Zainteresowani/Studenci/Dyplomowani >Psychologia< łączmy się

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez Kamiloxi 25 wrz 2011, 23:50
Temat ten założyłem dla poszerzenia i zawarciu różnych kontaktów z interesantami takiej cudnej dziedziny jakim jest ''Psychologia''. W tym temacie będziemy wymieniali się doświadczeniami i ciekawymi sytuacjami jakie nam się wydarzyły lub z jakimi mieliśmy do czynienia.

Ja może na początek zacznę :). Od 5 lat interesowałem się psychologią, przez 3 lata można powiedzieć ''wybiórczo'', ale 2 lata kolejne były takimi latami dosyć częstszym wdrążeniem w tą oto dziedzinę. Po skończeniu Liceum Ogólnokształcącego, zdecydowałem się pójść na studium specjalisty psychologicznego i socjalistycznego. Aktualnie jestem na pierwszym roku i jak na razie nie mam jakichkolwiek problemów naukowych.
“Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali:
nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają.”

przez follow 28 wrz 2011, 20:53
z tymi ciekawymi sytuacjami lepiej ostrożnie. Psychologa obowiązuje tajemnica psychologiczna i lepiej jej przestrzegać, dla dobra swojego, pacjenta/klienta, oraz dbania o dobry wizerunek psychologów. Co do reszty zobaczymy jak się temat rozwinie.
Psycholog

Sortuj wg