Złe wspomnienie

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Złe wspomnienie

przez toshika 12 wrz 2011, 02:02
Nie wiedziałam gdzie to dodać.
Chciałabym żebyście mi pomogli. Niestety tak sie rozpisałam Ze nie zmieściło sie w to okienko Wiec pomyślałam ,że stworze bloga i tam to umieszczę. Odpowiedzi proszę umieszczać tutaj Bo nie będę z tego bloga korzystać. Przepraszam ze tak dużo ,ale chciałam bardzo dokładnie zobrazować mój problem. Mam nadzieje ze znajdzie sie osoba ktora to przeczyta.
http://toshika.blog.onet.pl/
Błagam o pomoc.

Złe wspomnienie

przez ewap99 12 wrz 2011, 07:55
Nie wiem jakiej pomocy oczekujesz toshika wiec moze sprecyzuj ja uwazam ze powinnas na nowo podjąć terapię a może i podejsc do psychiatry by dał ci leki na uspokojenie,to wyciszy cie i pozwoli na llepszą koncentrację.Sama po sobie wiem ze problem molestowania czy gwałtu jestogromny,budzi sie w nim wiele odczuć które nie sa prawdą,branie winny na siebie,obrzydzenie i wstręt do własnego ciała lęki wyizolowanie od reszty do wszystko jest trudne i myśle ze ktos powinien ci realnie i solidnie w tym pomoc ,pamietaj jednak ze zeby na terapii soie pomoc musisz byc szczera i nie ukrywac dlaczego przyszłas
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

Sortuj wg