List- Polskie Towarzystwo Psychologiczne

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Re: List- Polskie Towarzystwo Psychologiczne

przez circ 19 wrz 2010, 18:30
El Chupacabra napisał(a):Intryguje mnie przebieg tej dyskusji:

list z krytyka PTP --> Bog --> krytyka PTP --> Bog --> dieta i jej wplyw na cere --> morderstwo kaplanow --> media --> PTP --> architektura --> prawo budowlane --> umierajaca cywilizacja --> Marks (tematy zebrane) -- > prawo budowlane --> wyksztalcenie --> Bog --> kultura --> Prawda

czy cos przegapilem ? :mrgreen:

Prawda jest całością. kto błądzi w jednym, błąd przekłada się na drugie. Jeśli w jednym na danym poziomie znajdziesz prawdę, wszystko na tym poziomie się uzdrawia.

przez El Chupacabra 19 wrz 2010, 18:31
Panna_Modliszka napisał(a):El Chupacabra, trzeba sobie znaleźć jakiś fajniejszy temat do rozmowy, normalniejszy, ale to raczej nie w tym wątku :)

I know :pirate:

wola człowieka jest jego niebem

przez circ 19 wrz 2010, 18:36
Panna_Modliszka napisał(a):Twój Bóg Cię ogranicza. I chorujesz z powodu fałszywej wolności, bo robisz co chcesz.
Zło zniewala? Przestań więc je szerzyć.
Tyle ode mnie, to nie ten poziom rozmowy. Nauczysz się kultury, możemy gadać. Powodzenia.

hehe...To słowo "głupi" jest już wulgaryzmem? Ktory mędrzec tak powiedział i co miał w tym za interes?
By sam nie usłyszał, że jest głupi?

Oglądacie to całymi dniami. Nie robią tego debile?
http://o2.pl/
przesiąknęliście tym. To jest kultura?
Nie przeszkadza to wam jakoś.
Pisał ktoś do właścicieli portali że propagują chamstwo, zboczenie, wulgarną antykulturę i zło?

Stać was jeszcze na refleksję?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez El Chupacabra 19 wrz 2010, 18:41
Panna_Modliszka,

kiedys musi pojsc spac ! :)

przez circ 19 wrz 2010, 19:02
Zostawiam was w tym wątku z wieloma pytaniami na które nie macie odpowiedzi, bo nie szukaliście.
Obchodzi was tylko wasza choroba, którą karmicie własną uwagą i to wasz największy błąd.
Nie potraficie znależć jej przyczyn, bo nie jesteście wystarczająco dociekliwi.
Objawy macie za przyczyny.

przez circ 19 wrz 2010, 19:07
debil napisał(a):
Szkoda, że sama unikasz odpowiedzi na wiele pytań. Może tak jest wygodniej?

Odpowiedziałam tu na każde pytanie, szerzej niż wymaga tego temat.
Było też mnostwo pytań głupich i offtopu.

Na moje argumenty nie było odpowiedzi rzetelnych, lub było szyderstwo.

przez GreenGo 19 wrz 2010, 19:08
Nie mam dużej sympatii do psychiatrów i psychoterapii (choć przyznam, że z tej ostatniej nie korzystałem, ale czytam opinie i rezultaty u innych), tylko że ten list jest fatalny, autor/-ka pisze tendencyjnie, sili się, żeby to wyglądało mądrze stosując urozmaicone słownictwo i forsuje jedyną poprawną opcję wyleczenia z chorób pod tytułem, wiara w Pana Boga i to konkretnie w wersji katolickiej. Bardzo mi przykro, ale od wiary w Boga skutecznie odciągnęły mnie między innymi problemy ze sobą, chociaż nie to było głównym powodem, to miało duże znaczenie. Bóg mi nigdy w niczym nie pomógł, więc w pewnym momencie byłem zmuszony przestać żywić nadzieję na jego pomoc, bo bym już dawno skończył źle, musiałem spojrzeć prawdzie w oczy, że sam muszę sobie dać radę, albo nic się nie zmieni na lepsze.
GreenGo

przez El Chupacabra 19 wrz 2010, 19:29
Panna_Modliszka,

Poszla ? :)

przez Paranoja 19 wrz 2010, 19:35
o matko, człowiek poszedł do kościoła (tak Panno circ, chodzę do kościoła), a wy zdążyliście naprodukować 7 stron.

Stracę wiele, jeśli sobie daruję czytanie tego?
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Paranoja 19 wrz 2010, 19:44
Marek77, ales proszę bardzo, to Jej temat, więc możesz "rozmawiać"
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez circ 19 wrz 2010, 20:08
Zablokowałeś mnie, albo ktoś inny to zrobił.

[Dodane po edycji:]

Czemu zostałam zablokowana w innych tematach , a dwa usunięto w dodatku w Off-topiku?
Jest tu wolność słowa?
Podobno to forum ma pomagać ludziom, ale widzę, że ma jakichś "Ojców" dyrektorów.
Słucham Cię Marku.

Ogólnie piszę o tym, że szukacie odpowiedzi u ludzi, bo nie wierzycie, że cała prawda jest dostępna w necie, trzeba tylko SAMEMU jej szukać. Dostaliście już wiele recept i żadna nie poskutkowała, albo słabo. Dlatego tak się dzieje, że człowiek ceni to, co sam znajdzie.
Pokazuję wam tylko jak szukać, szukajcie sami, jak ja to robiłam. Też nie ufałam innym.
Ostatnio edytowano 19 wrz 2010, 20:15 przez circ, łącznie edytowano 1 raz

przez linka 19 wrz 2010, 20:13
circ, bo z temató robi się chamówa...i są kompletnie bez żadnej wartości.....tak se zgaduje, bo to nie moja sprawka :mrgreen: co nie znaczy, że nie popieram 8)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez wovacuum 19 wrz 2010, 20:18
circ napisał(a):Zostawiam was w tym wątku z wieloma pytaniami na które nie macie odpowiedzi, bo nie szukaliście.
Obchodzi was tylko wasza choroba, którą karmicie własną uwagą i to wasz największy błąd.
Nie potraficie znależć jej przyczyn, bo nie jesteście wystarczająco dociekliwi.
Objawy macie za przyczyny.

Znam przyczyny swojej choroby,i poznanie tych przyczyn nie mialo nic wspolnego z wiarà czy nie-wiarà w Boga.Dlatego nie potrafiè zrozumiec Twojego toku rozumowania jakoby tylko "wiara"miala nam pomoc w poznaniu przyczyn choroby.
wovacuum

przez circ 19 wrz 2010, 20:24
Marek77 napisał(a):circ to ja Ciebie słucham..co chcesz udowodnic zakładając zabarwione "teoriami spiskowymi" topiki??

Bardzo cię proszę, byśmy rozmawiali stosując kryteria nauki, nie propagandy. "Teorie spiskowe" to pojęcie polityczne stworzone na użytek propagandy, jak "globalne ocieplenie", czy "tolerancja".
Ty na razie stosujesz język propagandy.
Ja posługuję się opracowaniami naukowymi popartymi powaznymi żródłami.

Cytowani są tu profesorowie uniwersyteccy, i mają publikacje, choć media o nich raczej milczą, bo władza oddala się coraz bardziej od nauki
To samo jest wszędzie. Epatują nas globalnym ociepleniem, kiedy najpowazniejsi naukowcy mu przeczą.
Epatują epidemiami ptasiej i innej grypy, choć lekarze wołają, że to zwykła, sezonowa grypa.
http://niniwa2.cba.pl/FRONDA.HTM
http://ksiazki.wp.pl/bid,19367,eid,2032 ... iazka.html
nawet wiki o tym pisze i spójrz na żródła
http://pl.wikipedia.org/wiki/Towarzystwo_Thule

Tu jest prawda. I niełatwo to znależć w googlach, bo trzeba inteligentnie szukać.

Przecież te ideologie nie zniknęły. One nadal kręcą światem, uprawiają to ludzie z tytułami i w garniturach.

Sortuj wg