Test osobowości

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Re: Test osobowości

przez sens 21 lip 2011, 15:13
marcja napisał(a):Coma, zawsze mozesz udac sie raz jeszcze do psychologa/psychiatry np. prywatnie i diagnozowac sie od nowa, udajac, ze nie mialas wczesniej zadnej diagnozy ;)

A co do testu i Twojego pytania...Raczej stres nie powinien wplynac na odpowiedzi...Przeciez wiekszosc pytan w tescie odnosi sie do zachowan powtarzalnych tj np. "Czy zwykle zdajesz sobie sprawe z popelnianych w pracy bledow". Przeciez niezaleznie od stresu i aktualnego stanu, wiesz, czy ZWYKLE zdajesz sobie z tych bledow sprawe, czy nie...Albo "Czy lubisz opowiadac ludziom z o swoich niepowodzeniach i chorobach" Nawet jesli aktualnie jestes zamknieta w sobie, jestes w stanie ocenic, czy to chwilowe i odpowiadasz na to pytanie, biorac pod uwage cale zycie, a nie dana chwile...

mi psycholg na takie pytania kazała odpowiadać jak jest ostatnio...
nie wiem czego chcę
ale i tak tego nie mogę

Test osobowości

przez wiejskifilozof 01 sie 2011, 10:26
Może link, co ? ;)

Test osobowości

przez ruby 13 sie 2012, 18:32
Szkoda, że zinterpretowanie tego testu jest takie trudne, ja zrobiłam sobie ten test, ale te wszystki liczby, procenty, t-testy to dl amnie czarna magia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Test osobowości

przez Saanna 15 sie 2012, 13:04
aleksandraaniela napisał(a):Ja miałam robione jak trafiłam do szpitala. Niestety nie pokazali mi wyników. Nie mniej jednak na wypisie mam zab.osobowości.
Tak czy owak uważam, że wszyscy są chorzy a ci co uważają się za zdrowych są nie zdiagnozowani.

no i slusznie uwazasz. mnie na wstapie na ter dda, pow. ze ogolnie syndrom dda to wynik pewnego rodzaju stresu pourazowego i jakies zmiany w osobowosci w zw. z tym moga byc.

mnie w szpit wyszlo zab osobowosci. nic nowego. tlumienie emocji, zlosci etc. ja wiedzialam doskonale, ze stlumilam zlosc, ba nawet wscieklosc, wiec...
test to potwierdzil- wszystko co im mowilam

-- 15 sie 2012, 12:12 --

ruby napisał(a):Szkoda, że zinterpretowanie tego testu jest takie trudne, ja zrobiłam sobie ten test, ale te wszystki liczby, procenty, t-testy to dl amnie czarna magia.

bo to pewnie sa wyniki surowe, to pozniej nalezy jeszcze raz przeliczyc. Jest to mega upierdliwe. Mialam to na 1 roku studiow i za cholere nie pamietam jak sie to robilo.

Test osobowości

przez warek44 15 sie 2012, 16:40
Miałam robiony MMPI, robiłam go kiedy byłam w szpitalu.

Mam pytanie, może ktoś jest w stanie mi na nie odpowiedzieć. Jakie jest prawdopodobieństwo, że leki które brałam i i silny stres (pobyt w szpitalu) wpłynęły na wyniki tego testu? W końcu pod wpływem leków i stresu inaczej postrzegamy świat i to co się dzieje wokół i wewnątrz nas.

Test osobowości

przez Transfuse 09 wrz 2012, 20:08
Badziak, test, do którego wrzuciłaś linka jest stosowany przy naborze do policji. Na pierwszy rzut oka pytania wydają się śmieszne i banalne, niektóre głupie, bo nie da się na nie jednoznacznie odpowiedzieć. Fajnie, że dzięki Tobie mogłem dostać się do tych materiałów. Dodam, że wzory "poprawnych odpowiedzi" można nabyć w Internecie. Zainteresowani na pewno wiedzą, że przy naborze do służb mundurowych w grę wchodzi pamięciówka. Wrzucam malutką część pytań po polsku z testu MultiSelect stosowanego w rekrutacji do policji. Myślę, że niedługo będę miał całość w polskim tłumaczeniu.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Sortuj wg