziesz przyciągał same pozytywne sytuacje i będziesz zdrowy jak ryba. :D A jednak nie, książka pomaga trochę przewartościować swoje myślenie. Zakłada, że całe nieszczęście, generujemy sobie sami w skutek irracjonalnych przekonań, nadmiernych wymagań.

Mogę polecić, jest trochę nietypowa, ale napisane przystępnym, obrazowym językiem. To świeża pozycja na rynku, powiem szczerze, że koncepcje w niej zawarte choć trudne do zaakceptowania mogą pomóc w ograniczeniu niepotrzebnych cierpień emocjonalnych. Swoje koncepcje uzupełnia historiami ze swojego gabinetu.

Tutak ktoś ją ciekawie opisywał. Można mieć wrażenie, że bardzo cukierkowo, ale przyznam, że książka wywiera taki pozytywny wpływ.
http://clevera.blox.pl/2015/02/Twoj-umy ... ndreu.html

Książki

przez amelia83 28 lut 2015, 13:34
buty szczęścia Ewy Woydyłło - mi się podobała, polska psycholożka przypomina o ważnych i najcenniejszych sprawach, momentach które 'dają' nam poczucie 'szczęścia'

'bo jesteś człowiekiem, żyć z depresją a nie w depresji' też Woydyłło nie polecam, w ogóle do mnie nie trafiła
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Książki

przez patryk_22 17 mar 2015, 15:40
Czytam Toksyczni Rodzice , tak jak bym o sobie czytał :smile:
patryk_22

Sortuj wg