List- Polskie Towarzystwo Psychologiczne

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Re: List- Polskie Towarzystwo Psychologiczne

przez Paranoja 22 wrz 2010, 21:30
właściwie co to za temat. Jakiś list jakiejś nawiedzonej kobiety, która mysli, że jest zbawicielem? Od pierwszego posta powienien wylądować w koszu
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez RafQ 22 wrz 2010, 21:41
Paranoja napisał(a):Ale ja wcale nie mam paranoi. To nick tylko. Mogłabym sobie dać matka teresa, albo franciszek z asyżu.
Żaden normalny czlowiek, nie pisze takich pierdół jak Ty. Nie widzisz, że się osmieszasz i poniżasz? Każdy ma Cie tu głęboko gdzieś, nabijają sie z Ciebie, specjalnie prowokują, a potem sie cieszą jak tym swoim jadem sie bronisz. buahahahaha

idx kobieto zajmij sie mężem, daj mu dupy to Ci przejdzie zbawianie świata na siłę

Hahahaha - dobre :lol: .Sorry,ale nie mogę tu nie zaglądać to silniejsze ode mnie ;) .Jak już wejde i przeczytam niektóre posty,to śmieje się jeszcze dobre pół godziny.

Jak widać można uznać to w moim przypadku za rodzaj terapii ;) .
Ale nie wchodzę za często,bo jak pisałem na dłuższą metę jest to męczące.Wszystko z umiarem a będzie dobrze :mrgreen: .

A tak na poważnie,to popieram Paranoje - możnaby się zastanowić nad zamknięciem wątku.
RafQ

przez słońce_nie_wzejdzie 22 wrz 2010, 21:42
Co to jest hasiak?
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez słońce_nie_wzejdzie 22 wrz 2010, 21:44
Panna_Modliszka, jakiś dziwny slang tutaj macie :)
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez RafQ 22 wrz 2010, 21:47
A ja wiedziałem.Chłopaki z okolicznych wiosek używają tego słowa bardzo często.Tylko nie brzmi "hasiak" ale "hasiok" :P .

Dobra sorry za off-top,wracajmy do tematu ;) .
Tematu zamknięcia wątku oczywiscie :P
RafQ

przez Paranoja 22 wrz 2010, 21:47
słońce_nie_wzejdzie, hasiok to po "śluńsku" kosz :D
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez słońce_nie_wzejdzie 22 wrz 2010, 21:48
Ja mam fobie związaną ze Śląskiem.

przez circ 22 wrz 2010, 22:06
Paranoja napisał(a):ale kolega nie pytał jak ją zrozumiec tylko co TY sądzisz o teodycei?

Ja nie muszę usprawiedliwiać Boga, bo go nie oskarżam.

przez brokenwing 22 wrz 2010, 22:09
Kochani ,gdzie tu jakiś post o PTP?
brokenwing

przez RafQ 22 wrz 2010, 22:25
A ja teraz mam do circ ostatnie pytanie i tym razem pytam poważnie oczekując szczerej odpowiedzi.
Czy ktoś kazał Ci pisać na tym forum i/lub masz jakąś misje do wykonania zleconą przez określoną osobę lub grupę osób?
RafQ

przez brokenwing 22 wrz 2010, 22:35
RafQ, I Ty myślisz ,ze ojciec Dyrektor pozwoli jej napisać prawdę ? Toruń rulssssss
brokenwing

przez RafQ 22 wrz 2010, 22:37
Nie no tym razem pytam serio i chcialbym uzyskać szczerą odpowiedź.
RafQ

przez circ 22 wrz 2010, 22:38
A ty/Wy?

Ktoś Was tu przysłał? Macie tu jakąś misję?

Jak chcecie się wyleczyć, skoro jesteście wrogami zdrowia?

przez RafQ 22 wrz 2010, 22:40
Pytałem poważnie i oczekiwałem poważnej odpowiedzi.Jesteś w stanie mi jej udzielić?
RafQ

Sortuj wg