Potrzebna pomoc z zadaniem

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez Jean 26 cze 2011, 18:44
Witam serdecznie,

Pilnie poszukuję pomocy. Mam do napisania odpowiedź na pytanie otwarte, które brzmi następująco:
Małe dzieci często przywiązują się do pewnych przedmiotów- pluszowych zabawek, poduszek, poszewek i wolą zasypiać z nimi, źle czując się bez nich. Czasem zasypiając gryzą lub żują ich rogi, czy np. uszy misia. Jak, z punktu widzenia angielskiej szkoły psychoanalizy oraz teorii relacji z obiektem, określa się takie przedmioty i jaką spełniają rolę w rozwoju dziecka? Jak, według teorii relacji z obiektem, może wyglądać psychologiczny obraz dorosłego człowieka, któremu w wieku dziecięcym, zabawka taka była odbierana, a jej używanie spotykało się z ostracyzmem i karaniem?
(nie powinno przekraczać dwóch stron w Wordzie, czcionka 12)

Mam termin do 29 czerwca i kompletnie nie wiem o co w tym chodzi (to na zaliczenie), a mam do nauki inne przedmioty, których nauka w wakacje nie wchodzi w rachubę...będę bardzo wdzięczny jeżeli komuś by się chciało to napisać. Nie muszą być 2 strony - byle odpowiadało na pytanie i się doktorka nie przywaliła, że za mało... :)

przez Agasaya 26 cze 2011, 18:56
Jean, to jest jakaś kpina?? :mrgreen:
Agasaya

przez Nel 26 cze 2011, 18:59
Lady_B napisał(a):Jean, to jest jakaś kpina?? :mrgreen:

A potem my do niego na terapię :zonk: buehehehe
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Agasaya 26 cze 2011, 19:08
no właśnie... potem taka osoba jest terapeutą i bierze 150 zł za wizytę... :zonk:
Kutwa tu są ludzie w takim stanie że wstać z łóżka im ciężko a koleś sobie wymyśla żeby mu ktoś tu zaliczenie odwalił... no masakra... :hide:
wujek google, ciotka biblioteka i jedziesz z tematem... tu na forum się pomaga ale nie w ten sposób...

a nie chce ktoś czasem dokończyć pisania mojej magisterki?? jakieś 45 stron mi zostało, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: trzeba wywiady przeprowadzić i je zanalizować. minimum 15 takich wywiadów. :lol: Tylko żeby to było na 5... bo ja jestem perfekcjonistką i innych ocen nie akceptuję :mrgreen:
a i jeszcze może się ktoś obronić za mnie jakby chciał :twisted:
Agasaya

przez Jean 26 cze 2011, 19:41
Ale ja prawo studiuję - spokojnie :) Babka z socjologii nie wiadomo po co nam to dała - tak jakby to się nam miało kiedyś przydać (nie wiem - może w prawie rodzinnym ;) ).

przez *Wiola* 26 cze 2011, 19:46
To ja się też podłączę, ale moje zadanie lżejszego kalibru: małe malowanko , rozwalenie ścianki i troszkę roboty w ogródku :mrgreen:
Moderator

przez marcja 26 cze 2011, 19:51
A jak juz bedziesz prawnikiem, bedziesz oferowal swoje uslugi za darmo? Jesli nie, to wiedz, ze inni tez nie wykonaja pracy i nie poswieca swojego czasu za darmo...Prosbe uwazam wiec za smieszna...

przez Margolka 26 cze 2011, 19:52
wiola173, może Jean, Ci pomoże a Ty mu w zamian tą pracę napiszesz ? :lol: No bo za wykonanie roboty to nalezy sie zapłata, teraz to nie ma nic darmo a kolega chciałby tak za free :P
och życie czemu tak pędzisz?
nie dajesz sercu oddechu
czy kiedyś za tobą nadążę?
czy umrę nawet w pośpiechu?

przez Agasaya 26 cze 2011, 19:57
Jean, nie ma znaczenia co studiujesz... studia do czegoś zobowiązują... Ja też studiuję i zawalam studia przez depresję a nie z lenistwa...
wiesz może to jest forum dla "wariatów" ale nie dla frajerów... :mrgreen:
kuźna jak świat światem takiego tupetu nie widziałam :mrgreen:
poprawiłeś mi humor, doprowadzając do niekontrolowanego wybuchu śmiechu...
a oprócz tej magisterki to trzeba by u mnie zrobić remont łazienki gruntowny... może ma ktoś ochotę... zrobić i sfinansować??
tylko kabinę prysznicową poproszę z biczami wodnymi i innymi takimi bajerami :yeah:
Agasaya

przez marcja 26 cze 2011, 20:00
Mi ktos moglby oplacic jakis fajny zagraniczny wyjazd :mrgreen: Nie wiem - wyprawe na Filipny na przyklad, o! :lol: Albo do Kenii, chetnie sie na sloniu przejade :mrgreen:

przez Nel 26 cze 2011, 20:02
A ja masaż relaksacyjny poproszę....to chyba ja najskromniej :)
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

przez kite 26 cze 2011, 20:03
ja skromnie. nazbierało się trochę prasowania :oops: ;)
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez *Wiola* 26 cze 2011, 20:05
Margolka, Jak Jean podeśle podanie ze zdjęciem, to rozważę taką możliwość:))

Lady_B, Brawo za forum dla wariatów , a nie dla frajerów :uklon:

Zrobił nam się wątek : list do św Mikołaja. :lol:
Moderator

przez marcja 26 cze 2011, 20:08
Jak Jean wyglada, jak ten slynny pare lat temu polski "hydraulik", to tez moge zastanowic sie nad mala wymiana :mrgreen: Praca zaliczeniowa w zamian za wyjazd zagraniczny z Jeanem, oplacony przez Jeana :mrgreen:

Sortuj wg