Obserwacja psychiatryczna

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez zujzuj 09 wrz 2011, 11:27
No to ok. Bo ja nie idę tam na leczenie, a ktoś wczesniej napisał że na pewno bede testował wiele leków. 30 dni też nie wchodzi w grę, a na żadnej poprawie mi nie zależy. Zależy mi na info na bazie których potem można zadbać o tą poprawę.

Jeszcze zapytam o kwestie ewidencyjne. Nie ukrywam że już samo pójście do psychiatry napawa mnie lekko wstydem. Tym bardziej obserwacja psychiatryczna chciałbym żeby została jak najgłębiej w ukryciu. Psychiatra mówił, że jest ta lekarska tajemnica i że ew sąd może ja uchylić. Czy taka informacja, że byłem w szpitalu figuruje gdzieś w jakiejś mojej ogólnej karcie do której ktoś ma dostęp jeśłi poprosi? Lub czy są powszechnie udzielane informacje(np do pracodawcy) że odbyłem taki pobyt, bez zagłębiania się w szczegóły? Czy zupełnie nie ma śladu? Nawet jeśli pracodawca,lub ktokolwiek zapyta czy ten i ten był w szpitalu psych. na obserwacji to odpowiedz jaka może paść to "nie udzielamy informacji na ten temat". Bo na tym by mi zależało

przez wuj dobra rada 09 wrz 2011, 11:50
Wstydzisz się sam przed sobą czy poczujesz wstyd gdy otoczenie się o tym dowie ? Pracodawca może się dowiedzieć jesli przedstawisz zwolnienie lekarskie z pieczątką szpitala i lekarza psychiatry . W małych miejscowościach łatwo się dowiedzieć drogą nieoficjalną gdzie przebywasz. W wiekszych trudniej ale jest to możliwe o ile ktoś zada sobie trud tego rodzaju. Choć nie musi tak byc możesz wziąć urlop .
wuj dobra rada

przez zujzuj 09 wrz 2011, 13:46
Utrzymuję sie z gry w pokera. Więc mam nieoficjalne żródło dochodów i nie mam pracodawcy i nie muszę brać urlopu. Jednak chodzi mi o ewentualną sytuacje w przyszłości. Często sie zdaża obecnie, że pracodawca chce wiedzieć o swoim ewentualnym pracowniku jak najwięcej. Zleca sie komuś żeby sprawdził czy aby na pewno robił w tej Anglii to co mówi że robił itd... więc jeśli przyszły pracodawca bedzie chiał zebrać info o mnie, to czy takowe bedzie łatwe do uzyskania czy ze względu na prawo bedzie to nie możłiwe oficjalną drogą. Ze względu na tajemnice lekarską czy cokolwiek innego?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agi114 09 wrz 2011, 16:01
Czy ktoś był może w szpitalu w Krakowie albo w Gliwicach? Potrzebuję opinii na temat leczenia w tych oddziałach.

przez Sabaidee 09 wrz 2011, 17:17
zujzuj napisał(a):ktoś wczesniej napisał że na pewno bede testował wiele leków

Niekoniecznie, ja trafiłem do szpitala na własną prośbę po to tylko, aby mnie właściwie zdiagnozowano przez co miałem otwartą drogę do dalszego leczenia. Szpital to nie jest miejsce, które wspomina się z nostalgią, ale da się przeżyć. W moim przypadku sprawa była o tyle prosta, że z diagnozą wyszedłem po 3 tygodniach i pierwszy lek, który mi zaaplikowano zadziałał.

I nie bój się o tę ewidencję. Jeśli nie idziesz pracować w CIA i nie będziesz się "chwalił" na prawo i lewo swoimi kontaktami z psychiatrą to nikt Cię nie namierzy.
Sabaidee

Sortuj wg