Choleryk, Flegmatyk, Sangwinik czy może Melancholik?

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez Denial 04 lip 2012, 14:15
Dlaczego uważasz siebie za osobę niezrównoważoną? Jeśli zdjęcie profilowe jest Twoje...wyglądasz na bardzo ułożoną osobę.

Teraz dopiero zauważyłam. Nie, to nie byłam ja.

Jako choleryko-melancholik :lol: wyglądam jak bomba zegarowa z napadami "odpływów", kiedy mógłby się nawet świat zawalić, a ja bym nawet nie mrugnęła bo zbyt zajmuje mnie obserwacja ściany.

Ktoś mi kiedyś powiedział, że jak podchodzę do ludzi to nigdy nie wiadomo, czy będę spokojna, zabawna, czy dam komuś w mordę.
Nie jestem brutalna, tak tylko... wyglądam.
I sing the body electric...

przez carlosbueno 04 lip 2012, 15:33
Sola napisał(a):Firmy też takie testy przeprowadzają, szczególnie te związane z telemarketingiem, także to nie do końca prawda.

kiedyś w internecie właśnie na telemarketera, ankietera taki test zahaczający o osobowości robiłem jako wstępny do rekrutacji. I mimo że sporo nakłamałem zrobiłem siebie bardziej otwartego, pozytywniej nastawionego i mniej lękliwego niż w rzeczywistości to i tak chyba odpadłem bo dalej mi nic nie przysłali. Ja jako flegmtayk- melancholik chyba nie bardzo bym się nadawał na telemarketera tam zdecydowanie sangwinicy by się sprawdzili.
Największy Forumowy Maruda

przez Sola 07 lip 2012, 15:28
Właśnie w tym rzecz, by poznać samego siebie i dzięki temu wiedzieć, do czego jest się stworzonym :lol:
Razem znajdziemy drogę, której Ty szukasz.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg