o kobietach

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Re: o kobietach

przez brokenwing 04 sie 2010, 15:00
niessii, Człowieku ,każdy ma prawo wymagać czegoś od innych ,mieć jakieś oczekiwania ...ale Ty się zabierasz do tego jak pies do jeża . Twoje szanse na dziewczynę z rowerem są bliskie zeru. Dopóki masz takie podejście . To ,że czegoś masz prawo wymagać ,nie oznacza .Ze to otrzymasz i ta prawda tyczy sie zarówno kobiet jak i mężczyzn . Dopóki tego nie zrozumiesz to jesteś w ciemnej koziej d>pie .
Nie da się pogodzić nienawiści do kobiet z pragnieniem związania się z jedną z nich, tak jak nie da się pogodzić cukrzycy z opychaniem się słodyczami .
PS leczysz się ? Bo powinieneś

[Dodane po edycji:]

ok, mam prawo do jakiejs przyjemnosci od plci kobiecej, wejde na czat, napisze ze szukam dziewczyny z fajnym samochodem - mam prawo - i prawo osiagnac swoj cel

- tak mam to rozumiecc?

Ty myślisz ,że wszystko ci się należy bez wysiłku ,chłopie przestań bujać w obłokach i zaczyni stać twardo na ziemi . Bez wysiłku możesz sobie zafundować jedynie profesjonalistkę .
Wytłumacz mi czemu myślisz ,że należy Ci się bonus od życia w zamian za nic ????????

Łopatologicznie -dzieci w afryce mają prawo do wody i jedzenia ,mieszkańcy Hiroszimy mieli prawo do życia etc . Posiadanie prawa do czegokolwiek nie jest gwarantem ,spełnienia oczekiwań ...jarzysz?
brokenwing

Re: o kobietach

przez SamO 04 sie 2010, 15:41
A ja mam pełne prawo wygrać dziś milion w kolorze nadziei.

Sortuj wg