Czy tzw. frajer (ang. loser) to najsłabszy osobnik w stadzie

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez paradoksy 19 mar 2011, 09:31
mexo, jak forum jest o niczym to po ciul się rejestrujesz już 58514309 raz??
zacznij się w końcu leczyć, bo masz tak nasrane, że aż głowa boli.
człowiek próbował do Ciebie po ludzku ale chcialeś potem kobietom opony przebijać i je mordować na ulicy.
wiesz, że zachowujesz się jak psychopata?
powinni Cię zabrać na oddział zamknięty i naszprycować czym się da.
pozdrawiam.
paradoksy

przez zujzuj 19 mar 2011, 18:25
Tylko tak na marginesie. Czemu ludzie pod takimi postami piszą pozdrawiam?

przez paradoksy 19 mar 2011, 21:28
zujzuj, bo tak na marginesie mi sie napisało.
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 19 mar 2011, 21:34
Gdzie Wy tu widzicie margines :smile: <no dobra dobra nie czepiam się :mrgreen: >
:)

przez *Monika* 19 mar 2011, 23:00
mexo napisał(a):niestety ale niepozwala mi sie tu wypowiadac wiec dyskusja jest okropnie utrudniona, kobiety ujadają jak wsciekle stado, spamują przez co mamy zamiast 50ciu konkretnych stron 500set na kazdym forum o niczym, a mezczyzni to faceci pełniacy znaczenie tego słowa, no ale przeciesz nie tylko to forum jest, proponuje rozmowe gdzie nie ma selekcji postów i uprzywilejowania stron: moderatorzy, kobiety, jesli macie kobiety cyce

mexo ja mam piersiątka, nie cyce :mrgreen: A Ty masz jaja? :mrgreen:
Obrazek
Główny Moderator

przez meksi 20 mar 2011, 00:59
Wiesz, widzialem twoja fotke, widac ze jestes tu dla celow flirtowych i nic wiecej nie masz do powiedzenia, gdybym cie z nich wykastrowal pewnie bys sie wtedy zalamala i zaczela poszukiwac leczenia?
Ostatnio edytowano 20 mar 2011, 01:35 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: ban dla użytkownika za multikonto i inne ciekawe teksty...

przez *Monika* 20 mar 2011, 01:02
meksi, Jasne, szukam męża...podobnego do Ciebie hihihihihi :mrgreen:
Weź odbij ode mnie , proszę Cię. Zaczynasz mnie irytować!
Obrazek
Główny Moderator

przez ver 20 mar 2011, 16:19
to nie do końca tak jest - to są tylko teorię. Nawet jak ktoś jest nieudacznikiem to może trafić na zaradną kobietę i mu się uda. To wszystko jest wymieszane. I to nie prawda że tylko najsilniejsi wytrwają - gdyby tak było to nie było by schronisk dla bezdomnych, pomocy społecznej, szpitali dla obłąkanych itp.

-- 20 mar 2011, 15:21 --

przecież nawet jak ktoś jest słaby - zresztą tu na forum są przeważnie tacy słabi ludzie...to może się wzmocnić poprzez branie leków.

-- 20 mar 2011, 19:41 --

a jak ktoś jest zaradny to też może zachorować, zginąć w wypadku itp. Model teorii ewolucji nie do końca potwierdza się w codziennym życiu. Przecież ludzie się jakoś wspierają - pomoc społeczna, adopcja, zbiórki charytatywne dla potrzebujących.
ver

przez mywep 20 mar 2011, 21:20
Ja widzialem siebie zawsze jako płec meska, niewazne czy zaradny czy nie, za gorszego - co znaczy gorszy? np plec brzydka, szybciej biegam od plci kobiecej itd ale nic dzieki temu nie mam, one i tak sa te lepsze i maja oferty od mezczyzn, moga nawet gardzic(robia to ciagle) tym czego mezczyzni nie maja, np te sprytnie okreslane 'marne grosze' lub drinki, bajera. ..np wchodzisz na pewna strone i widzisz ze one maja, a ty nie - zaraz ktos pisze, bo jestes ciapa, co z ciebie za mezczyzna, gdy przeciesz one zwyczajnie przychodza czerpac przyjemnosc, bedac idiotką nie majaca pojecia o czyms wiecej jak podniecac chlopakow tak aby oni tego niewidzieli, czyli zwykla gra w pokazywanie niby chowanie, ktorej wiekszosc tumanow niby niewidzi, ktoras napisze, bo wy myslicie o sexie, a ja napisze, wy widocznie niemyslicie przez co jako plec meska czuje sie niepoządana ani niekochana
Ostatnio edytowano 20 mar 2011, 21:21 przez Gość, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Multikonto. Ban.

przez soulfly89 20 mar 2011, 22:22
ver napisał(a):przecież nawet jak ktoś jest słaby - zresztą tu na forum są przeważnie tacy słabi ludzie...to może się wzmocnić poprzez branie leków.

Wzmocnić się przez branie leków??? Co za bzdura.
Leki zmieniają chemię w Twoim mózgu, ale Twojej osobowości nie zmienią. Ty to nazywasz wzmocnieniem? Jak wzmocnić, to na zawsze, a tak, przestaniesz brać leki i znów jesteś słabiakiem. Chyba nie tędy droga...

Ale jak ktoś potrafi się zmienić pracując nad sobą, to może czerpać siłę ze swojej słabości i z porażek. Tacy ludzie są mądrzejsi w życiu, jeśli potrafią wyciągać wnioski na przyszłość.

przez paradoksy 20 mar 2011, 22:56
też mi nowość - ten użytkownik odkąd spamuje na tym forum nigdy nic mądrego nie napisał
paradoksy

przez *Monika* 20 mar 2011, 23:50
soulfly89 napisał(a):
ver napisał(a):przecież nawet jak ktoś jest słaby - zresztą tu na forum są przeważnie tacy słabi ludzie...to może się wzmocnić poprzez branie leków.

Wzmocnić się przez branie leków??? Co za bzdura.
Leki zmieniają chemię w Twoim mózgu, ale Twojej osobowości nie zmienią. Ty to nazywasz wzmocnieniem? Jak wzmocnić, to na zawsze, a tak, przestaniesz brać leki i znów jesteś słabiakiem. Chyba nie tędy droga...

Ale jak ktoś potrafi się zmienić pracując nad sobą, to może czerpać siłę ze swojej słabości i z porażek. Tacy ludzie są mądrzejsi w życiu, jeśli potrafią wyciągać wnioski na przyszłość.

:brawo:

paradoksy napisał(a):też mi nowość - ten użytkownik odkąd spamuje na tym forum nigdy nic mądrego nie napisał

Masz rację Basiu.
Dodam,że chłopak ma bardzo głęboki problemy.Niską samoocenę.
A to co pisze, jest ponizej krytyki.
Obrazek
Główny Moderator

przez ver 21 mar 2011, 07:14
też mi nowość - przecież tutaj są przeważnie osoby z problemami więc nie rozumiem co wy ode mnie chcecie ? Skoro wy nie macie żadnych problemów i macie tak wysoką samoocenę to ciekawe po co przyjmujecie te wszystkie leki ?
ver

przez NoOneLivesForever 21 mar 2011, 10:21
to pomyłka, mowa była o anene, angce, magdam, itp., wielonikowcu z głębokim problemem, którego nie widzi i nie zanosi się, że go u siebie zobaczy.
NoOneLivesForever

Sortuj wg